Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbuntowana Wenus

Moja koleznka kochala sie z murzynem. BRZYDZE sie jej! Kijem bym jej nie tknela!

Polecane posty

prowokacja czy nie, a poglądy wiekszosci wypowiadających się i tak swiadczą o tym ze 80% spoleczenstwa to rasisci wstyd mi za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Czy nie uwazacie ze slowo rasizm i homofob jest naduzywane? Czy czlowiek nie moze wyrazic swojego zdania bo zaraz go homofobem albo rasista nazwa? Z jednej skrajnosci w druga skrajnosc. Ja nie lubie wietnamczykow np. I nie wynika to z tego ze sa skosni tylko draznia mnie jako ludzie, ich narodowa mentalnosc i to ze zabieraja prace polakom, nie placa podatkow dla porownania czlowiek otwierajacy dzialalnosc gospodarcza tzn. handel obwozny np. ma tyle oplat ze niestety musi zwijac biznes lub handlowac na czarno. Ktos powinien zajac sie wietnamczykami i chinczykami, nalozyc odpowiednie podatki. Bo ich towary zalewaja swiat co skutkuje bezposrednia zalamaniami gospodarki. I co jestem rasistka pewnie.....buehehehehe lata mnie to kalafiorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zebys
mi jeszcze pogal/la powód dla ktorego tyle tu wypowiadających sie wczesniej osób nie lubi czarnoskórych to byloby ok nie sądze by jakas czesc z nich nawet miala stycznosc z murzynami więc obrazanie ich wyzwiskami typu "małpa" wynika tutaj tylko i wyłącznie z głupoty ciemnoty i zacofania no chyba ze jest w polsce jakies miasto gdzie murzyni są w takiej ilosci ze zabierają pracę polakom nie placąc podatkow :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estercia77
Ja nie jestem rasistka i nie uwazam by sex z czarnoskorym mezczyzna byl zbrodnia.Kazdy czlowiek ma prawo wyboru z kimchcialby byc,sypaiac itd.....nie obrazajmy murzynow bo sa to ludzie tacy sami jak my.Mam takie zdanie i nie zmienie go tylko dlatego ze jedni sa biali a drudzy sa czarni.Taki jest ten swiat a my powinnismy go zaakceptowac a nie tylko krytykowac. Co do autorki to uwazam ze nie powinno cie az tak interesowac z kim sypia twoja kolezanka ajesli juz tak cie to zainteresowalo to zatrzymaj to dla siebie a nie zakladasz topik i krytykujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszna kolacje mam
prowokujesz do jakis glupich rozmow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×