Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StudeNtkaa_a

Jak znaleźliscie prace po liceum??

Polecane posty

Gość StudeNtkaa_a

No własnie. bez doswiadczenia jako studenka zaoczna trudno mi znalesc prace. jak wam sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokakakakakak
ja się zaczepiłam w telemarketingu. Zawsze jakaś kasa była, a przyjęli bez problemu. Pierwsza pozycja w CV była. Potem było już łatwiej - biuro ogłoszeń prasowych, bank i teraz własna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie kierunek
konczysz, nie lepiej poszukać pracy zgodnej ze studiowanym kierunkiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokakakakakak
albo wciągnąć się na staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojjjj
zgadzam się ze stażem- tylko dobrym, przemyślanym pożądnie i z szansą żeby coś z niego było.. staż z reguły łatwo zdobyć - zwłaszcza na początku roku i warto przemęczyć się za pare groszy te pół roku a zahaczyć się w jakiejś dobrej firmie gdzie można się pokazać z dobrej strony i nabyć doświadczenia.. natomiast jestem przeciwna wszystkim stażom w sklepach, kebabach czy czymś takim dziwnym, - tam można pracować ale szukając już etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as.lksdajf
staż, telemarketing a teraz własna firma :-D trzeba tylko troszkę poszukać ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam bardzo duże szczęście :) Postanowiłam zrobić sobie skrócone wakacje,jakieś 3 tyg. po maturze i poszukać pracy dopiero po tym czasie. Zaczęłam szukać w pon,pt miałam rozmowę,a od poniedziałku umowę :) Dostałam szansę pracy w sklepie PUMY i chociaż już tam nie pracuję,nadal mam sentyment do tego miejsca-w końcu pierwsza praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na staż
ja poszlam do banku, 4 miesiace stazu, pozniej dali mi umowe na 6 mcy a pozniej na stale i w ten sposob stalam sie bankierem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy mozna ubiegac się o staż? ja koncze w tym roku liceum i chcialabym pojsc na studia, jednak nie moge sie zdecydować czy dzienne czy zaoczne. marze o dziennych ale chcialabym sie wreszcie usamodzielnic i nie zyc na garnuszku rodziców ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na staż
ja z tego wlasnie powodu poszlam na zaoczne i nie zalowalam tej decyzji ani przez chwile. no ja poszlam do urzedu pracy zarejestrowac sie jako bezrobotna i pozniej do babki ktora zajmuje sie stazami, szkoleniami itp i wpisala mnie na liste i po jakims czasie (okolo miesiaca) zadzwonila z kilkoma propozycjami staow, m.in. policja no i wlasnie bank. marzylam o pracy w policji ale znajomy policjant uswiadomil mnie ze stazysci w policji zajmuja sie tylko wysylaniem mandatow z fotoradarow (bo zalegaja tego stosy) i dlatego wybralam bank- stwierdzilam ze to moze byc ciekawa brana.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na staż
*branża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle się zastanawiam nad przyszłością. moim marzeniem jest dziennikarstwo... boje sie ze na zaocznych nie zdobęde wystarczająco duzo informacji no i ze potem w pracy beda krecic nosem ze byly to studia zaoczne. a staz mozna robic od razu po maturze, czy dopiero na jakims roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężczyzna jest policjantem :) Chciałabym pracować w policji ale nie widze siebie w szkole policyjnej na 6 miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black anngel
Ja też planuje staż po liceum:-) u mnie jest ta kwestia ze moich rodziców nie stać na sfinansowanie moich studiów dlatego będzie praca i zaoczne...troche się boje czy sobie poradze i czy po stażu dostanę umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ja proponuję Ci zajrzeć na stronę abpraca.pl. Jest tam fajnie opisane czego można oczekiwać po pierwszej pracy, są też ciekawe oferty. Ludzie tutaj chcą Ci pomóc a nie jak w innych miejscach tylko szybko odbębnić swój obowiązek. Mój brat znalazł tam pracę, może i Tobie się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znaleźć pracę? Trzeba szukać, sama nie przyjdzie ;-) Np . W Białymstoku masz aktualnie rekrutację na kilka stanowisk www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy Też wysłałem, znajomy mnie namówił, bo pracuje tam i zachwala. W tym roku na szkoleni był w Toskanii (2 tygodnie) , szkolenie połączone z wypoczynkiem. A i jeśli pracujesz sumiennie, jest elegancki system premiowania. Mam nadzieję, że dołączę do tego teamu już wkrótce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×