Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smuna dziewczynka z katowic

moj facet spal z prostytutka!!!!

Polecane posty

Gość smuna dziewczynka z katowic

i to niejedna!!! jak sie poznalismy wiedzialam, ze nie jest ''dziewica'', mial juz swoje lata, ale mowil mi, ze facet nie jest w stanie spac z byle jaka dziewczyna. a teraz sie dowiaduje, ze sypial z prostytutkami i pierwszymi lepszymi na dyskotece!!!!! czuje sie zdradzona i nikochana. niby to przeszlosc, ale boli. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_f
nie przesadzaj :O jak Ci to tak przeszkadza to zerwij z nim skoro nie potrafisz zaakceptować tego co było i minęło... każdy ma różne akcje w życiu, czasami czegoś załuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
to przeszłość!!! co prawda będąc kobieta troche bym sie brzydził ale to nie ejst ani zdrada ani nic złego wobec ciebie. nie masz prawa mieć o to do niego pretensji! po prostu jak Ci ten fakt, ta jego przeszłośc nie pasuje to znajdz sobie innego. ale mu nie wypominaj i nie rób z tego powodu awantur bo to smieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro poznał je na dyskotece to nie z prostytutkami, tylko z przypadkowymi dziewczynami. Płacił im? Jeśli nie, był to po prostu niezobowiązujący seks dwojga dorosłych ludzi. Mi by to nie przeszkadzało. Co było a nie jest nie liczy się w rejestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuna dziewczynka z katowic
gdzei cale zycie wpajany szacunek do drugiej osoby i milosc? on byl i jest moim pierwszym, ja dla niego 30 albo 40. gdybym wiedziala, ze tak postepuja faceci, juz jako nastolatka bym sie puszczala, wyladowujac jedynie swoje potrzeby, ale ja czekalam z utensknieniem na TEGO jedynego.... Dlaczego on nie????????? A choroby? AIDS? A kto wie, czy nie zrobil przypadkiem jakiegos dzieciaka? jak patrze na jego penisa to mysle tylko o tym w ilu kobietach on byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz wiemy czemu mokra
nie może znaleźć bolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, myślisz, że nie mogę, bo facet który kłamie i obraca wszystko co mu się wypnie, mnie nie interesuje? Nie wszyscy są tacy jak Ty zużyte ścierki, więc istnieje szansa, że jeszcze znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hn
"gdybym wiedziala, ze tak postepuja faceci, juz jako nastolatka bym sie puszczala" smieszna jestes. Czlowiek nie puszcza sie nie dla drugiej osoby, ale dlatego, ze ma wlasne zasady moralne. Z takim mysleniem i nastawieniem, faktycznie moglas sie puszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona mężą lenia
"jak patrze na jego penisa to mysle tylko o tym w ilu kobietach on byl." Mamy żeńską wersję prawiczka 1987.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknij pysk prawiczek
zalosna imitacjo mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś wyżej słusznie zauważył, stul pysk, jeśli nie masz nic do powiedzenia, co już wszyscy znamy na pamięć zdarta płyto. Jeszcze się wtryniasz ze swoimi 3 groszami do tematów, które z Twoim chorym przypadkiem nie mają nic wspólnego. Byś się wykazał tą rzekomą inteligencją i nie wypowiadał nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
wyszłąm..czy Ty naprawde liczysz że takim postem uciszysz prawiczka?:D już widze jego odpowiedz: "oj wyszłam z kapieli. twój gniew i agresja wynika zapewne z tego iż trafilem w czuły punkt, masz wyrzuty sumienia i żałujesz że oddałaś sie byle komu i nie jestes dziewića"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, ja usłyszałam że "ściągałam gacie byle komu", i "brałam do pyska" oraz przesłynne już, że "mam swoje za uszami". Ja nie wiem, czy ktoś napisał specjalnego bota, który tu spamuje forum, boon naprawdę gada jak zdarta płyta. Zero pomyślunku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde niech ktos w koncu
sie dowie gdzie ten żalosny prawik mieszka, powkleja jakies jego foty na forum albo rozesle te bzdury jego znajomym... bo juz mnie szlag trafia jak te bzdury czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekt nie projekt
ktos ma za duzo czasu i wkurwia ludzi... powinien zostac ukarany :D prawik, nie jesteś bezczelny i wulgarny (a pewnie chcialbys), tylko żałosny i wkurwiajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo widzisz prawik
normalni ludzie uprawiają seks w związkach i takie tam rzeczy, których ty nigdy robić nie będziesz i dlatego wyszlam nie jest dziewicą, inteligęcie od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydałaby sie nagonka jak na
idealiste z marsa albo na pozdro600(chociaz ta akurat byla ok), zeby takie zjeby znały swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
rany julek.... moj spal ze stosem lasek i prostytutek... i jakos to przezylam... to przeszlosc! nie wnikaj w to za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za czasy
wyszłam z gówien znowu szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo widzisz prawik
zobaczcie jak się teraz podlizuje nieudolnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej. Jak sobie przypomnę te wszystkie dziewczynym, które wyzywałeś od dziwek, bo ośmieliły się uprawiać seks w odróżnieniu od Ciebie, to jakoś mi Cię nie żal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczka trzeba ignorowac. Proby rozmow sie nie udadza tylko sie czlowiek zdenerwuje. On jest jakas prowokacja i trzeba przestac czytac co on pisze bo i tak ciagle to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×