Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanna1978

1000ml -ok to duzo,czy ktoras z was robila takie piersi?

Polecane posty

Gość Joasiuu
A nie boisz sie ze cie maz zostawi z innego powodu?Albo moze znalezc taka z duzymi piersiami teraz i nie czekac az ty sobie zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
Wybacz Joanno, ale zal mi Cie.. Robisz to dla faceta? Bo boisz sie ze Cie zostawi? Ja rozumiem robic cycki bo sie ma małe, obwisle, z asymetria.. Ale robic piekne cycki na wieksze... sory, na monstrualne to GŁUPOTA. A ile masz lat tak z ciekawosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzizuuusss.s
Tak okaleczac sie dla faceta???? CHORE!CHORE!CHORE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna1978
nie rozumiem, a co złego jest w tym że dbam o moje małżeństwo? Wy nie dbacie? no to sorry. Poza tym to nie tylko dla niego, bo ja też marzę o duzych piersiach. Mam 30 lat, jak widać po niku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co maz robi dla ciebie
Tez sie tak poswieca? sorry ja tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna1978
no... duzo pracuje, duzo zarabia, podrózujemy, muszę być wyjściową kobietą dla takiego mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No kazdy pracuje. zarabia
Ale zrobi cos z soba dla ciebie?cos ryzykownego dla zdrowia, zycia, wygladu..no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola kola
Ja bym zmiejszyla. A mam 80f . czuje sie jak dojna krowa. wieksze cyce okropnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna1978
ponieważ wiem że dla przecientej kobiety nawet 1000 ml to duzo, poza tym teraz bede miala własnie taki zabieg, na 1000 ml, wiec po co mialam pisać od razu o 4000 ml? to leży w dalekich planach, ponieważ wiem że mąż bedzie chciał żebym miala takie po tym zabiegu teraz na 1000 ml bede miala gdzies takie (mam nadzieje): http://www.womens-fitness-workouts.com/images/big_breasts2.jpg natomiast docelowo chcę miec duuuze cycusie, powiedzmy takie: http://img.photobucket.com/albums/v218/Rinime/Huge_Tits1.jpg ale nie obrazilabym sie gdybym miala nawet takie: http://i117.photobucket.com/albums/o42/lonnard2006/huge_tits_03.jpg ale te ostatnie to moze w jakiejś dalekiej przyszłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franzezka
"Muszę być wyjściową kobietą" dobre już dawno mnie nic tak nie rozbawiło to ty jesteś żoną dla swojego męża czy panią do towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanno Ty serio czy Ty zartujesz?? bo jesli mowisz powaznie to jestes kims kogo kompletnie nigdy nie zrozumiem, tak jak tych dwoch ostatnich kobiet na zdjeciach, ????? (pierwsze zdjecie ok)....jak w ogole mozna funkcjonowac z CZYMS takim przyklejonym do ciala?? to tak jak juz pislam kiedys wyglada jak rak, jak wrzod, ktory trzeba wyciac bo wyrosl biednej kobiecie na piersiach??!! a co do wyjsciowej kobiety, no z 4000 ml na pewno nia nie bedziesz, wybacz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
Dobra prowokacja:D Nie wierze zeby ktos o zdrowych zmyslach chcial miec takie cyce jak na 2 i 3 zdjeciu hhaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam, ze to prowokacja..ale joanna brzmi tresciwie..no i jednak sa kobiety, ktore cos takiego robia!! skoro mamy przyklady na zdjeciach..??? wydaje mi sie, ze joanna nalezy wlasnie do ich "klubu"..dla mnie abstrakcja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce wazyc 52 kg
kotek napisalam do Ciebie na naszym topicku, moglabys mi odpisac..? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te1ok
te pierwsze to ja mam takie bez operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój dziewczynie
