Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jużniemogę

nie dociera

Polecane posty

Gość jużniemogę

Mój chłopak nalega na seks analny, już 10 razy mu mówiłam, że nie pociąga mnie to i że się nie zgodzę ani teraz, ani jutro ani za rok, a on w kółko swoje. Do niego kompletnie to nie dociera. jutro z nim zrywam, bo widzę, że komunikacja w naszym związku jest jednostronna... nie wiem, czy to jakiś tempak taki, czy co... poza tym nie widzę przyszłości dla naszego związku... I tu moje pytanie do was panowie - podobno do was trzeba mówić prosto z mostu, to dlaczego takie coś nie dociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym najpierw zrobiła tak, powiedziała, że się zgadzam pod wszakże jednym bardzo ważnym warunkiem. Najpierw on zazna takiej miłości. Głupek pewnie się zgodzi :D Kupiłabym największy wibrator i wsadziła mu w du*ę. A potem spokojnie powiedziała, że mnie to nie kręci i niech sobie szuka innej "du*y" bo moją za bardzo szanuję. Tylko pamiętaj NIE KUPUJ LUBRYKANTÓW I LEĆ NA ŻYWCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużniemogę
tfu...już dziesiaj z nim zrywam, bo dziś sobota... co ty, on się nie zgodzi na coś takiego .... mam go totalnie dość, jest naprawdę męczący i tępy.... ale po prostu nie mogę bo to nie pierwszy raz, jak mówię coś facetowi, a do niego kompletnie nie dociera... chyba mają genetycznie zrypane berety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złotko, do takich debili inne metody są po prostu zawodne Jeśli mężczyzna, z którym jesteśmy nie szanuje naszego zdania i naszych poglądów to w takim razie dlaczego mamy szanować jego??? Związek to kompromisy i ustępstwa, również w sferach seksu. Jeśli partner widzi i wie, że druga strona się na coś nie godzi, to chyba nic się nie staniej jeśli tego nie zrobią No chyba, że sex analny to dla kogoś być lub nie być z drugą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vel Robinchut de Chujnia
brawo......i kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
jakiś burak...nic na siłe...nie wiem czy koniecznie zrywac. może jakoś mu wyjasnisz że NIE to NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużniemogę
Facet, czy jak Ci kotś 10 razy mówi nie to nie, to za małe dla Ciebie wyjaśnienie? Ile razy by Ci trzeba bylo powiedzieć, żebyś załapał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
ja bymn załapał po powiedzmy trzech razy "nie kurwa!" :P a tak poważnie to jeśli z takiego powodu chcesz zerwac to..musi miec koleś duzo innych wad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×