Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Hej Kochane! Ależ mam postów do nadrabiania! Maja z tymi telefonami to tak jak mówi Bierka - odpuść troszkę a potem przy następnym kontakcie być może będzie bardziej otwarty i podpyta dlaczego się nie odzywałaś a wtedy Ty mogłabyś podsycić jego ciekawość np luźnym stwierdzeniem, że byłaś zajęta ;) "bo ja tam wychodze z założenia że facet o kobietę powinien zabiegać a nie na odwrót, jestem po prostu starej daty" Też tak uważam, choć wydaje mi się, że w niektórych przypadkach można przejąć inicjatywę. Np kiedy widzimy zainteresowanie faceta, a wiemy iż jest nieśmiały lub niepewny czy kobieta jest zainteresowana :) Matiłódź Widzę, że przybyłaś z innego wątku. Czytałam Twój temat. A u mnie czas relaksu minął i znów mój miły ma nocny dyżur. Spać nie mogę bo prześladuje mnie wizja naszego ślubu... To już 20 kwietnia! Strach mnie nawiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Tak i z wątku i świata ostatnio nachodzą mnie dziwne myśli Mój neurolog powiedział mi, że chce się spotkać jest samotny it.. Ja natomiast nic do niego nie czuję kompletnie nie wiem jak się zachować. Druga rzecz teraz dotarło do mnie jak ten biedny ginekolog się czuje jeśli co trzecia się w nim zauroczy i nie daj Boziu powie o tym można czuć się mało komfortowo przy pacjentkach dziwnie zachowujących się. Ja teraz pozbierałam do worka wszystkie moje zachowania przy moim P Doktorze i włosy dęba stają ja jestem jak dziwadło nic nie mogę powiedzieć sprawiam wrażenie mocno przestraszonej. Już nie pójdę nigdy do niego wstydzę się, a jak pomyślę, że dla niego jestem nikim to robi mi się przykro. Lepiej się nie katować myślami, a zapomnieć. Przepraszam za te moje myśli, ale tutaj łatwo i miło mi się pisze zawsze ktoś coś poradzi, podpowie. Pozdrawiam was ciepło Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w zwiazku z lekarzem
i nawet nie wiecie jak oni sobie miedzy soba zartuja z pacjentek. Jak jej nazywaja, jak robia zaklady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Aghai,to ty lada dzień masz Wielkie wydarzenie przed sobą!!!! Stresujesz się trochę?! Despina,a jak tam po wizycie z maleńką? Mati, no to ci się narobiło trochę bałaganu w życiu,uczuciowym. Z neurologiem nie chcesz a o ginie nie możesz przestać myśleć :( Nie wiesz co on o tobie myśli więc nie wmawiaj sobie,że jesteś dla niego nikim! Nie chcesz iść jeszcze raz do niego bardziej "wybadać" sytuacji,więc nie dowiesz się czy mogłoby coś być między wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aghai, no to super jak takie wydarzenie przed Tobą/Wami :) wszystko już zapięte na ostatni guzik? :) Klaudia witaj :) zdrowa juz? a pomarańcze pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,złożę wam dzisiaj życzenia bo nie wiem czy jutro tu zajrzę. Życzę wam przede wszystkim zdrowych,radosnych Świąt,pogody ducha,spokoju wewnętrznego i nadziei na lepsze jutro! No i nie objedzcie się tam za bardzo :) Wesołych Świąt!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Klaudia a dziękuję:* Badanie było trochę przerażające a niunia się darla jakby ją ze skóry obdzierano ale najważniejsze, że wszystko w porządku z oczkami. Aghai no to szykuje się weselicho:D Ja też już mam stresa a pobieramy się dopiero 26 sierpnia:D A gdzie podróż poślubną planujecie? U mnie pomału do przodu.Laktacja sie unormowała.Organizm wrócił już do pełnych sił po porodzie.Tych fizycznych i psychicznych:)W tym tygodniu miałam dużo nauki dlatego nie zaglądalam tak do Was.A i K był częściej w domu więc staralam się nacieszyć tym swoim "mężem":P A przy okazji podenerwowałam sie troche na Niego:P Te Jego teksty, że niby robię mu powody do zazdrości...Normalnie doprowadzają mnie do szału:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Tak mam bałagan w głowie ale chyba znalazłam drzwi cały dzień byłam w szpitalu u Dziecka mojej przyjaciółki jest chore bardzo poważnie i ten mały Anioł sprawił, że moje życie nabiera sensu Dziecko prawie 1,7 miesiąca wszystko bardzo dobrze wie co jej będą robić czy będzie bolało gdzie wenflon Ona jest ciężko chora, ale teraz ten czas spędzany z nią jest na wagę życia. Zdałam sobie sprawę, że umieranie nadejdzie nie wiadomo kiedy i chciałabym aby każdy dzień był dobrze wykorzystany To maleństwo jest niepowtarzalne Przewróciła dzisiaj mój świat do góry nogami Moja miłość do Doktora będzie pewnie jeszcze płonęła długo, ale takie jest życie kiedyś świeca zgaśnie http://www.youtube.com/results?search_query=m83+farewell+goo...posłuchajcie muzyki z filmu,, Inny świat''http://www.youtube.com/watch?v=nIQ3ibt7Wvs jest taka Elfia Świąt spokojnych życzę Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa pieknych dam
