Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna petera

Lizanie pupy i związane z tym obawy...

Polecane posty

Gość dziewczyna petera
współżyjemy od paru miesięcy, dopiero się poznajemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuu
biore to za podszyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna petera
nie, to ja :P chodzi o to ze przez jakies 4 miesiace wspolzylismy normalnie bez zadnych perswazji, a potem on zaczal sie mnie pytać czy mam coś przeciwko żeby skończył mi w buzi.... owszem miałam, ale co miałam powiedzieć? zgodziłam się i krótko po tym on zaproponował mi ten tyłek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuu
perswazji? nie wiem...w sumie nie takie problemy przed Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna petera
moderator z cafe ssał mi odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona Wrocław
hmmmm... przeczytałam i wiecie co... ja uwielbiiam jak mi facet liże tyłek... mógłby to robic godzinami, później wsadza palce.... pieści kręci... ssie.. później wkłada swojego penisa i posuwa... ja to uwielbiam.. a jak ja robię loda to mu sieszczę tyłek palcami i on to uwielbia. czasem tez wyliżę i pokręcę od tyłu... każdy facet to lubi.. pieszczenie prostaty palcem też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona wrocław a ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna petera
a co zrobic jakby zeschłe rodzynki z jego włosów na tyłku nie chciały zejsc,czym posmarowac zeby zeszły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właścicielka faceta z postu z 13:36 najpewniej zadaje się z rodzonym gejem skoro jej facet dopuszcza takie bezeceństwa :o (mowa o wkładaniu mu palców w odbyt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxx33333
Ja osobiscie lubie takie fantazje - lizalem mojej dziewczynie pupke, ale zaznaczam ze przed tym byla dokladnie umyta. Moja dziewczyna rowniez masowala moje okolice pupki i prostate i jest to naprawde przyjemne, ale trzeba miec zaufanie do partnera. Poza tym bardzo wiele osob ma takie fantazje. Faceci mysla o tym aby pasowac im pupki bo to jest jeden z najbardziej erogennych miejsc na ciele, dziewczyna tez sie to podoba. Wystarczy poczytac artykuly napisane m.in przez seksuologa Lew-Starowicza. To jest normalna fantazja i niejedna osoba o tym myslalaa, ale to sie wydaje takie \"gejowskie\" dla facetow. Tylko pamietajcie!! Trzeba dbac o higiene! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedziesz go skarbie
tym kutasem albo dzwonisz po geja XXX-7 by sie nadawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam wczoraj
swojego tak wypieściłam że jęczał:classic_cool: nie dość że mi się spuścił w gardle to go jeszce paluszkiem wypiesciłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki_____
Nie obraź się, ale twój chłopak to kryptogej. Żaden hetero nie ma takich fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxxxxxxxxxx
i ty masz rację. czystość i. język na damskim odbycie zwie się /PŁATEK RÓŻY/ A ON TRAKTUJE JĄ JAK ... CHYBA JESZCZE ZA WCZEŚNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córeczka-X
Dziwni jesteście. ja nie widzę w tym nic obrzydliwego. Lizanko rowka uważam za mega przyjemne doznanie. Mój facet też to uwielbia i wcale nie jest gejem. Myślę że 99 % kobiet i mężczyzn to podnieca tylko wstydzą się przyznać. My zaczęliśmu to robić po jakimś roku współżycia. Mój chłopak goli sobie pupę żeby było higienicznie, przed sexem oczywiście obowiązkowo bierzemy prysznic, więc nie widzę w tym nic obrzydliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessska_Lov
