Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewangelinne

Świece i świeczniki Korona- warto?

Polecane posty

Gość ewangelinne

Idą święta, poza tym niedługo Barburka- imieniny mojej mamy, zastanawiałam się nad prezentami i natknęłam się w sieci na taka stronkę: http://www.candles4you.pl/ No i teraz tak, ja nie znam tej firmy za bardzo i nie wiem czy te świeczki faktycznie ładnie pachną, jaki zapach najlepiej wybrać, no i czy świeczniki w rzeczywistości wygladaja też tak elegancko. Boję się troche kupować przez internet, więc bardzo proszę o pomoc osoby, które miały styczność z produktami Korony o jakieś info... Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotqua
Szczerze mówiąc nie słyszałam o tych świecach wcześniej, ale na logikę, skoro mają dodatek naturalnych esencji to pachną podobnie jak one...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryyytka77
My zamówilismy te świeczki razem z zestawem świeczników na imieniny dla szefowej. Fantastyczna sprawa- zrobione z kryształu, wysadzane autentycznym Swarovskim, no i opakowanie- bardzo eleganckie, także jak najbardziej pasuja na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_kalra01
Sprawdzałam w googlach i wyskoczyła mi taka stronka http://www.candles4you.pl/ Tu możesz sobie dokładnie spradzić wszystkie ceny poszczególnych świec i świeczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylianka2
Ja chyba kupie sobie taką świece.Zwłaszcza ze teraz szybko robi się ciemno i fajnie i romantycznie zarazem będzie posiedziec z ukochanym przy świecy i to nie takiej zwykłej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjuutiifull
Czy warto? To zależy czy wystarczy Ci byle jaka świeczka, czy zależy Ci jednak na tym żeby zapach był przyjemny, świeca spalała się równomiernie. Ja kupuje te świece i uważam je za najlepsze na naszym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojo567
Poza tym zakup świecznika może byc oczywiście jednorazowy,potem tylko można dokupić odpowiedn dla siebie zapach refiili.Myśle ze to dobra inwestycja,zwłaszcza dla tych którzy oprócz otaczania sie pięknem lubią też prawdziwy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarellqa
Ja dostałam taki niebieski świecznik w kształcie kielicha z kryształkami swarovskiego na imieniny. Świeczki są o zapachu black angel- polecam wszystkim fankom perfum Angel- prawie identyczny aromat:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka55
A jak myślicie ,czy dokupując potem tylko świece do świeczników innej marki też będą efektownie wyglądac??? Nie zawsze jest tak że można tyle czekac na zamówione świece ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że są bardzo eleganckie. Zresztą idziemy w święta do takiej starszej przyszywanej ciotki, ona jest taka strasznie elegancka, nawet kawy się ze zwykłego kubka nie napije i właśnie kupiliśmy jej taką świecę Korony. Jest pięknie zapakowana i super się prezentuje, więc powinna być zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka_7
Ile kosztują te świece ??? Rozumiem ze osobno trzeba kupić świecznik i osobno świece zapachowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1583
świeczki tej firmy są świetne ale bardzo drogi na stronie http://www.candles4you.pl/ są wszystkie ceny jeżeli ktoś jest chętny mam jedną swieczke na sprzedaż ponieważ dostalam na prezent i jest mi zbednna. świeczka jest nowa i ładnie zapakowana, idealna na prezent. zdjecia moge wysłać na meila. chętne osoby proszę o kontakt na meila milena900@op.pl ps. sprzedam taniej niż na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka_7 wejdź sobie na ich stronę www.candles4you.pl. Sama wybierasz sobie zestaw: świecznik i świeca (refill) w wybranym zapachu. Kosztuje 150-170 PLN. Nie uważam, żeby to było dużo za taki elegancki gifcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkieffffka
1583- świeczki czyli same refille nie są drogie kosztują od 20 do 30 zł. Pewnie mówisz o świecznikach, ale to przecież jednorazowy zakup. Ja podarowałam zestaw czterech kielichów w kolorze black- brown mojej teściowej pod choinkę. Chyba mam plusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maślaczek78
Musze sie pochwalic ze i ja dołaczyłam do grona szczęśliwców którzy otrzymali pod choinką właśnie te świece.Poki co pali się jeden duzy refil i to leci już 2-ga doba .Zapach zielonej herbatki ,cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sartre
Ja też mam, ale sama sobie w końcu kupiłam. Mogłam ryzykować i podsunąć pomysł mojemu mężczyźnie, ale co to za prezent jak wie sie co sie dostanie;) Ja mam wszystkie trzy rodzaje świeczników w kolorze fioletowym z falą. Jeśli chodzi o zapach, to wybrałam black angela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubiej74
Pasuje kupic taki zestaw na pierwszą rocznicę ślubu dla żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina88
Zdecydowanie tak.Zwłaszcza jeśli np. Twoja zona jest milosniczka np. domowego SPA.Sprawdzi sie wówczas taki prezent w stu procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuelkar
Pierwszy raz słysze o tym produkcie, ale musze przyznać, że całkiem niezłe te świeczniki... Będę musiała zasugerować pewnemu panu co mógłby mi podarowac na Walentynki:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonJowian
Wie ktos ile czasu trwa przesyłka? Potrzebuję prezentu na nastepna sobotę, dojdzie do tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociczkam
Mi doszedł świecznik w ciągu 3 dni (DHLem przesłali), myslę, że to standardowy okres oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam sobie te świeczki i...
....szczerze przyznam,że jestem trochę zawiedziona. Myślałam,że one będą intensywniej pachniały :-( A pachną tak sobie, zapachy świec ogólnie ładne ale jak dla mnie to za delikatneee :o Myślałam,że świece za tyle kasy to coś extra Kupuję często świeczki brisea i one są dużo mocniejsze. Sama na siebie jestem zła,że tyle kasy wydałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temat
Jakie świece zapachowe polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastusja
Do ,,kupiłam sobie te świeczki i..." może Twój nos sie przyzwyczaił, spróbuj wyjść na chwilę z pomieszczenia i za chwilę wejdź z powrotem. Moje świeczki korony pachną tak, że czuje je w całym mieszkaniu... A jaki masz zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam sobie te świeczki i...
Wiesz to było już jakiś czas temu i nie pamiętam już jakie zapachy miałam, ale ogólnie większość z oferty corony. Bardzo lubię świeczki,więc zamówiłam dużo. Pamiętam,że ładna była podobna do Angela T.M. Kwiatowe i jakieś ziołowe się nie przyjęły-mąż stwierdził,że są męczące. Raz nawet zapytał wchodząc do salonu co tak śmierdzi :-( Ostatnio kupiłam te z Yankee Candle i w końcu znalazłam to czego szukałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercuzja
Yankee Candle? One to dopiero maja przyciężki zapach, zrezygnowałam z nich juz dawno. Po wielu eksperymantach kupuję tylko kadzidełka o zapachu drzewa sandałowego oraz świeczki: green tea ginger i black pepper z Korony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×