Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutaasekk

jak zmienilo sie wasze zycie po zerwaniu z chloapkiem dziewczyna?

Polecane posty

Gość smutaasekk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje się tak zmieniło, że nie widzę w niczym sensu. Do tego boję się że już nigdy nie będę szczęśliwa, tylko będę obserwować Jego życie z tą która z czasem zajmie moje miejsce. I samotnymi wieczorami tak jak teraz płakać w poduszkę, że nie takie miało być moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenkaaa
To było straszne... Płacz na każde wspomnienie... Ale potem uświadomiłam sobie pare waznych rzeczy, musiałam zrobić taki "rachunek sumienia" związku... A rozstaliśmy się w przyjaznej atmosferze, więc było jeszcze trudniej... Ale potem cham mnie okłamał i nie fair potraktował, więc jakoś łatwiej było... I znalazł się ktoś, kto wkońcu docenił moje zaangażowanie.. Nie jestesmy jeszcze razem, bo nie jestem gotowa na nowy związek, ale pewnie będziemy, bo wiem, że zasługuję na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
to miałas tyrana jkakiegoś. ja swoej pozwlam chodzić do klunów z koleżanka na noc. zaufanie to podstawa:D (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlyMe21
hmm, ja jestem na poczatkowym etapie niedowierzania, zaprzeczania, wmawiania sobie ze moze jeszcze bedziemy razem... Calymi dniami sie snuje, malo jem, prawie nie sypiam, tak wlasnie zmienilo sie moje zycie pokrotce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenkaaa
Nie łudź się...ja sie łudziłam, On o tym wiedział i to wykorzystał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaaa
nie jadlam schudlam 8 kg wymioty tzresnienie rak nie spalam rzucilam dobra prace aby ich nie widywac ( jego i tej malej cizi) zastrzyki na wzmocnienie organizmu leki uspokajajace ot jak:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onlyMe21
:( najgorsze jest to ze chyba niedlugo zamecza mnie wyrzuty sumienia... to ja z nim zerwalam mimo ze go kocham nad zycie... poczulam sie odtracona, a wlasciwie obiektywnie biorac stan faktyczny pod rozwage (a nie tylko moje kobiece 'poczucie') tak wlasnie zrobil, odtracil mnie, a ja stwierdzilam ze skoro on nie potrafi nawet odebrac telefonu gdy go o to prosze to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×