Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elizaa8811

jak naprawdę stracic brzuch

Polecane posty

Gość elizaa8811

jestem osobą dosc szczupłą,mam bardzo chude ręce,nie mam w ogóle biustu a brzuch mam ogromny:/ odżywiam się zdrowo,jem owsiankę,dużo warzyw,ciemne pieczywo,owoce,zero słodyczy,pije zieloną i czerwoną herbatę i NIC przez pół roku chodziłam na fitness i np moja koleżanka zauważyła zmiany,urósł jej biust i wygladała lepiej a ja nie;/ poza tym dużo tańczę...kręce hula-hopem min 30min dziennie i NIC;/ teraz chodze na siłownie a brzuch mam tylko większy:/ jestem w ogóle osobą która jak tyje to idzie jej wszystko w brzuch i pośladki:/ mam tego dosc:/ kompletnie sobie z tym nie radzę już:/ \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naprawdę jesteś jakimś dziwnym przypadkiem... ;) skonsultuj to z treneram na siłowni na którą chodzi - on ciebie widzi więc moze coś doradzi kontretnego.. kup sobie może taki pas neoprenowy na brzuch - taka sauna na brzuch - ja miałam znikomy tłuszczyk na brzuchu i prawie zniknął, więc może i tobie coś pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaa8811
dzięki no wiem że jestem dziwna ech;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńkaaa
moze brzuszki i A6 wadera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaa8811
takie cwiczenia to nic mi nie dają;/ nie rozumiem jednego od kiedy jem więcej jogurtów naturalnych,ciemnego pieczywa i owsiadnki to tyje;/ a jem znacznie mniej niż kiedyś.... a słodyczy fastfoodów jem zero:| a kiedys jadłam je codziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 84
polecam 6 weidera na brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam problem. Teraz naprawdę dużo ćwiczę i nic. Już mi prawie żebra na dekolcie wystają, ręcę mam chude, prawie całkowity zanik piersi, a brzuch jakiś taki coraz większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samanty
ten pas nosisz cały czas czy tylko jak cwiczysz? w jakim czasie zjechał ten brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko. ale ja miałam minimalny tłuszczyk na brzuchu więc dość szybko. atomiast moj chłopak walczy z brzuchalem ćwicząc już jakiś czas (w sumie z przerwami, niestety dość czestymi, od lipca) i widać efekty - spala się podczas ćwiczeń w tym pasie lepiej niż wcześniej przy ćwiczeniach bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaa8811
a co oznacza to że rano mam dużo mniejszy brzuch:/? a w ciągu dnia robi mi sie balon:| i wyglądam jak w ciąży:( brałam kiedyś espumisan i nie zmieniło to nic więc nie wiem czy to wzdęcia...zresztą po czym mam miec wzdęcia skoro się zdrowo odżywiam:/? a no i często oddaje gazy ale to od laat...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinaaaa
sama piszesz że jesteś chuda, więc jak coś zjesz to widać właśnie po brzuchu. pewnie wcale nie jest duży. a skoro nie masz biustu to właśnie brzuch wystaje najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oznacza, że przetrawiłaś. a w ciągu dnia możesz też zatrzymywać wodę, co potęguje "opuchliznę" brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaa8811
nie jestem chuda tylko szczupła i nie wydaję mi się,ja mam ogromny brzuch i sporo osób mi o tym mówi,ja wyglądam jak bym była w ciąży:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaa8811
więc co mam zrobic z tą zatrzymaną wodą?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"spuścić" ją z siebie;) możesz ją częściowo wypocić, ale skoro masz skłonności, to na dobre sie tego nie pozbędziesz. na niektórych działają też herbatki moczopędne, ale z tym nie przesadzaj lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaa8811
cholera no to w ogóle nie jest zabawne;/ brzuch mi ciagle rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amigoigo
