Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papapalla

ile jeszcze będzie bolało??

Polecane posty

Gość papapalla

mija kolejny miesiac od rozstania a moje serce sie nie goi...czas nie leczy ran...moge stwierdzic, ze jest tylko gorzej :( nadal spotykam sie z bylym chlopakiem, ale nie przekraczamy granicy 'bliskosci', tzn spotykamy sie na stopie przyjacielskiej...nie wiem czy w ogole to dokads prowadzi...:( czy myslicie, ze chlopak spotykalby sie ze mna gdyby kogos mial? dodam, ze ja nikogo nie mam, ale gdybym miala nie spotykalabym sie z bylym. a ja i moj byly chodzimy w miejsca publiczne, tzn na spacery, do kina itp... chcialabym zeby ktos mi podpowiedzial co bedzie dalej, ale wiem, ze tak naprawde to zycie pokaze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Cię martwić, ale jeżeli naprawdę go kochasz to może potrwać nawet 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tak powiem
lepiej sie z nim nie spotykaj jak nie masz zamiaru do niego wrocic.. po co sie meczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie. im szybciej to zakończysz tym krócej będziesz się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapalla
moze i bym chciala z nim jeszcze byc, ale zupelnie nie wiem co on ma w sercu i w glowie...nie mam odwagi zapytac...a bylismy ze soba kilka lat, to takie dziwne, ze nawet nie umialabym o cos takiego go spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tak powiem
wrzuc na luzik i znajdz nowego dosyc juz smutania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze trwac i 5
u mnie tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapalla
no chcialabym umiec wrzucic na luz...ale narazie nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tak powiem
rozejzyj sie wokolo jest pelno facetow..a na zranione serce najlepsza jest nowa milostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapalla
kurde, gdyby to bylo takie latwe, zakladam sobie, ze sie zakocham i sie zakochuje..nie jest tak latwo...nie siedze w domu, wychodze, imprezuje, nie umiem sie po prostu na nikogo otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tak powiem
spokojnie ..poznasz kogos w swoim typie i sie otworzysz:-) Zycie jest za krotkie na dolowanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×