Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*blueEyes*

Co jeszcze do takiej sałatki?

Polecane posty

Kiedyś zrobiłam pyszną sałatkę ale zgubiłam przepis i nie pamiętam co do niej jeszcze dodać a więc pamiętam że był por,którego trzeba było sparzyć i pokroić bardzo drobno, jabłko, ananas, kukurydza z puszki, majonez, seler starty ze słoika, szynka i pamiętam że kładło się to warstwami, chyba najpierw seler a później? nie pamiętam :-( ale wiem że każdy składnik szedł warstwami, na końcu majonez i trzeba było włożyć to na cały dzień do lodówki a później dopiero wymieszać. Może ktoś zna cały przepis na tą sałatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takiej nie słyszałam ,prędzej o gyrosie ,ale to z mięsem z kurczaka . Możesz jeszcze dorzucić pomidora bez miąższu albo ogórek zielony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, chociaż wiem że wtedy pomidora nie dawałam :-) ale spróbuję, zobaczymy co wyjdzie :-p Może jeszcze ktoś da jakieś propozycje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej może taki
por szynka konserwowa seler ze słoika kukurydza z puszki jaja ananas ja mam taki przepis:) też układa się warstwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się za bardzo ,ale chyba ogórek lepiej będzie sie komponował z ananasem ,pomidor jest za słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej może taki
oczywiście jeszcze majonez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej może taki
:D juz podałam:) wszysko układa się warstwami. Na każdą warstwę kładzie się odrobinę majonezu wymieszanego z zalewą z ananasów. Na końcu kładzie się pokrojone ananasy, już bez majomezu :) Mojej rodzince smakuje taka sałatka. Miesza się ją po nałożeniu na talerzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie dodawała ani ogórka ani pomidora do takiej sałatki- przede wszystkim dlatego, że musi stać jeden dzień , a w tym czasie te warzywa puszczą wodę i zostaną zupełnie bezsmakowymi \"gąbkami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelkaaaaaa
Ja robię podobną- por, ananas, seler w zalewie, kukurydza, fasola czerwona, ser zołty, majonez. Mieszam wszystko i do lodówki.I pieprzu trochę, solić nie trzeba. Lubie ją robić, bo jest ekspresowa i smaczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja dorzuce 3gr.
Por. szynka. seler konserw. .ananas. kukurydza. majonez. Ukladam warstwami i na wierzch tarty zolty ser.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja dorzuce 3gr.
Por. szynka. seler konserw. .ananas. kukurydza. majonez. Ukladam warstwami i na wierzch tarty zolty ser.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie podobna..
ale z ryzem..warstwami kazda warstwa smarowana majonezem..sol peper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święeeetaaaa
por ,seler,jajka ,kukurydza,szynka ,ananas przekładamy tak zeby była warstwa "sucha"(np por) a na to' mokra"(np ananas) wszystko polewamy majonezem na to żółty ser do lodówki na conajmniej 12 godz..przed podaniem nakłuwamy nożem lub widelcem wtedy troszke majonezu wsiaka do środka,nie mieszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam już sałatkę :-) z przepisu który podała \"hej może taki\" położyłam warstwami i na to dałam majonez, teraz sałatka stoi w lodówce, jeszcze jej nie mieszałam, jutro rano dokończę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×