Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumuńska_księżniczka

jak zrozumieć i zapomnieć??

Polecane posty

Po nieudanym związku poznałam przez internet chłopaka, dobrze nam się rozmawiało, po 3 dniach powiedział, że się zakochał.. i jest tego pewny. Było cudownie, mówił, że wywalił wszystkie koleżanki z listy ma tylko mnie i kilku kolegów. Studiował w wawie, miałam się do niego wprowadzić i wogóle. Spotkaliśmy się, myślałam, że jest wszystko ok, ale chyba jednak nie było.. Co raz bardziej przestawało mu zależeć, ponownie żałożył konto w internecie i się zaczeło.. Dochodziły do mnie wiadomości, że ma inne kobiety itp. Potem niechciał bym się do niego przesnioła, baa.. nawet nie chciał sie ze mną spotkać. Przeczytałam jego wiadomości, do tych dziewczyn, było ich ok. 100. W tym że ma 3 kobiety i nie wie na którą sie zdecydować. Oczywiście wybuchłam i kazałam mu wybierać, napisał mi że mnie kocha i na tym staneło przez 2 dni była sucha rozmowa.. aż napisał mi smsa w nocy, że z nami już koniec i jest tego pewny.. okazało się że poznał kobiete o 10 (mężatke lub rozwódke) lat starszą. Oczywiście zapomniał o mnie, opisy ma ciągle do tej kobiety i robi tak samo, usunął profile w internecie, z listy wawlił wszystkie dziewczyny (łącznie ze mną) i ma tylko ją i kolegów. I co ja mam o tym myśleć? Czy walcyć jakoś, olać? Czy co.. bo od kilku tygodni nie umiem sobie na to odpowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalkapawelka
zapomniec i chyba rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne w koncu
opisy na gg i tanie teksty to bardzo wuarygodny dowod uczuc.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×