Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość johaness

najlepsze cechy mężczyzny

Polecane posty

Gość johaness

jakie cechy powinien mieć wg was facet. tylko szczerze dziewczyny. cechy charakteru i wyglądu. ciekawe piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinimini
M U S I miec poczucie humoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johaness
właśnie tak myśle że chociaż anonimowo któraś się przyzna że forsa jest miarą atrakcyjności albo obali ten mit. chociaż czy facet mający dużo pieniędzy jest gorszy no chyba nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczucie humoru, spontanicznosc i inteligencja:) noo i tolerancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o kase, to najmniej istotna sprawa. Moj maz, kiedy za niego wychodzilam byl biedny jak mysz koscielna i nie przeszkadzalo mi to w zupelnosci (dla reszty rodziny byla to sprawa nie do wybaczenia) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczucie humoru, zrównoważony, slowny, mający własne zdanie wysoki, szczupły,zadbany, ciepło w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tolerancja ale śpię dzisiaj z otwartmi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> A kasa oczywiście, że jest ważna Wszystkie baby to materialistki, ale tylko jedna potrafi do tego się przyznac. Możesz czuć się zaszczycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka muzykantka 24
poczucie humoru jest baaaardzo istotne :)!!! a poza tym to facet musi po prostu stracić głowę dla swojej dziewczyny - wtedy jest troskliwy, czuły, kochający, dobry itd. Musi więc KOCHAĆ swoją kobietę :) i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglad : wysoki, dobrze zbudowany cechy : inteligentny, odpowiedzialny, spontaniczny moze byc troche pantoflarz ale bez przesady ;) i musi umiec mnie rozsmieszyc, najlepiej do lez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> tolerowanie moich odbić miedzy innymi W tym sensie, rozumiem już :) >> NIEWAZNE Ważne, bo interesują się tobą i wszystkim co dotyczy ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> moze bys sie opamietal Nie mogę, jestem bardzo otwartym i expresyjnym chłopcem, deprymuje Cie to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johaness
dobra można powiedzieć pewny siebie z poczuciem humoru tak tu się wyłania. stara prawda no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi byc genialny
w łózku inaczej to totalna duuuupa. poczucie humoru jest bardzo istone. Doświadczenie zyciowe, zwana rownież mądrościa życiową, musze się od niego uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie jak ktos sie mna interesuje czuje sie jak pod obstrzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie lubie jak ktos sie mna interesuje czuje sie jak pod obstrzałem Ale to jest zainteresowanie tobą jako kobietą, tzn podoba mi się twój charakter :) Nie napastuje cie przeciez, nie jestem nachalny :classic_cool:, nie atakuje, itp. Mnie nie musisz się bac, fajny ze mnie chłopak. I skromny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitman
Zgadzam sie z Tobą Gogi Bubu. Wszystkie kobiety to materialistki, prędzej czy póżniej........... A do tego jeszcze wyrachowane i zimne suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×