Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gojazone

SONOMEDIKA,USG ŁÓDŹ, wielkie rozczarowanie!

Polecane posty

Gość gojazone

Pomyłka!!! Gabinet ma ladna, profesjonalna strone internetowa, ale to wszystko, obsługa jest niestety mało profesjonalna. Profesjonalizm to dla mnie miła obsługa, dobry kontakt z pacjentem i oczywiście kompetencje. Niestety dr Andrzej Kunert traktuje pacjentki jak klientów. Nie poinformował nas o możliwości nagrania usg, ani wykonania zdjęć. Na stronie Sonomediki jest napisane, że to standardowa procedura (widać nie kiedy przyjmuje dr Kunert). Brak kontaktu, jedyny kontakt doktor mam ze swoja asystentką, której dyktuje w medycznym żargonie co ma napisać, my dostajemy jedynie lakoniczne uwagi. Co do kompetencji, to dr Kunert nie odróżnia kosmówki od łożyska. Cala wizyta, pierwsze usg w 12 tygodniu, trwało ok. 10 minut. Poza tym, całkowity brak prywatności w gabinecie, brak parawanu, osoby pukajace podczas wizyty i zagladajace do pokoju moga uczestniczyc w dopochwowym usg, lekarz nie zwraca na to uwagi. Ja rozebrana do polowy, zestresowana podczas pierwszego ciazowego usg az zaniemowilam. Chce ostrzec inne młode mamy, ktore wybieraja sie do dr Kunerta, aby byly bardziej asertywne ode mnie podczas wizyty. Dr Kunert mimo swoich wszystkich certyfikatów, ktore umieścil na stronie Sonomediki, naprawdę nie jest dobrym specjalistą jeśli nie potrafi należycie traktować swoich pacjentów, którzy przychodzą do niego w przełomowym momencie swojego życia. Na ktorych nota bene zarabia. Ale to już jest sprawa marginalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×