Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pusta skorupa

W grudniu najbardziej dołujący jest brak partnera...

Polecane posty

Gość pusta skorupa

w czasie gdy wszyscy szukają prezentów dla ukochanych, w zimne wieczorki piją winko i oglądają razem filmy, czy chodzą razem na łyżwy czy do kościoła słuchać kolęd , ja mam tylko pracę i komputer...ale taki żywot nieśmiałego faceta z trądzikiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" czasie gdy wszyscy szukają prezentów dla ukochanych, w zimne wieczorki piją winko i oglądają razem filmy, czy chodzą razem na łyżwy czy do kościoła słuchać kolęd \" jakoś mnie to nie dołuje a nigdy nie miałem i mieć nie będę dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata----
wylecz tradzik, zapomnij o niesmialosci i w droge;D chociaz wiem co czujesz, bo moj zwiazek sie wlasnie konczy i tez nie jest to zabawane;> zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
raczej nieśmiałego faceta PRZEZ trądzik..zlikwiduj problem to i nieśmiałośc zniknie.. kiedyś ktoś mi powiedział że najlepsza jest najprostsza metoda..myć czesto (max 3 razy dziennie) twarz zwykłym mydłem antybakteryjnym ale takim bez barwników czyli najlepiej białym... wypróbuj...ewentualnie są leki w 99% skuteczne ale coś za coś...wyleczą z trądziku ale np rozwalą krążenie albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie uczuciowe...........
a ja wygrałem czemu nie miałeś dziewczyny jesteś młody na pewno więc jeszcze znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D czy naprawdę wierzysz, że tak wygląda codzienna szara rzeczywistość osób będących w związkach? :D :D :D nie, moja droga... to zdarza się może raz w tygodniu. a przez resztę dni u normalnej pary to robota, studia, kłócenie się o niepozmywane gary, walka o laptopa z internetem, niechodzenie w poszukiwaniu prezentów lecz łażenie po supermarkecie (nawet razem) itp. itd..... takie rzeczy to tylko może w niedzelę, chociaż wtedy z reguły i tak się zostaje w łóżku i ogląda tv bo nie ma się ochoty tyłka podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta skorupa
nie moge być leczony pochodnymi wit A bo mama duże prawdopodobieństwo nowotworu, krążenie to bym bez mrugnięcia oka poświęcił :(..lecze się już 8 lat i już siły nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta skorupa
u mnie by tak przynajmniej wyglądało............ale pomarzyć fajna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czemu nie miałeś dziewczyny jesteś młody na pewno więc jeszcze znajdziesz\" na prawdę chcesz wiedzieć? dobra bo: - brzydki - nudny - niski - beznadziejny - nie mam prawa jazdy - nie jestem rozrywkowy - nie mam przyjaciół - nie mam zainteresowań - nie mam perspektyw - nie mam przeszłości - nie umiem się bić - jestem nieśmiały - jestem małomówny - nic sobą nie reprezentuje - nie zwiedzałbym i tak co robić z dziewczyną - nie mam znajomych - wżyciu nie byłem na imprezie i pewnie nie będę - jej znajomi w życiu by mnie nie polubili - zbliżam się do 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie uczuciowe...........
o to mi chodziło:classic_cool: zawsze jak to czytam to mi sie poprawia humor:classic_cool: dodaj do tego brak tzytzków,sianowate włosy i ... :D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek w kubek
Sie nie dołuj Skorupko, tylko poproś dermatologa o receptę na maść Brevoxyl (krem, 4%). Po 2 tygodniach nie będziesz mógł uwierzyć, że tyle lat z tym bezskutecznie walczyłeś, podczas gdy niecała tubka maści załatwiła sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
no cóż..dobrego zdania o sobie to nie masz...:P a co trądziku spróbuj z mydełkiem białym antybakteryjnym 3 razy dziennie a cała resztę maści,kremów itp odstaw...spróbuj. skoro 8 lat bez skutku wypróbuj z mydłem. piszę serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie uczuciowe...........
:classic_cool: umów się w końcu z Przerwą,bo nie chce mi się dzisiaj pod ciebie podszywać:classic_cool:i robić jej nadzieje w twoim imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
eee tam. jak jesteś sam robisz co chcesz, nie martwisz się o żadne prezenty, a film i alkohol to sobie samemu można zorganizować. może i faktycznie niektóre z tych "związkowych" rzeczy są fajne, ale z drugiej strony nieodwzajemniona miłość jest naprawdę bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. i niestety długotrwałym. dlatego jeżeli jesteś nieatrakcyjny i marnie oceniasz swoje szanse na powodzenie to nie warto próbować. życie może być bardzo interesujące i bez tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
wygrany, ty tylko kopiujesz i wklejasz czy piszesz tę listę za każdym razem od nowa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara__panna
założycielu topika. ja nie mam trądziku, nie jestem brzydka, a też będę sama. to nie o urodę chodzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
""wiązkowych" rzeczy są fajne," które??????" seks na przykład. i jeszcze moim zdaniem sporo innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek w kubek
Zgadzam się ze starą_panną 🖐️, choć kompleksy dodatkowo utrudniają sprawę, bo odbierają pewność siebie i radość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara__panna
a trądzik może być spowodowany pasożytami jelitowymi. zbadaj sobie kał. przynajmniej trzy próbki oddaj. może masz jakieś gadostwo. gdyby tak było to je wytrujesz lekami i skóra będzie ok. bo wiesz, jest taka bardzo ścisła zależność między skórą a jelitami. :) poczytaj o tym trochę i zbadaj kał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"seks na przykład. \" myślisz? A nie przyapdkiem stresującę, powodujące kompleksy, męczące, wymagające fizycznie, powtarzalne :O może coś jeszcze? \"y tylko kopiujesz i wklejasz czy piszesz tę listę za każdym razem od nowa? \" to jest skopiowane z topiku *bleble* o prawiczkach i dziewicach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppusta skorupa
niestety moja twarz odpycha ...ale pretensji nie mam..bo facet 24 lata i trądzik...to z liceum się kojarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
powodów może być baaardzo duzo...i to na raz. więc nei tak łatwo. spróbuj z mydłem. dobrze radze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara__panna
wklejam pewna wypowiedź: Wpisuję ten post głównie dla osób, które - tak jak ja - bezskutecznie leczą u siebie trądzik całymi latami. Jeśli trądzik jest uporczywy, długotrwały i nawraca po chwilowej poprawie po stosowaniu lekarstw - to wskazuje na grzybicę lub inne pasożyty organizmu. Tak jest m. in. w moim przypadku, doszłam do tego dopiero po latach bezskutecznego leczenia antybiotykami, Dianą i innymi standardowymi lekami. Leczenie grzybic i pasożytów to temat-rzeka. Pierwszy krok - to postawienie diagnozy: mikroskopowe badanie krwi lub kału na obecność grzybów i pasożytów, i/lub badanie na posiew (w Warszawie posiew na grzyby podobno najlepiej robią w laboratorium Instyutu Gruźlicy i Chorób Płuc - forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=578&w=32675085&v=2&s=0 Badanie mikroskopowe krwi - np. w przychodni Vega Medica. Polecam forum Candida: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=30155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
"myślisz? A nie przyapdkiem stresującę, powodujące kompleksy, męczące, wymagające fizycznie, powtarzalne " nie wiem, nigdy jeszcze ni próbowałem (z kimś) ale krążą opinie że niektórym się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×