Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thai

mowi ze bedzie lepiej....

Polecane posty

Hej... zaczne od tego, ze juz nie potrafie tego ratowac... Jestesmy razem od 10 m-cy. I od jakis 3 tygodni przezywam koszmar... Bylismy zgrani, dograni i wogole bylo idealnie. .... Tyle , ze od pewnego czasu sie psuje. Nie pisze, nie dzwoni, nie spotykamy sie... ogolnie calkowity brak zainteresowania... Rozmawialam, pytalam, dociekalam. Niestety ON uparcie twierdzi ze nic sie niezmienilo. Wczoraj znalazlam konto na jednym z portali randkowych wlasnie Jego. Mowil, ze to nic nie znaczy.... Sama niewiem, brak milosci mnie zabija.... warto jeszcze wierzyc ze faktycznie \"bedzie lepiej\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie biegam
Niestety nie będzie już nic z tego i lepiej zakończ ten "związek" zanim on jeszcze bardziej Cię zrani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia lapa 3 rambo
to postaw sprawe na ostrzy noza koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawialam, ale uznal, ze skoro tak chce... to droga wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tych slowac "to droga wolna" nie widze nawet sensu zakladania tego topicu. Tutaj nie ma czego ratowac, miej chociaz odrobine honoru i odejdz, utnij wszystko jednym cieciem. On juz to zrobil, tylko ze ci o tym nie powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko stwierdzam fakt
thai ja wiem jak to jest , nie raz dzwonilam do sowjego z placzem a teraz wiem ze to tylko pogarsza sprawe . odejdz miej godnosc odetnij sie calkowicie i wtedy moze zobaczy co stracil i bedzie blagal o powrot . zaloz konto na tym portalu jako kto inny i zobacz czy jeste chetny nna nowe znajomosci , co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi wiem co czujesz mnie tez chlopak zostawil po 10 miesiacach. Tyle ze ja nie przeglądalam profili randkowych wiec nie wiem czy tam go nie ma. Z tego co piszesz to on chyba juz zakonczyl wasza znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle...
ja mysle, ze to jest kawal chama! moze i te 10 miesiecy bylo super okresem, ale jakby mi tak chlopak powiedzial to nawet po 10 latach bym odeszla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli juz nie wierzyc w to... a to co bylo zamknac. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracodawca
ze lepiej nie mowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nawet zadzwonil... szkoda tylko,ze ta rozmowa niczego dobrego nie wikla;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakonczylismy. niewarto ratowac czegos co juz sie zawalilo. no coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×