Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna petera

Lizanie pupy i związane z tym obawy...

Polecane posty

Gość pupoliz
pupciaoczywiściejest pokąpieliiniemamowy o brązowym nosie czy ustach moją sonię lizankoJEJ pupci bardzokręci,lubi gdy wkładam JEJ PALEC wpupcięimocnonimkręcęmyślę terazozrobieniu SONI lewatywy wwannnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppupoliz
brązowa dziurka jestmniammniam oczywiściepokąpieli niemażadny chnieprzyjemnych zapachów ,codobakteriiikoli to naustach jest więcej bakteriiiniż nacipce lubiciesięcałować ,aleniemyślicieotym!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna petera
No i wali mnie w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przy jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znacie sie. Lizanie anusa partnerowi czy parnetrce jest boskie. Mega przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinozeronte
Potwierdzam, lizać tyłki ino język drętwieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja napisze tak ! .bo coś tu nie jest jasne . Jesli on chce byś mu się wypieła bo ma ochotę wylizać twoją pupcię to śmiało to zrób my chłopy ! .uwielbiamy lizać pupcie dziewczynom .mniam .ja ,też tak poza tematem lubię jak dziewczyna sika mi do ust .piwo z cipci jest bardzo zdrowe odrzywcze ma duźo witamin ,ale warunek przed stosunkiem nigdy po . 2ga sprawa uwielbiam jeść smaczną kupkę prosto z pupci dziewczyny . Po tem ona mi się wypina z apetytem wylizuje jej pupcie raj dosłownie . Pałka mi podskakuje jak.o tym myśle ... Inne sytuacje są nije dopuszczalne !,ochydne i,odrazające . Jeśli sytuacja jest inna jak,napisana wyźej uciekaj od niego i to jaknajszybciej ! . Zaproponuj mu wizytę u, psychiatryka ! . ,uciekaj od niego bo ma coś z p.e.d.a.ł.a ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek38
ja napisze tak ! .bo coś tu nie jest jasne . Jesli on chce byś mu się wypieła bo ma ochotę wylizać twoją pupcię to śmiało to zrób my chłopy ! .uwielbiamy lizać pupcie dziewczynom .mniam .ja ,też tak poza tematem lubię jak dziewczyna sika mi do ust .piwo z cipci jest bardzo zdrowe odrzywcze ma duźo witamin ,ale warunek przed stosunkiem nigdy po . 2ga sprawa uwielbiam jeść smaczną kupkę prosto z pupci dziewczyny . Po tem ona mi się wypina z apetytem wylizuje jej pupcie raj dosłownie . Pałka mi podskakuje jak.o tym myśle ... Inne sytuacje są nije dopuszczalne !,ochydne i,odrazające . Jeśli sytuacja jest inna jak,napisana wyźej uciekaj od niego i to jaknajszybciej ! . Zaproponuj mu wizytę u, psychiatryka ! . ,uciekaj od niego bo ma coś z p.e.d.a.ł.a ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Nie ma w tym nic złego jeśli kobieta dba o swoją higiene osobistą.. Wiadomo, nie żeby władać tam język ale całą pupe całować i wypietej kobiecie robić dobrze językiem. Fajne doznanie jeżeli jesteście siebie świadomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj facet jest zbokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 16:38, Gość dziewczyna petera napisał:

Witam. Minęło trochę czasu i się przemogłam. Mój facet sika i robi mi kupę na twarz a ja wylizuje jego słodki rowek.mniam!

Odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany

Czy jest jakas Pani ktora udostepnilaby swoja pupe do lizania? Bardzo chcialbym a na razie zadna mi nie pozwolila. Nie wytrzymam juz chcialbym to w koncu zrealizowac nawet z nieznajomą. Oczywiscie najpierw prysznic i myju myju a pozniej wypinasz sie i ja juz tylko lize Ci pupe i wkładam jezyczek wierce nim  Ci w dziurce i lize, czy jest jakas Pani chetna na takie doswiadczenie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×