Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22222

wyrzuty sumienia i inne

Polecane posty

Gość iga22222

hej, moze dla wiekszosci z Was problem moj wydaje sie smieszny i trywialny,ale dla mnie taki nie jest... otóż mam 22 lata i jakiś czas temu straciłam dziewictwo z chlopakiem, ktorego znalam tylko ponad miesiac i ktorego tak naparwde nie kochalam...ale on mnie po prostu na litosc wzial...a pomyslalam,ze moze po tym go pokocham i zatrzymam na zawsze...i tak sie nie stało raczej,,,bo po tym odechcialo mi sie go i tyle i znajomosc zakonczona. Teraz spotykam sie z takim chlopakiem od dłuzszego czasu i wstyd mi przyznac sie ze nie jestem dziewica...nie wiem, mam wrazenie ze temu chlopakowi zalezy i mysli,ze jestem nia... jest mi glupio sie przyznac... szataja mna wyrzuty sumienia,po co to wtedy zrobilam i takie tam... mam juz dosc tego. Czy mezczcyzna moze szanowac i pokochac nie-dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga22222
dodam jeszcze ze od poprzedniego chłopaka złapałam jakąś chorobe i czuje lekki swąd z mojej dziurki:) czy to moze odstraszyc mojego przyszłego partnera czy moze chłopcy lubia takie zapaszki i ich to podnieca? Kolezanka mówi ze jak troche nie ładnie pachnie i lekko swędzi wtedy jest lepsze zycie erotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga22222
bardzo smieszne hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xter
ejjj pewnie ze moga!!! i wal do niego z tym ! p[rzeciez nie zalezy facetowi(niektorym mam nadz ze Twojemu tez nie) na dziewictwie u laski!! glowa do gory i jak sie dzis zobaczycie wejdz na ten temat i wal smialo. powiedz ze zalujesz ale znow nie rozwijaj za bardzo tematu. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moze pokochac
tylko dziewice sie liczą i maa szanse na milosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga22222
zawsze chcialam zrobic to z mezczyzna swoim jedynym, ktorego pokocham,,,a z tamtym kolesiem to taki wyskok:) ale do niego nic nie czuje... staram sie byc zawsze dobra dla swojego faceta i wierna to przede wszytskim:D czyli nie mam sie za bardzo przejmowac...ale ten chlopak,z ktorym teraz jestem jest taki delkiatny wrazliwy i mysli,ze ja taka niewinna...masakar! wiem,ze bede musiala mu powiedziec...ale jak?? dobra sie smece juz... mam nadzieje,ze bedzie ok:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój tacy delikatni
i wrażliwi są najgorsi:O Jeszcze jak mają kompleksy to masssakra:O Ja poznałam takiego jednego, jestem dziewica i to starsza od ciebie... On oczywiście twierdził, ż eni8e zależy mu na seksie i mówił ciągle o rodzinie, wartościach, prawdzie, szczerości, pięknie i niewinności ale jak nie zaruchał przez 4 miesiące, to mu się odechciało i znalazł coś, w co można wsadzić. W zasadzie sadząc po jego wyglądzie i ok. trzydziestokilogramowej nadwadze, powinien być prawiczkiem. Ale widać jakoś laski znajdował, bo miał już ok. 6 dup na koncie. Strzeż się niewinnych i delikatnych facetów pierniczących frazesy jak ognia, albo przynajmniej nie oceniaj po pozorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga22222
zawsze znajdzie sie jakis kretyn z niska samoocena, ktory uwielbia wrzucaci pisac rozne bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×