To jest choroba, to jakaś forma zespół Münchhausena. Albo przeciwieństwo apotemnofilii. W każdym razie dziewczyna jest poważnie chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie spokój to jakaś wariatka która chce zwrócić na siebie uwage , najpirw pisała że robi to tylko dla siebie bo lubi duże cycki a później że dla męża. SZKODA GADAĆ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na co komu takie WORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bedzie posmiewiskie
m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna bedzie posmiewiskie
ale beda sie z niej nabijac,w koncu skonczy zabarykadowana w domu,sama bo mezulek potrzebuje reprezentatywna kobite nie klowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak mozna powiedziec ze mezowi
ZNUDzily juz sie takie cycki? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna1978
dzieki ze ktos sie podszyl za mnie i wypisuje tu a ja wczoraj wogule nie bylam ny tej stronie.jestes mala mizerna korewka ktora sie za mnie podszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .O co ci chodzi
Kto i kiedy bo ja czytuje ten topik i nie zauwa zylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatni raz pisalam o godzinie 1.06.niewiem jak to jast mozliwe ze ktos pisze na tym forum joanna 1978z moim e-ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka jestem ,ale juz wiem kto podszyl sie za mnie -------------------9 .12 .2008 .o godzinie23:53 ...takie czy wieksze....wyslalo posta z e-mail adr i 10 .12 .2008 o godz 18 . 30. sa podane takie same e-mail adr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiu co ty bredzisz
09.12.2008] 23:53 [zgłoś do usunięcia] takie czy wieksze http://www.funnyphotos.net.au/userimages/use r756_1153892193.jpg 00:56 [zgłoś do usunięcia] joanna1978 (dodgesrt10@t-online.de) No musialam jakos przekonac meza ,ale sie zgodzil .A doktor powiedzial ze zadko zdarzaja sie takie pacjentki jak ja ,ale sie zdarzaja,piec razy pytal czy napewno chce takie duze ,a ja ze tak .Date mam na poczatek jesieni- wrzesien .(MAM KILKA DAT DO WYBORU TYLKO MUSZE ZOBACZYC KIEDY BEDZIE NAM PASOWAC)jestem taka szczesliwa 01:06 [zgłoś do usunięcia] joanna1978 (dodgesrt10@t-online.de) do "takie czy wieksze" znam bardzo dobrze ta strone ,ona jest jedna z popularniejszych modelek na st.www scoreland .wiele dziewczyn z tej st ma ladne piersi ,ale nie wszystkie,wiem bo wykupilam abon na caly rok.a co do tej dziewczyny to ona ma min 3000ml na jednej piersi. 01:59 [zgłoś do usunięcia] Te akurat sa okropne No moze twoje 1000 bedzie ok.....a wysoka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijajac, kto tu sobie pisał i kiedy ja mam pytanie do Autorki - i proszę o nie wymyślanie bzdetnych odpowiedzi w jej imieniu ;) ten żel w impl jest taki sam jak w normalnych, mniejszych wkładkach? czyli że jeśli dajmy na to mamy 1000ml to będzie ważył plus minus 1000 g - jeden. czyli będziemy mieć pod skórą, niepodtrzymywane niczym dwa ciężkie, kilogramowe impl? to musi być mocno szkodliwe dla kręgosłupa, nie mówiąc o włóknach kolagenowych w skórze.. a jak te babeczki z linku który ktoś podał (wielkie, większe i największe) - ta ostatnia - ile może mieć i jak długo generalnie można z tym funkcjonować? nie wierzę że to nie jest szkodliwe dla zdrowia, ale mnie sama tematyka ciekawi.. no i jak z tym można funkcjonować w łóżku..? z czymś takim z drugiej i trzeciego linku - przecież to albo faceta udusi albo będzie stanowiło potężną barierę pomiędzy ;) generalnie, mnie naprawdę interesuje, jak kobiety zyją z takimi impl na codzień - nie mam czasu przeczytać tamtego wspominanego forum, ale Joanno, pewnie ty to znasz - może mogłabyś jakoś w skrócie napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×