Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lusesita de Milagros Dolores

czy warto go kupić? czy podajrzanie niska cena?

Polecane posty

Czy podejrzanie niska? Niekoniecznie - nie jest to jakaś super znana firma, a poza tym, możesz zerknąć na eBay, tam rowery stacjonarne są w podobnych cenach i na pewno można być z nich zadowolonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj staruszkiii
luska to taka tandeta na tasme czy jak to tam sie nazywa, nic nie pisza na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku przybrało mi się tu i ówdzie :O chodzę 2 razy w tygodniu na TBC i fat burning :classic_cool: pomyślałam ze w domu mogłabym popedałować dodatkowo... tylko znajomi którzy posiadają takie rowerki twierdzą że zapał skończył im się po miesiącu i teraz jest to wieszak na odzież :D cena dobra i to mnie głównie pociąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
tylko znajomi którzy posiadają takie rowerki twierdzą że zapał skończył im się po miesiącu i teraz jest to wieszak na odzież Zamień ze znajomymi na jakis fikuśny wieszaczek - wyjdzie jeszcze ekonomiczniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores ..wiec jak dolacze sie do opinii twoich znajomych....szybko stracisz zapal, daj sobie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia kąfacela
:classic_cool: chłopa se znajdź i go zajeżdżaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaczannn
lipa, poszukaj czegos na ebay lepiej, ten bedzie trzeszczal i zaraz siadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malencja
I właśnie w grudniu na eBayu są niższe ceny (jakaś akacja promocyjna w ogóle) a przesyłka dochodzi migusiem - najczęściej dużo szybciej niż kurier z sąsiedniego miasta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×