Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka84

Mlodym mezatka trudniej o prace?!

Polecane posty

Gość mezatka84

Czesc ! jestem 4 miesiace po slubie i od 3 miesiecy czukam pracy i nigdzie nie chca mnie przyjac bo jestem mloda mezatka , to jest jakies chore czy pracodawcy musza z gory zakladac ze od razu bede chciala zajsc w ciaze...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinowy Kosz
a co? niby nie??? nie wypieraj się że tylko patrzysz, żeby gdzieś zakotwiczyć po to, aby po okresie próbnym zapłodnić się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka84
no przykro mi ale nie masz racji , uwazam ze jestem mloda i na maciezynstwo jeszcze przyjdzie czas.Narazie z mezem bysmy chcieli sie troszke dorobic zeby kiedy przyjdzie czas na dziecko wychowac go w godnych warukach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka84
tak masz racje z pospiechu zjadlam literki- przyznaje sie do bledu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fivbud
a ktore literki zjadlas , wiesz chociaz? chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fivbud
tak wlasnie niektore pisza..ja rozumie zamiast rozumieM...mezatka zamiast mezatKOM itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka84
bardzo dziekuje za wyklad napewno sie przyda w dalszym szukaniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka84
oczywiscie bez zadnych aluzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcznica na bekonie
tak, ona wpindala te literki, bo ginekolog jej powiedzial, że musi brać witaminy jak chce zajsc w ciążę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trza było wpierw robotę znaleźć a nie bezrobotnym familię zakładać :P co za nieodpowiedzialność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zatrudnij
się pod latarnią, tam będziesz co innego połykała, nie literki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad pracodawca wie, ze jestes mloda mezatka? Piszesz o slubie w CV w dziale "osiagniecia" ? :-O W mojej firmie ostatnio przyjeli mloda mezatke, nikomu sie nie chwalila ze dwa tygodnie temu wyszla za maz, bo po co? Jak Cie zapytaja, to powiedz, ze nie bedziesz odpowiadac na pytania natury osobistej i tyle :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to nie w tym problem? jak tak patrzę na tytuł topiku: "Mlodym mezatka trudniej o prace"... czy tam miało być "młodym mężatką...? heh...:O a Karamba bamba dobrze prawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka84
jakos zawsze sie pytaja o stan cywilny , nie chce wtedy klamac bo i tak puzniej wyjdzie.a z drugiej strony jak powiem ze to moje sprawy osobiste to odrazu sie zorietuja ze mam cos do ukrycia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgfdg
bylam na wielu rozmowach i jakos nikt mnie nie pytal o stan cywilny,tez nie pisalam tego w cv, poza tym wiele tez zalezy od twoich kwalifikacji i doswiadczenia zadowowego, moze od tej strony sie zastanow, bo moze nie mozesz znalezc pracy z innego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Setuni
jakoś jednych sie pytają innych nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, powinno się pisać o stanie cywilnym w cv, czy nie? jak to w końcu jest? Też jestem młodą męzatką, tzn niedawno poślubioną, choć nie młodą wiekiem, heh:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na tym polega problem
Śmieszne. Tez mnie w życiu nikt o nic takiego nie pytał, a miałam masę rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak78
nie powinno , pracodawce powinno interesowac tylko twoje wyksztalcenie i doswiadczenie zawodowe/szkolenia no i podstawowe dane takie jak adres/nr telefonu. inne dane są zbędne i mogą tylko zaszkodzic. lepeij wyjaśnic takie sprawy podczas rozmowy żeby jak pracod. przeglada CV od razu cie nie skreslil i nie zaprosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie chodzi o twoj stan cywi
lny tylko o pusty stan Twojej głowy. Ty się wyrazić po polsku nie umiesz, dlatego Cię nie chcą. A na jakie stanowiska aplikujesz? Popatrz jakie byki roisz! Chyba ze chcesz wózkiem widłowym po biedronce zapierdzielać, to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak78
nie ma to jak przysrac rodakowi co nie? jakie to polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno się pisać o stanie cywilnym, a jeżeli rekruter Cię o to zapyta, masz prawo odmówić odpowiedzi na to pytanie. Grzecznie, ale stanowczo- mój stan cywilny nie wpłynie w żaden sposób na jakość wykonanej przeze mnie pracy, dlatego nie czuję się w obowiązku odpowiadać na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak78
racja , ale znając polaczków ... pracy nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z obraczką
Ściagać ją przed rozmowa kwalifikacyjna ? Bo tak to przecież wiadomo odrazu że jestem męzatką...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×