Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 007tytus

Dlaczego nie ma sensu wierzyć w cuda?

Polecane posty

Gość 007tytus

Kiedyś byłem romantykiem,entuzjastą... Wierzyłem w cuda...Duźo rzeczy mi się udawało...,właściwie wszystko co było dla mnie ważne Potrącił mnie samochód...,teraz sie rehabilituje...Zdrowie wraca,ale świat mi uciekł... Trudno się pozbierać... Po 10 latach rehabilitacji zdrowie doprowadziłem do"przyzwoitego stanu" , ale świat "stosunków międzyludzkich" tak się zmienil źe nijak nie mogę się z nim pogodzić... Nastąpiła era dominacji kobiet. Nie chce mi się z nimi walczyć,bo szkoda życia,ale poddać sie nie poddam. Teraz zauważyłem podświadomie,że się alienuje...A kiedy próbuje wyjść do jakiejs ,wydawałoby sie,sensownej kobitki to ona mnie kłamie! Mam dosyć tego wrednego świata! Buduje rakietę,bo wyprowadzam się stąd na Marsa!!! Szukam fajnych,mądrych i dobrych ludzi....A jeszcze lepiej szukam kobiety,swojego serduszka którą wezmę za ręke,zaprowadze do rakiety i będziemy mieli w ...."dupie" dziadostwo, draństwo,,.... ,skurwysyństwo tego świata...! Polecimy razem na Marsa i tam dzięki naszej miłości zaludnimy nową planetę :-) Jeszcze troche o mnie: wysoki,przystojny, inteligentny,lekko mądry i bardzo głupi(czytaj:naiwny).Szukam wolnej ,fajnej,wysokiej kobiety która ma piękne,czerwone,czyste serce! Zgłoszenia z pobieżna analizą swoich życiowych głupot prosze wysyłać na adres 007tytus@interia.pl pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
No tak, wszystkiemu winien jest swiat :D Moja rada jest taka, swiata nie zmienisz, mozesz co najwyzej zmienic swoje podejscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuda raczej się nie zdarzają:( Jedyne wyjście, to spróbować się przystosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007tytus
Nie być głupin?? Ale ja tak nie chce żyć bez wiary w ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Nie badz cyniczny ;-) Jest wielu wartosciowych ludzi, widocznie Ty tego nie widzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×