Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klara_f

odwalam takie akcje że niedługo facet mnie zostawi

Polecane posty

Gość klara_f

zależy mi na nim, ale przeciętnie dwa razy w miesiącu robię mu irracjonalne sceny zazdrości, obrażam się na niego bez powodu i nie chcę powiedzieć, o co chodzi albo specjalnie prowokuję kłótnie, zarzucając mu kłamstwa i obrażając go przy tym. jemu już kończy się cierpliwość, nie jest typem faceta, który daje sobą pomiatać. dodać, że podejrzewam, że przyczyna mojego zachowania tkwi w wychowaniu, choć nie zaprzeczam że to głownie moja wina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic z tym fantem
a on daje ci jakies powody do tej zazdrosci? czy jest wobec ciebie w 100% fair, nie robi nic zlego, zawsze odbiera tel, nie flirtuje z innymi, jestes pewna ze jest ci wierny? bo jesli tak no to faktycznie jest spory problem i to w tobie, jesli natomiast masz jakies powody do podejrzen to tez jest spory problem, ale w nim. Zastanow sie, czy to na pewno tylko i wylacznie Twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_f
po prostu nie wiem czy mam powody do podejrzeń... ja zawsze sobie coś wymyślę, jak np. nie odbierze telefonu, jak musi gdzieś wyjechać i go nie ma przez jakiś czas, ja go o to podejrzewam. nie potrafię stwierdzić, czy faktycznie mam jakieś podstawy czy to wymyślam, bo on zawsze ma jakieś wytłumaczenie, ktore zwykle wydaje mi się całkiem logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×