Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Interesująca23

Jestem szczęśliwa...

Polecane posty

Gość prosba do niej
Wykurwiaj interesujaca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dość o mnie,piszcie jak u Was ze szcęściem(szeroko pojmowanym:) bo dla niektórych szczęściem byłoby wygrać szóstkę w tot-lotka,a dla mnie to byloby nieszczęscie(dlatego nie gram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mnie chodzi tylko o kochanie?przeciez napisalam ze pewne sprawy powinny byc normalnoscia, wiec osobiscie dziwia mnie wypowiedzi ze (juz nie odnoszac sie do autorki) "mam szczescie ze moj facet sprzata,gotuje,zmywa itp" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dla każdej z Was normą jest,tak jak pisała Elinka,że Wasz partner troszczy się o was,sprząta,gotuje,pierze itp.(nie mówię,że to jest szczęście,ale elinka napisała,że to norma,ale czy rzeczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbiegając od tematu,myślę,że facet zmywający,gotujący piorący(nie cały czas ,ale na spólę z partnerką) nie jest normą,świadczy o tym mój ojciec,mąż siostry itp. ja chyba przez ojca wyniosłam z domu to,że nie mogę miec faceta nie wykonującego tych czynności,no ale akurat dobrze trafiłam i nie musiałam o to walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuu
doobra,wyluzuj juz z tym sprzataniem;) chyba ze to byl glowny powod dla ktorego jestes ze swoim facetem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno głowny powód to był....:? po prostu chciałam pogadac jak ta kwestia wygląda w innych związkach,co zaznac zyłam używając słów:"Odbiegając od tematu"!!!i teraz wykrzykniki sie przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieredoła.
ja też:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuu
piszesz o odbieganiu a i tak przybiegasz z tekstem o porzdkach:)z reszta,kazdyTwoj wpis jest wlasnie na ten temat...:) spadam bo zaczynam byc wkurzajaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poprawilam sie, ze to powinna byc norma a nie ze jest :> ale tak jak patrze na swoich znajomych,sasiadow,kolegow ze studiow, w akademiku, jak przypominam sobie tate i dziadka czy kuzynow to nie widze wiekszysch "odchylen" od tej normy,nie wiem, moze po prostu mi sie trafilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba Ci się trafiło, bo ja oprócz mojego faceta, który od czasu do czasu (kiedy ja nie mogę) coś ugotuje i posprząta, nie znam żadnego innego takiego. Mój tata oprócz porządków w swoim warsztacie (czyli np. układanie śrubek wielkością;) ) nigdy nie sprząta, pralki pewnie nawet nie wie jak włączyć, gotować może i umie ale nie uważa, że to zajęcie dla faceta - a najlepsze jest to, że nauczyła go tak moja babcia - a jego mama. Razem zgodnie twierdzą, że facet ma zarabiać na rodzinę a później jak wróci zmęczony to z piwem w ręku i oglądając mecz ma czekać na obiad. I ja znam taki model faceta - każdego innego uważam za popierdółkę i pantofla. Tak ja - kobieta! PS: ale żeby nie było tak źle, to powiem, że mój tata to nie jest leń, jest bardzo pracowity, wszystko potrafi zrobić w domu z takich męskich czynności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuu
ładne dziecko,ładna mama,ładny tata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popierdolka? "PS: nie samą miłością człowiek żyje! Na cholerę mi czyjaś miłość jeśli np. wszystko musiałabym robić sama. Dziecko, dom, sprzątanie, gotowanie... a facet przed tv?! To co mi po tym jego "kocham Cię" ? W d**ę niech se wsadzi (nawet gdyby mówił szczerze)." moze jestem zmeczona ale twoja wczesniejsza wypowiedz kompletnie przeczy tej osotaniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuu
bo caly ten topik ogolnie jest bez ladu i skladu;) upsss...a ja dalej tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeczy moja kochana, nie przeczy... niestety. Dzięki mojemu tacie/a może przez niego mam takie właśnie popierdółkowe patrzenie na facetów co to WSZYSTKO robią w domu - bo znam inny model. Ale... nigdzie nie napisałam, że to źle kiedy facet pomaga. Tylko, że rozgraniczcie słowo POMAGA od ROBI WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×