Moze na serio jestes w ciazy ?:) Ja tez jestem bardzo szczupla a brzuch i boczki wystaja ;/ Mam zamiar krecic sie na twisterze ale na boczki to chyba nie pomoze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ten problem, mi pomogła A6W, ćwiczyłam to przez ponad dwa miesiące i brzuch mi się zmniejszył :) a w ciągu dnia i tak brzuch zawsze będzie trochę wystawał po posiłkach, to normalne - nie ma się co przejmować. jak przewód pokarmowy jest wypełniony treścią, to brzuch musi siłą rzeczy trochę wystawać, takie wahania w ciągu doby zwłaszcza widać wtedy, gdy jesteś szczupła - bo nie ma tkanki tłuszczowej, która by to maskowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie do końca.. ja jestem szczupła a jednak brzuch mi nie wystaje kiedy dużo zjem.. myślę że jednak dobrze wyćwiczone mięsnie coś tu dają.. i pewnie dieta.. drożdżowe produkty lubią tak "zalegać" i wypychać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaa8811
nie jestem w ciąży:P nie jestem az tak bardzo szczupła,raczej normalna...ale nie mam biustu i mam drobne ręce i ten brzuch wygląda strasznie,zresztą biodra też mam duże a nogi szczupłe... mam tłuszcz na brzuchu i to nie ulega wątpliwości,ale jest znaczna róznica miedzy rankiem a tym jak jest w ciagu dnia;/ rano brzuch mam w miarę płaski,a po posiłku zaraz robi mi sie piłka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czokolate
a nie masz hiperlordozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój boże...
Może powinnaś zapytać się lekarza...z tego co piszesz to chyba na poważnie z tym twoim brzuchem jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golonka
moze to byc reakcja na skrobie albo na laktoze po prostu nie jedz produktow ktre zawieraja skrobie przez tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem prawiczką :)
w twoim przypadku najlpeiej bedzie jesli wyrzucisz z diety biała maka, cukier, nabial. Jedz 6 małych poisłków obfitujacyhc w błonnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja miałam podobny problem. Jestem tancerką i instruktorką fitness. Szczupłą i wysportowaną ale odkąd pamiętam miałam tłuszcz na brzuchu i wewnętrznej stronie ud. Ćwiczenia które wykonuję i wykonywałam oczywiście wzmacniają mięśnie i wysmuklają sylwetkę ale nie na tyle abym mogła się pochwalić płaskim brzuszkiem o którym zawsze marzyłam. Z tego jeden wniosek - odpowiednio zbilansowana dieta i DETOX. Wszyscy dziwnie patrzą na mnie twierdząc że przecież nie mam się z czego odchudzać ale ja wiem lepiej. Odradzam wszystkie diety cud!!!! Ponieważ ja nie jem dużo i raczej zdrowe rzeczy nie mogę się oprzeć np. słodyczom. Chleba mogłabym nie jeść. W takiej sytuacji dieta cud mogłaby mnie wykończyć przy moim wysiłku fizycznym. Moja koleżanka pochwaliła się swoimi rezultatami diety (a raczej zdrowego jedzenia). Nazywa się to 21 DAY DROP A JEAN SIZE PROGRAM. Jak nazwa wskazuje to sposób zdrowego żywienia, zero przetworzonych produktów, same świeże. Np ryby, kurczak lub stek z warzywami lub ze szpinakiem lub z sałatą. Zero mleka i przetworów, zero chleba, cukru, soli. Świetny kontakt z trenerem za pomocą facebooka. Codziennie nowe menu i zestaw ćwiczeń i grupa wsparcia która zaczyna oczyszczanie-odchudzanie w tym samym dniu. Ja jestem dziś na DNIU 6. 2 kg mniej na wadze, 2 cm w talii i biodrach. 1,5 cm mniej w udach. Skóra gładsza znacznie i ogólnie czuję się bardzo dobrze. Można się szybko przyzwyczaić do "mdłego" jedzenia bez soli ale przecież są inne przyprawy, zioła. Program kosztuje 65 funtów. Wiem że nie każdego stać ale ja np wykupiłam go wspólnie z koleżanką i we dwie się odtruwamy. Dam znać jakie efekty będą po trzech tygodniach. Już się nie mogę doczekać bo widać rezultaty już teraz. Posiłki są obfite - tzn zielonych rzeczy na talerzu im więcej tym lepiej tak więc najadamy się każdym posiłkiem i nie czujemy głodu. Mam już za sobą 1sza głodówkę - 18 godzinną i uwierzcie spokojnie da się tyle wytrzymać. Polecam wszystkim osobom które błądzą od diety do diety. Jeśli chcecie znaleźć ten program to wyszukajcie w necie. Pozdrawiam, Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×