Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Cześć moje kochane :) MAFINKA - no ja pierdzielę, GRATULEJSZN! Mamuśka :) :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 :) ❤️ :) 👄 :) 🌼 Dziękuję wszystkim za wsparcie :) wiem, że można na was liczyć :) Jutro transportujemy Młodego do Polski, wczoraj udało mi się z nim pogadać parę minut. Noo, trochę to potrwa zanim dojdzie do siebie, ale już wstaje do kibla, znaczy będzie żyć :) PIMACH - ;) trójka też jest szczęśliwa, nie musiał tak się starać ;) ale dzięki :) Zapięłam się wczoraj w kolejnych spodenkach :) jestem wielka :) ciekawe jak szybko znowu się zapuszczę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, ale nie tak jak siódemka! ;-) Super, ze wraca do kraju, jak przykladny patriota. ;-) Serum , ale Ci dobrze.... Taaa, a my w weekend znowu gosci, wszyscy chce poznac Tuska. Ale pierdziele, kupie gotowe zestawy na grilla i ciasto, moze zrobie salatke i w dupe misia. Bylismy u kardiologa, serducho ok, ale znowu czepła sie morfologii. Kazała właczyć żelazo, ale ono nasila kolki i zapracia. Umowilam się na wt do rodzinnej na konsultację. Na razie właczyłam te witaminki, które poprzednio tak ładnie podreperowały mu wyniki. Jak nie urok... Majka, mi kazali pić, zeby pobudzic laktacje i juz mi bulgocze w brzuchu, chyba mi sie tam zaby zaległy. A sikac ganiam jak najeta. I dostałam mega mega mega okres. Moze temu nie mam pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach :) okres raczej nie ma tu nic do rzeczy. Ja też po pierwszej ciąży szybko miałam okres, szybko zaszłam znowu w ciążę i cały czas karmilam (przez kilka miesiecy ciąży). Po 2 porodzie też szybko wrócił okres, córę karmilam 1,5 roku, a pokarmu mialam tyle, że hej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, no to nie wiem, koncepcja mi sie rypła... Na tokonto wpierdzielam malinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na zdrówko :) Tuśkowi przydadzą sie witaminki przy niedowadze, więc można śmiało powiedzieć, że to jedzonko głównie ze względu na niego :) mamuśka musi się poświecać dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za gratulacje🌼 Mam nadzieje ze te moje sensacje przejda.... na Myche i Donie:D...Narazie trzymajcie kciuki za 28 lipca, ide na pierwszy scan... zeby tylko wszystko było ok:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lachy OBRONIŁAM SIE NA BARDZO DOBRY proteinowa pozwoliła zrzucic 2 kilo ale z radosci wpieprzam czekoladki należy mi sie jak psu buda :) sciskam was gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej myszki ja pozdrawiam was wszystkie MAJECZKO AJEST CZAS NA ZABAWE I NA PRACE KOCHANA właśnie sobie pije browca po cxaly dniu na słoneczku i ide spac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO RZESZ KURWA!!! TYLE OKAZJI DO ŚWIĘTOWANIA,A WAS NIE MA??? Mafinka będzie mamą, serdeczne gratulacje❤️ Donia i Mycha się starają być mamą❤️ Brat Kici wraca do kraju❤️ Kasiunia❤️ się obroniła i to nie byle jak, bo na piątkę Tusiek❤️ ma jak dzwon:) Majka wróciła, ku mej uciesze❤️ Jeszcze bardziej będę ucieszona jak Ory też wróci ❤️ Pimaszku:) tak jak wcześniej mówiłam to po pierwsze, u Tuśka może być ten skok rozwojowy, a jak na dodatek dorzuciło się to że dostałaś okres to problem nie lada gotowy. Zawsze kiedy nadchodził u mnie @ miała przejściowe problemy z laktacją. Oczywiście, nie twierdzę że jest tak u każdego, ale moja szlachetna dupa tak właśnie reagowała;) Myszko:) ja dzisiaj też świetnie się bawiłam, a i piwko też się polało, byliśmy 2 dni nad jeziorem, jestem tak opalona że aż mój widok w lustrze mi się podoba;)Od poniedziałku mój K w końcu idzie do pracy na cały etat trzeba było wykorzystać słoneczną pogodę do maksimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha!!! zapomniałam. Serum:) ja też chcę na taki skuter...zabierz mnie ze sobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pomyślałam ze mam problem:P....Kicia nastepnym razem umowimy sie na spotkanie w piaskownicy, fajnie bedzie:D a tak wogole to same NUDy-NOSCI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego to ci akurat nie zazdroszczę :D ha, ha :D a co do piasku... to może lepiej na plaży? to taka jakby duża piaskownica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka😘 My po wczorajszym plażowaniu, chyba długo nie pojedziemy ponownie. Trochę się przypiekliśmy i teraz skóra boli jak cholera. Wstawać kawkę pić (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .....ja też pije kawkę,ale ty PIMACH pewnie już wypiłaś...??? A ja się nie mogę obudzić...MASAKRA ....spałam 5 godzin jak na mnie to stanowczo za mało o jakieś jeszcze z 3 godz....ale jak sie robi nocne nasiadówki to później tak jest....a dzisiaj praca ,ale tylko do 12-stej i jeziorko. Życzę wam udanego weekendu ,bo prawdopodobnie klikne dopiero w poniedziałek....no jak oczywiście bedę żyć do tego momentu ,bo nigdy nic nie wiadomo.....dzisiaj z m wypływam łódkę na jeziorko...on łowi ,a ja sie opalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) kawka jest, chłodna kąpiel jest, o 11 wychodzę i nie wiem kiedy wrócę ;) w Kraku dalej nieznośna patelnie, nic nie daje pootwierany balkon na noc, rano jest już gorąco i wiatrak też ma już dość :O Ale tak poza tym to pozytywnie, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×