Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hugosia

wyprawka - po raz kolejny

Polecane posty

Przepraszam ze znowu temat o wyprawce. Chodzi mi dokładnie o rozmary. Wiem ze rozmiaru 56 lepiej kupic mniej tz 2- 3 szt ( body , spiochy) natomiast cała reszte w rozmiarze 62? WYPRAWKA DLA NIEMOWLĘCIA: UBRANKA: 4-5 bawełnianych śpioszków, 4-5 bawełnianych kaftaników, 2-4 body, 4-5 bawełnianych koszulek, 1-2 pajacyki, 2 czapeczki bawełniane, 2-3 pary skarpetek, 1-2 sweterki, 1 spodenki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok u mnie wyglądało to tak, że wcale nie miałam dla małej kaftaników, tylko body z dl i kr rękawkiem, a śpichów to może ze 2 pary. preferowałam pajacyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMARTWIONA..24..
ja tez nie bede kupowac kaftanikow,tylko body (dlugi i krotki rekaw),do tego pajacyki, i jakies ubranka wyjsciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o ROCZEK W KOSCIELE
Mi corcia wyrosła w 1,5 miesiąca z rozmiaru 56, ja wolałam kaftanik i śpioszki, źle mi się ubierało takie maleństwo w body główka chwiejna i wogóle... ale różnie mamy preferują ;) Po drugie dzieci rodzą się różne, niektórzy od razu ubierają ubranka w rozm. 62 :) P.S. Ja do 3 miesiąca body nie ubierałam wogóle , wogóle nie potrzebowałam koszulek bo sie urodziła w zimie. Czapeczek bawełnianych w domu tez nie użyłam... ani spodenek ;) do skarpetek sie ograniczałam maxymalnie bo sie odciskały nawet te bezuciskowe frotkowe. Ale moja mała urodziła sie w zimie więc na wyjscia ubierałam śpioszki, kaftanik czapke i kombinezon - i fiu do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugosia to co napisałaś powinno ci na sam początek wystarczyć. Potem najwyżej dokupisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bez kaftanikow. Od razu mialam rozmiar 62: body, plus spiochy i na to sweterek, lub body plus pajacyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakies kompleciki kupowałyscie tz sweterek i spodenki ?? Aha rodze na wiosne kwiecien czy kupowac kombinezon ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwietniu to już kombinezon ci się nie przyda. Przykryjesz kocykiem, albo w rożku możesz wozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rozmiaru to ja miałam całe mnóstwo ubranek 56, bo dostałam od koleżanek, ale mały się urodził 56 cm długi i po tygodniu już się nie mieścił zupełnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×