zostawcie juz naszych lekarzy!!!! zajmijcie sie kuchnia i nakarmcie męzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Królewno idź na żony lekarzy co tutaj robisz czyżbyś szukała dowodów na zdradę męża? my jesteśmy WOLNE jak ptaki Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa pieknych dam
hee wolna to ja jestem ") i odwalcie sie od mojego lekarza , bo inaczej żle sie to skończy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Kim jest Twój lekarz czy może mieszka w krainie zwanej Leśnym więzieniem Królewny Frustratki Jeśli Cię kocha nie popadaj w takie stany to nie dobrze tak się niszczyć z całą pewnością Cię nie zdradza. Jestem ponad tym więc mnie to nie dotyczy, ponieważ jeśli mężczyzna Cię kocha to On Cię adoruje i pilnuje. Dostałam dzisiaj 30 róż białych o d neurologa do którego nie pałam niczym. Podziękowałam i przeprosiłam kocham innego wiem już, że jest stanu wolnego:) i cieszę się. Pozdrawiam Cię Królewno wszelkiego lekarstwa na świecie całym obyś dawała szczęście lekarzom i zrodziła dziecię szczęścia co uzdrowi nasz świat Przepraszam zaczęłam brać hormony Elf uciekam do Black Hole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhuujhuihyuijhgyuik
Kim? ??????Kims za kim wy wlasnie frustratki sie uganiacie !!!Ja tego nie praktykowałam :)))) uganiania sie Jedno wiem że jestem Jego i On moj :) tak juz pozostanie! na dzien dzisiejszy Bierzesz hormony to faktycznie współczuje, bo głowka cos szwankuje i to nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
NA DZIEŃ DZISIEJSZY A CO Z JUTREM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIGDY DRFTGYHUJ
NIE WIEM MOŻE NIE DOCZEKAM DO JUTRA !!! NIE NALEZY WYBIEGAC W PRZESZŁOŚĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Jeśli jesteś zakochana w co wątpię powinnaś teraz iść do łazienki wziąć kąpiel z kwiatem lilijki afrykańskiej polecam odstresuje łagodzi stany depresyjne. Jesteś bardzo zestresowana. Elf Masz czarne krótkie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie twoje sprawy i nie wnikaj!
:) poczytam ty siebie :) chcesz zmanipulować w celu uzyskania informacji?:)) nie ty, leżacy na dnie :) przepraszam ! a kwestia pacjentek:) /pacjentów dla ciebie pozostanie wilka tajemnica ! Zegnam z radością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Biedna w okularkach czarna jak Twoje serce i dusza. Aby kochać trzeba być kolorowym i trzeba umieć latać, a mężczyźnie dać to czego chce. Dopiero wtedy przestaniesz szukać i zgłębiać jego stany. Nie znam słowa manipulacja i nigdy nie kłamię. Elfy widzą duszę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Niezły bałagan ktoś powinien posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisza bo zazdroszczą kobiet
zejdz na ziemię :) psychiatry mu trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Jestem kobietą dlaczego nie jesteś konsekwentna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Myślisz, że posługując się językiem prostackim jesteś normalna ? Powinnaś nauczyć się porozumiewać, a nie obrażać innych. Tutaj piszemy o swoich uczuciach a Ty po co tutaj weszłaś ? Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
Napiszę więc ulubiony tekst mojej bliźniaczki Goń się. Co chwilkę zmieniasz swój podpis dlaczego to robisz? Nie obrażaj ludzi jeśli jesteś przyszłą żoną lekarza Bardzo mu współczuję a na to wygląda Twój styl i atak na mnie , a nie łagodna stonowana rozmowa świadczy o tym, że Twój mężczyzna jest neurologiem, a może boisz się , że to ta sama osoba? Elf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiłódź
A teraz dla rozładowania atmosfery : Zazdrosne żony zapraszam na ,, żony zdradzane przez mężów lekarzy z pielęgniarkami'' Elf Znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa ,,,,
Prosze odnoś sie do swoich komentarzy koleżanko ") co mam znmieniać ? nie jestem sama !!! Dlaczego uczepiłas sie mojego lekarza???:)))))jestes jakąś hieną medyczna ,czy co? Nie jest żadnym neurologiem !!!mam wymieniac tytuły??Zapewnie Nie Tobie , uszy by zwiedły i poczulanbyc wieksza gorycz aniżeli masz w tej chwili,:) ludzi nie trawia , nie wiem dlaczego inteligentów :))) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa,,,,,
nie mam zamiaru tu pisac \pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×