Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewangelinne

Świece i świeczniki Korona- warto?

Polecane posty

Gość szarmuddka
Korona? A co za firma? O innych tu opisywanych świeczkach słyszałam , ale o koronie nie...To polska firma jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszoptowa
szarmudka, to jedna z najwiekszych firm produkujaca świece... Z tego co wiem maja siedzibę w Wieluniu, w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxxurja
Ja tez przyznam, że jakos dopiero w ostatnich miesiącach słyszę o firmie Korona. Dostałam prezent, którym był świecznik z kryształkami swarovskiego i zapachem black pepper- no i zaczęłam trochę grzebać w necie szukając informacji. Z mojej strony jako klientki- potwierdzam bardzo elegancki, ekskluzywny produkt, a zapach świec- cudowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
A czy mozecie mi polecic jesli juz dobrze znacie te swiece jaki zpach moge wybrac zeby nadac fajny klimat w czasie świat wielkanocnych w moim domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszoptowa
No pewnie mozemy, tylko powiedz jakie zapachy lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly romek z zadupia c.d.2
Witam gadzetomaniaków :) :) :) Mam dla was link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet mozna za punkty zdobyć rózne nagrody. Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
Nie wiem coś świeżego, wiosennego, żeby pasowało do atmosfery...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na temat
Lubie lekkie zapachy ale kwestia tego co i jaki zapach jest najlepszy na wielkanocny stół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietruszkowiec
Zamówiłam ten świecznik, jmam zapach emotions i moim zdaniem rzydko pachnie. Faktem jest, że te świeczki faktyczni wypalają sie strasznie długo- to plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja nie kupuje jednego rodzaju świeczek czy jednej marki. Jak coś wpadnie mi w oko lub ładnie pachnie, to biorę i koniec. Ostatnio fajniutkie świeczki widziałam na beta.myin.pl - jak ktoś jest fanem tego typu rzeczy, to powinien tam wejść - na pewno się zakocha w tym sklepie, bo oprócz świeczek mają tam różne inne, fajne cudeńka do domu. Zresztą jak wejdziecie na stronę, to sami zobaczycie, co ja sie tu rozgadywać będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie głupi pomysł z tym świecznikiem i wosk się nie wyleje, co mi się często zdarza, a nie znoszę tego. Do czerwonych ścian będzie bardzo ładnie pasował, bo trochę zrównoważy intensywny kolor. Ale jesteś pewna, że chcesz mieć czerwone ściany? Mi się wydaję, że kiepsko będzie się w takim pokoju odpoczywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Czerwone ściany mogą być faktycznie ciężkie w życiu - szczególnie jak zrobisz je np. w salonie to kolor ten nie będzie zbyt dobrze oddziaływał ale świeczniki bardzo fajne. Mi się na tej stronie bardzo spodobały w całkiem innym klimacie ale tez bardzo oryginalne stojące: http://www.myin.pl/debowy-swiecznik-z-metalowym-wkladem,1654.html - dla mnie idealne rozwiązanie z wyciąganiem wkładu a tez nie będą się bardzo rzucały w oczy i z drugiej strony ładnie się będą prezentowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam te same świeczniki co weronika, mi szczególnie przypadl do gustu wzór CIRCLE CANDLEHOLDER, jest klasyczny i elegancki ale ma w sobie coś bardzo pozytywnego :) zawwsze jak sie na niego patrze to się uśmiecham. Poza tym mają też inne fajne świeczniki, każdy napewno znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e5678ol6ktjrhd
Z Korony sa boskie! Mam taki: http://www.candles4you.pl/pl,product,65,royal-perla.html Dostalam go, sama bym w zyciu nie kupila. Swiecznik jak swiecznik, ladny ale nigdy bym nie pomyslala ze moze tyle kosztowac. Za to wklad Mmmmmm Zapach taki ze w calym domu bylo go czuc, nie rowna sie z zadna inna swieca zapachowa. Szkoda ze wklady do niego sa takie drogie :(:( Chyba ok 50zl za 3 sztuki Eh kiedys sobie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e5678ol6ktjrhd
zapach mialam Black Pepper z tego co pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swego czasu pamiętam szukałam świeczników do salonu. Wprowadziliśmy się wtedy do nowego domu i jakaś wizja mnie naszła, że przy kominku mają być ładne świeczniki. I pech chciał, że nie znalazłam nigdzie takich, jakich szukałam. Pokazałam koleżance na zdjęciu z sieci jakie mi się podobają a ta mi trzy dni później takie same do pracy przynosi. Co się okazało? W sklepie SzklanaTorebka.pl je mieli i to za niewielkie pieniądze. Teraz ciągle coś tam kupuję. Już mąż się na mnie złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×