Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_am_princes_xD

dylemat...

Polecane posty

Gość I_am_princes_xD

Kochani ma prośbe niedlugo Mikolajki, a ja jeszcze nic nie kupilam chłopakowi a najwiekszy problem to to ze nie wiem co mu kupic.. :P Póżcie prosze... Chlopak ma prawie 18 lat... Jest wesoły zqbawny ma poczucie humoru ogonie jest na luzie ... Uwilbia saamochody .... Pomocy.... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może brelok do kluczy są również takie kostki zapachowe do zawieszenia w samochodzie a w jakiej cenie ma to być? bo ja na mikołajki nigdy za dużo nie wydawałam bo zaraz choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_am_princes_xD
No nie ma to byc zbyt wysoka cena tak okolo 35 zł bo wkońcu za pare tygodi chonka i pieniadze sa potrzerbne na prezenty pod choinke ... :P A brelok odpada bo juz kiedys mu dalam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_am_princes_xD
No no nawet nawet ale z allegro mi nie dojdzie do mikolajek a tu u mnie w miescie tego nigdzie nei widzialam :( a ty co kupujesz swojemu chłopakowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przygotuję super kolację z winem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie że nie przyjdzie do 6 grudnia a skąd jesteś może być kogoś znalazłą ze swojej mijscowości i mogłąbyś odebrać osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może masz jakiś w pobliżu sklep z akcesoriami samochodowymi? albo film dvd - wiesz jakie filmy lubi? książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_am_princes_xD
Z opola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_am_princes_xD
No mam jakies sklepy sa tutaj z akceroriami :P Albo jakios horror moze na dvd ?? Hmmm :P Bo pod choinke chce mu kupic zestaw perfum it wiec teraz moze mass racje jakis film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do tego sklepu
http://www.forloversof.com/ tam jest tyle fajnych i smiesznych rzeczy,ja tam wlasnie znalazlam prezent na mikolajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry film też się sprawdza jako prezent a teraz to wybór jest naprawdę duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajny sklep - ale moło ich w Warszawie tylko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na święta - pod choinkę kup mu prezent, teraz - na Mikołaja zagospodaruj jego czas - niech to będzie naprawdę miło spędzony czas Proponuję: Wyjście na kabarety, wyjazd na 1 dniową wycieczkę bardziej relaksujące to - zostańcie w domu/mieszkaniu - powiedz że zrobisz mu masaż kostkami lodu (wszystko zależy na jakim etapie jesteście w związku). Jednak najlepiej iść na coś niż dostać coś (lepiej wydać 35zł na bilety do jakiegoś uroczego miejsca, niż kupić mu breloczek, lub odświeżacz do auta;>) Ma poczucie humoru, lubi auta - zrób mu \'zestaw młodego mechanika\' - format, co tam ma być - zostawiam do Twojej inwencji twórczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×