Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klhgffcdsxsx

JESTEM NA STAZU I SZEFOWA NIE CHCE DAC MI WOLNEGO!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość klhgffcdsxsx

Jest taka sprawa-chcialam wziac 4 dni wolnego w grudniu, bo mam jeszcze 9 dni wolnych do wybrania. Kwestia jest taka, ze moglam sobie tylko wybrac 2 z 4 podanych. Mam uzasadnienie co do tych dni, bo jednego dnia mam 6 lekarzy (chcialam od razu wszystkich za jedny,m zamachem zalatwic) no a w kolejnym przylatuje moj chlopak z misji, ktorego nie widzialam od stycznia!!!!!!!!!! Bardzo go chcialam przywitac go na lotnisku, przyjechac po niego (on nie jest Polakiem ,mieszkalby na okres swiat z moimi rodzicami) No ale nie moge!!! nie widzialam go rok, przez tyle miesiecy ukladalam sobie w glowie plan jak go przywitam itd.A szefowa sie nie zgodzila. Powiedziala tez, ze bedzie ze mna zle jak pojde na L4 w tych dniach:/ Co moge zrobic w tej sytuacji? boje sie tego ruszac, bo ona ma mi opinie potem wypisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhgffcdsxsx
czy ktos z was mial moze taka sytuacje?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kazdy miesiac stazyu przysluguje 2dni wolnego:) jesli przepraowalas 2 albo wiecej miesiecy to powinna Ci dac to wolne bez gadania! t jej obowiazek! ona nie jest Twoim pracdawca! Urzad pracy jest Twoim pracodawca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma wystawic opinie to ona po prostu to wie i cie szantazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhgffcdsxsx
mialam 3 tygodnie L4 , moze sie msci>????? co ja mam zrobic:( nie chce wojowac . A pogadac z nia nie idzie, bo juz mi z gory zapowiedziala, ze nie da, bo niby bedzie malo oswob w pracy i ja jestem baaaardzo potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świadectwo pracy sie liczy a opinia jest po to żeby cie wzieli na stale czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhgffcdsxsx
no zawsze na koniec stazu jest opinia... ja nie chce miec zrypanej opinii.A tam w zyciu bym nie pracowala. Pracuje wsrod wstretnych bab, ktore obgaduja i mysla, ze sa najwazniejsze na swiecie... malo co nie posraja sie w gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhgffcdsxsx
a kto mi wystawia w tym momencie swiadectwo pracy? PUP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhgffcdsxsx
dala tym swoim dupolizom wolne, bo sa na umowe na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaniesz opinie + jekis papierki z pup , ale czy swiadectwo pracy to nie wiem, spytaj w pup ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesli
jak pracowalas krocej niz m-c to mozesz zapomniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycpiekna
ja juz mam 5 miesiecy przepracowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhgffcdsxsx
mam 5 miesiecy przepracowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhgffcdsxsx
nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhgdfddd
no jak ja bym miala wybor to bym wolala rzucic wszytko w cholere i jechac po chlopaka, prace mozna znaleźc sobie drugą, a fajnego chlopaka ciezko znaleźć, wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhgffcdsxsx
w sumie koncze pod koniec stycznia,a potem jedziemy razem za granice do Paryza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhgdfddd
zajmij sie chlopakiem i rodzina, szefową miej w dupie, nie daj soba rzadzic. naprawde ciezko o dobrego chlopaka i jak juz przyjedzie to pobadź z nim troche, prace mozesz znaleźc inną. raz sie zyje a milosc najwazniejsza w zyciu a nie praca i wredna szefowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracodawca moze ale nie musi dac ci wolnego. nie ma takiego zapisu w umowie o staz. wiem bo jestem pracodawca.ale moze twoja szefowa tego nie wie. a opinia potrzebna ci tylko do przedstawienia jej w pup. nigdy wiecej nie musisz jej nigdy pokazywac. wiec bym sie nie przejmowala na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhgffcdsxsx
nie wiem co mam robic, bo z tego myslenia jak on sobie poradzi na lotnisku, potem dojazd 200km pociagiem...tak marzylam o tej chwili:( to co??? mam sie klocic czy co??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro opinie jest do niczego niepotrzebna to bierz L4. udupisz wredna babe! nad czym sie tu jeszcze zastanawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowajaśminowa
zadzwoń do up i powiedz jaka jest sytułacja z urlopem.uswiadom ich że przez te miesiące odłozyłas sobie to wolne na ta sprawe oczywiście napomnij o wolnym które szefowa dała swoim pracownikom. nie tłumacz się chłopakiem tylko pilnym wyjazdem rodzinnym-czy tym podobnym.po odbyciu stażu dla siebie dostajesz tylko kartke a4 na którek pisze od kiedy do kiedy był staż,na jakim stanowisku pracowałaś,i adres pracy.nie ma opini!!!!! a choroba nie wybiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhgffcdsxsx
Serdeczne dzieki za rady! Ale wlasnie o to chodzi, ze ona mi powiedziala, ze potem bedzie ze mna zle. Moze mi zaszkodzic, np zwalniajac mnie. :( Kolezanka radzila, by siedziec cicho. A co do UP-poszlam bo juz nie wytrzymalam z nerwow i mi powiedzieli ze mam prawo miec wolne, a to odbywa sie na zasadzie obopolnej zgody. Pani chciala nawet dzwonic ale ja poprosilam by tego nie robila, bo moze byc gorzej ze ja innym opowiadam jak mi jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LPPPPP
JA zawsze bylam ok , nigdy nie klamalam, nie chce stostowac oszustw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LPPPPP
czy zawsze trzeba uciekac sie do takich wybiegow dziwnyxch???? czy mam sie klocic?:( nie lezy to w mojej naturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LPPPPP /
Podnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI TEZZZ
mi tezkiedys sucz nie chciala dac wolnego gdy moj facet mial byc w Pl, powiedziala m ze skoro tak to ja odchodze z pracy :D taka wariatka jestem, ale prezes to uslyszal i zalagodzil sytuacje -wolne dostalam :classic_cool: ps. powaznie chcialam odejsc😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×