Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glutek jeden

cos bardzo skutecznego na katar

Polecane posty

Gość gość
Nam też służy Simple już dobre pół roku bez jakiś problemów czy usterek. Wygodna maseczka dokładnie przylega do buzi, aerozol szybki we wdechu człowiek się nie dusi i nie męczy przy inhalacji...co jest ważne zwłaszcza jeśli chce się lek podać dziecku żeby to było jak najwygodniejsze i najszybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Proponuję oxalin, nie trzeba wylewać połowy butelki do nosa, żeby zadziałał. Dla mnie bardzo pomocny w walce z katarem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka

styczniu, psikadło działa bezbłędnie i uwalnia człowieka od gluta. Nie trzeba zużyć połowy butelki, żeby odetkać nos. Piątego dnia stosowania oxalinu po katarze nie było śladu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Trochę czasu spędziłam w internecie szukając inhalatora do nas do domu i właśnie sporo mam polecało ten Baby. Kupiłam i nie żałuję! ;-) świetny sprzęt, nie buczy, nie hałasuje, można szybko podpiąć czy to smoczek, czy maseczkę. Sama maseczka dopasowana, ładnie i bez uwierania przylega do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumi

Miśka, ja go sama przetestowałam na sobie. Dzięki temu mogłam spokojnie zjeżdżać na na nartach, bez marznących glutów pod nosem i kichania na innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U nas sprawdza się przy trójce dzieci inhalaotor Familino Pro. Nie ukrywam że często robimy dzieciom inhalacje i to ma sens. Rzadziej łapią różnego typu infekcje, zapalenia gardła, katar, kaszel i tak dalej. Dobra skuteczna i bezpieczna dla małego dziecka profilaktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyliaa

Ja niedawno stosowałam oxalin dla mojego dziecka i powiem wam, że działa szybko i skutecznie. Katar minął i nie męczy dziecka, tak jak to bywało wcześniej. Do tego olejki eteryczne i można normalnie funkcjonować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Weź sobie Novama Familino by Flaem, bo inhalator działa na zasadzie ciągłej, więc nawet jak ci się oddech spóźni, czy coś w tym stylu, jak siedzisz w masce to i tak lek właściwie przyjmiesz. Według mnie chodzi przede wszystkim o komfort użytkowania inhalatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukka

Z oxalinem jest dobra sprawa, nie spływa do gardła i go nie podrażnia. Dlatego dzieci nie marudzą przy jego podawaniu. Szybko działa więc dzieciaki nie siedzą w domu i nie mają zaległości w szkole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

U mnie gdy pojawia się katar to jest to pierwsza oznaka przeziębienia.  Wtedy sięgam po tabletki Pelafen. Skutecznie zwalczają katar i choroba nie ma możliwości dalszego rozwoju. Ważne tylko by brać je przy pierwszych objawach przeziębienia bo wtedy lek jest skuteczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia

Dla dorosłych i dzieci najlepsze Euphorbium. Skutecznie leczy katar. Warto poszukać taniej apteki bo ceny mogą się różnić nawet o 10zł :/ W Cefarmie kupowałam tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisa

Mi się sprawdził oxalin w żelu, o którym piszecie. To lek dla zakatarzonych dzieci, który na długo uwalnia nos od glutów. Katar szybko się kończy i nie męczy dzieci. Kiedyś próbowałam stosować inhalacje, ale moje dziecko ich nie lubi i nigdy nie robi ich prawidłowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Katar to często pierwszy objaw przeziębienia.Ja zawsze wtedy sięgam po tabletki Pelafen żeby nie dopuścić do rozwoju choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×