Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polny maczek

Co zrobić zeby do mnie wrócił?

Polecane posty

Gość zalamannnaaa23
sama chcialabym to wiiedziec , a jaki byl wasz powod rozstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebe*
napisz cos wiecej, dlaczego sie rozstaliscie i z czyjej winy, jak dlugo nie jestescie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak , ze krótko bo dopoiero dzis sie rozstaliśmy. Ale chyba nic juz się nie da zrobić. Ostatnio się nie układalo byly jakies sprzeczki i on stwierdził ze się nigdy nie dogadamy i to nie ma sensu. Niby błahe ale ja jestem gotowa pracować nad tym związkiem wydawalo mi się że on tez, ale jak widać tylko wydawało. Najbardziej mnie boli to ze tak szybko odpóścił. Dzieki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebe*
Daj mu czas i sobie tez. Zobacz jak czujesz sie jako singiel. Zrobc cos kreatywnego albo poprostu idz do fryzjera, na zakupy, moze na impreze z kolezankami.. zobaczysz ze sam do ciebie wróci jak zobaczy ze ty nie rozpaczasz nocami i dniami blagajac go o powrót.. faceci juz tak czasem maja ze lubia sie poznecac nad kobietami i ich uczuciowoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci zawsze mniej to przeżywają. Szkoda mi tylko że dawał mi kolejne szanse i za chwile je dobierał przez byle głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 5 latach zostawił mnie mężczyzna mego życia. Większość czasu było cudownie, jednak ostatnie pół roku z powodu mojej zazdrości o jego pracę już nie był tak kolorowy. Rozstawaliśmy się, Az w końcu usłyszałam, żebym dała mu spokój, bo on już nie chce dalej w tym tkwić. Powiedział, że możemy co najwyżej się przyjaźnić. Została mi ostatnie szansa – urok miłosny, skorzystałam z rytualisty ze strony http://urok-milosny.pl uwierzcie e to była dal mnie jedyna szansa na odzyskanie go, chociaż wiem że sposób nie jest etyczny. Ale wiedziałam że musimy być razem i żadna kobieta nie da mu takiego szczęścia jak ja. Po kilku tygodniach oczekiwania wrócił : ) teraz już dbam o to by się nie kłócić i żeby było między nami jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×