Booze. Kilka miesięcy współżyjecie i już prosi Cię o takie coś? Ja przez pierwsze ponad rok smakowaliśmy z chłopakiem samego seksu,pozycji,uczyliśmy się siebie. Po roku i 7 miesiącach zaczeliśmy seks oralny. Potem znów po jakims pół roku jakos tak wyszło ze połknęłam jego sperme przy lodziku. Ale nigdy nie było zmuszania,przekonywania. Często robi to na mój brzuszek,biust,plecki,czasem jest do konca w buzi. Jeśli chodzi o seks analny to raz tak się sami upiliśmy ze zrobilismy to po pijaku. Rano niewiedzielismy jak na siebie spojzec zeby sie nie smaic. Nie spasowało nam (bo nie kazdy musi lubiec robic cos komus w dupie,albo dawac dupy-wg mnie jesli chłopak tego chce to ma juz jakies pedalskie zachcianki) NIE OBRAŻAJĄC NIKOGO,OCZYWISCIE! Ale zeby namawiac do lizania odbytu?? Ja osobiscie uwazam ze jesli to zrobisz..to sie zeszmacisz. Co będzie dalej? Co jeśli pojutrze zaproponuje Ci ze...yyy...sorry za wyrazenie ...Nasra Ci na klate?? Albo odwrotnie?? Moze jestem jakas jebnięta..ale nie widze sobie tego... Chłopak Cie nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna petera
Witam. Minęło trochę czasu i się przemogłam. Mój facet sika i robi mi kupę na twarz a ja wylizuje jego słodki rowek.mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak petera
Kocham go, to ja mu tak codziennie wylizuje dupy rodzyny, on tak lubi, a ty mu nei dajesz tego co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna petera
jak kurwa nie daje jak daje codziennie rano wysysam mu swieze rodzyny z dupy hahahha i dla ciebie nic juz nie zostaje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak petera
tobie to tylko te resztki zostawiamy. Peter mi rodzynki tez wyjada i mowi, ze dziewczyny smierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia kaczanowska
czy wy macie równo pod sufitem? Obrzydzenia można dostać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak petera
coreczka-X tym chlopakiem, jest Twoj tata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak petera
Babicka, daj no se ty na luza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asslicker69
ci co mówią "fuj fuj" "przesada" to ludzie którzy albo sami nie dbają o higienę albo spotkali się z obrzydliwymi ludźmi którzy też nie dbają. oprócz tego nigdy nie lizali ładnej pupci i nie wiedzą nic poza swoimi wyobrażeniami jak to może wyglądać. normalni ludzie dbają o higienę intymną. wielu facetów boi się to zrobić, zacząć lizać odbyt, bo boi się reakcji ich pruderyjnych partnerek. lizanie pupy nie jest przeznaczone dla chamstwa, pruderyjnych ludzi, ograniczonych przez tabu kulturowe i religijne. to rozrywka dla kulturalnych ludzi, higienicznych ludzi, zaznajomionych z własnym ciałem, nieodczuwających krępacji i wstydu, niemających 'nieczystych' skojarzeń związanych ze sferą intymną. najważniejsze to spróbować, a potem można oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabudek
ja uwielbiam jak moj chlopak mi piesci i lize dupsko smierdzace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałem,
że wystarczy przez tydzień zastosować specjalną dietę pedigree palową (odstawić normalne żarcie i oczywiście pić wodę z miski postawionej na podłodze) by ochota na lizanie dupy się pojawiła praktycznie samoistnie. Po dwóch tygodniach nie będziesz się mogła oprzeć, tak że bez żadnego oporu wyliżesz innemu samcowi dupę, a i zapewne bez skrępowania nawet na ulicy sobie też chlapniesz jęzorem między nogami. Zaletą jest oszczędność na papierze toaletowym, który ostatnio podrożał niesamowicie. Ot sposób na radzenie sobie z kryzysem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kolega
lizał dupę swojej lasce i się kurwa nabawił infekcji gardła bakteriami E. Coli, bo mu kurwa popuszczała sraki przed orgazmem A się później biedak męczył. Antybiotyki żarł garściami i nic nie pomagało chyba ze 3 miechy tak stracił. Dopiero kolejny lekarz(facet) się trafnie zapytał, czy czasami nie lubi liznąć kału albo napić się wody basenowej do której wielu włazi bez wycierania dupy, bo przecież i tak się rozpuści. Gdy potwierdził, że lubi sobie liznąć lekarz wysłał go na pędzlowanie gardła i to dopiero go uratowało. Tak więc lizanie dupy może być niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×