Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamikadze_22

wyjsc z inicjatywa po raz drugi ?

Polecane posty

Gość kamikadze_22

Podoba mi sie pewien mężczyzna. Mimo pewności siebie, w stosunku do kobiet jest nieśmiały, sam tak twierdzi. pierwsze spotkanie ja zaproponowałam. Umówiliśmy się na piwo. Było świetnie, gadaliśmy przez 4 godziny, potem wyslal sms z podziekowaniami, a nastepnie jeszcze kolejne 2 na gg. Napisał, że to bylo jedno z milszych spotkan w ostanim czasie. Ale nic nie proponował. Ostatnio spotkalismy sie na imprezie i cos bylo miedzy nami, ale teraz znowu milczy. Zastanawiam sie czy nie zaproponowac mu wyjscia na kawe. Co o tym myslicie? Mam opory, bo juz raz wyszlam z inicjatywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tak powiem
tzn co bylo miedzy wami>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa. Kobieto a gdzie ci sie tak spieszy???? Jeszcze troche a urosnie ci broda, wasy i meski atrybut :>/ Saj sie chłopakowi wykazac, a jak cie nie zaprasza,, z czy pomyslalas, ze moze sprawdza, czy jestes nachalna????? :/ bo wydaje mi sie, ze zakradasz na narzucanie sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze_22
po imprezie pojechaliśmy do niego, przytulilismy sie i zasnęlismy. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze_22
ale boje sie, ze on jest niesmialy i nic nie zrobi. ale chyba faktycznie bedzie lepiej jak nic nie bede proponowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze_22
czyli ze mu nie zalezy ? tak mam to rozumiec ? nie lubie takiej bezczynnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zróbmy inaczej skoro nie rozumiesz... Napisz do niego, przekonasz sie, jak mu zalezy. Tak sie składa, ze panny kąpane w gorącej widzie tracą nie tyle chłopaka, co na własnej wartości .. papapap uciekam stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×