Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Kicia 😍 :) Dziewczyny wymiatacie przy poniedziałku :P Moje wakacje jeszcze chwilę potrwają, bo tak konkretnie to do pracy idę dopiero we środę :classic_cool: Córa natomiast najpierw chciała koniecznie zmieniać klasę, bo w innej są jej dobre koleżanki z podstawówki, ale po namyśle stwierdziła, że jednak woli zostać. Cieszę się z tego niezmiernie, bo i tak przenoszenie byłoby bardzo trudne (o ile w ogóle mozliwe), a poza tym wychowawczyni jest ok, a do tego z takich rozrywkowych :P znaczy lubiąca pozaszkolne spotkania z dzieciakami, ogniska, wycieczki bliższe, dalsze, zagraniczne, więc jest szansa, że dzieciaki będą się nie tylko uczyć, ale też relaksować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna Majka docenia moje poranne trudy :P ❤️ SERUM pies na 99% zostaje. No, gdyby ktos z moich znajomych, którzy mają dom zechciał ją, to oddam. Ale obcym to nie! Ale to specyficzny pies, typowy z ADHD :P ona cały czas jest w ruchu, na chwilę nie usiądzie. biega, skacze, zna jedną komendę i swoje imię :P kocha biegać, "na dzielnicy" nie ma mocnych, żaden pies jej nie doścignie. Chętnie bawi się z różnymi psami, ale wielu się boi. Nawet mniejszych od siebie. jest jedynym kundlem wśród swojej paczki, na szczęscie ona tego nie wie i nie ma kompleksów ;) u mnie też w związku z początkiem roku - początek wytężonej pracy. :( BLLEEEEEEEE :O DO2DO - co z synusiem? walczysz, czy oswaja się z nowymi? może będzie jak u Majki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranna kawa? Mogę się podzielić:classic_cool: Pozdrawiam z zapłakanego deszczem Zakopanego...Takie chyba lubię najbardziej, bo turyści boją się wody z nieba (co najmniej jakby to był kwas) i mało ich widać na szlakach, ulice też pustawe. Uciekłam do ciotki i siedzę tu sobie do odwołania. A u cioci cuuudnie! Klimat starej bohemy zakopiańskiej, równie wiekowe koleżanki, które co nieco pamiętają i snują opowieści... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla odmiany zaproponuję teraz herbatkę, owocową nawet. Od kawy już mi dziś niedobrze sie robi :O W środku nocy o 6-tej :P musialam wstać do pracy, tak na krótko i chociaż resztę dnia mam wolną to ledwo na oczy patrzę :( Niby chata wolna od dzieciarni, a jak to w domu ciągle coś do roboty.... Pralnia, sralnia, przebieralnia... W pracy to samo - niby 2 miesiące wakacji, a rano mialam wrażenie, jakbym stamtąd wcale nie wychodziła :P I juz jestem zniechęcona i chcę kolejnych wakacji!!! :P Ble :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki,:) ja po urlopie, choć podobnie jak Majka, wcale nie wypoczęłam, mam wrażenie że jeszcze bardziej jestem zmęczona, i w ogóle nie mam weny do pisania:( pozdrawiam i całuje wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szybciorem bo mnie @ dopadła i zdycham :( dziewczynki u młodego dupa blada ale okazało się że klasa fajna i ponoć ( wie od starszych kolegów ) najlepszych najfajniejszych nauczycieli ma :) dzisiaj w skowronkach przyleciał kumple super na przerwach lata też ze starymi do szkoły też rano polecieli razem :) przyznam się że w sumie się cieszę bo tak tamtych troje zacznie między sobą drzeć koty a onjest poza tym :) więc jest zadowolony tak jak córa MAJki :) Buziaki uciekam po kolejną nospę :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :) fajnie, że u młodego wszystko dobrze się ułożyło :) W nawale waszych postów :P pozostaje mi jedynie życzyć kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle kawy i cała dla mnie :P Śmigam do pracy. Drugi raz już dzisiaj :O Zaczęło się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się też witam :D Kicia już kawką częstowała to ja dla Was mam koktajl z jogurtu naturalnego banana i mango :) Jak któraś chętna to proszę bardzo już polewam :D U mnie dzisiaj szaro i tak sobie :( coś czuję że mnie leń dopadnie :O Co do młodego to zadowolony z klasy bardzooooooooo już wczoraj z 3 kolegami nowymi latał bo okazało się że mieszkaja obok siebie i 2 zna się z jego przyjacielem z jakiś zawodów sportowych więc razem latali do nocy :) Zachwycony jest językiem Hiszpańskim ,ja nieco przerażona bo uczyłam się go tylko 1,5 roku w 1i kawałku 2 klasy w Liceum Plastycznym ....i nie bardzo go pamiętam więc w wolnych chwilach wertuje Hiszpański w necie i korepetytora szukam :) tak w razie coś :O w wekendzik na hel śmigamy więc może choć troszkę odpocznę jak chłopaki będą pływać :D ok uciekam do sklepu BUZIOLE DLA WSZYSTKICH 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapię kawkę (kolejną), koktajlik i lecem do pracki. Znowu do nocy dzisiaj, ale żeby nie było - rano też już pracowałam :O Rafaello chcecie? Mam kilka ostatnich :) Wczoraj urwała mi się sprzączka w fajnej skórzanej torebce A że byla metalowa nijak naprawić się nie da. Muszę poszukac jakies kółko albo coś w tym rodzaju i moze jakoś zeszyję. Bo przecież nie wywalę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - kochana zobacz w takich punktach gdzie klucze dorabiają ja jak takie kółko zgubiłam to tam mi dopasowali i zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawyyyyyyyyyyyyy chcę :( mam oczy na zapłkach moja mądra psina zjadła mi wczoraj z balkonu ( czytaj popieprzyła perfidnie ) takie ozdobne ciemno fioletowe liście i całą noc rzygała , srała itd. byłam z nią u weta ma dietę marchewkę i ryż i teraz śpiiiiiiiiii a ja za sypiam na stojący :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was gorąco moje drogie Panie Ja juz od niedzieli jeste w kraju i nie moge ogarnac wszystkiego Jak nie zakupy to co innego mi wyskakuje i nawt na kompie nie mam czasu przysiąsć Kiciakocia no widze ze nie miał kto polewac kawuni a wybioeram sie do Lwowa chciałabym pozwiedzac miasto jade razem z kolezankami to tak na marginesie Droga była meczoca bo 29 godz jechalismy okropne korki bo wiadomo koniec wakacji ale dotarłam Wszyscy ucieszeni ze przyjechałam ale nawet nie mam czasu odpocząc dzis co pospałam do 10 zawsze cos jest do zrobienia Powiem wam ze odczówam na własnej skórze ze mamy przestepny rok tak mi dało popalic w tej francji ze poprzednie lata to był relaks Duze buziaki dla wszystkich jak sie ogarne tylko nie wiem mkiedy bo chłopaka chciałabym pokoje pomalowac i meble pozmieniac Wkazdym razie bede sie odzywac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, dziękuję :) dwie od razu :P ale troszkę się spóźniłaś ;) kawę wypiję przed kompem. ja wstaję ok. 6.30 (u was jest wtedy 5.30) i idę z psem na godzinkę - półtorej na spacer, wracamy o 8.00. Pieski, kotki dostają śniadanie, a pańcia kawkę. U was jest wtedy 7.10-7.15 :P Potem pańcia zalega przed kompem na godzinkę, albo od razu się zbiera i wypi..a do roboty :P miłego dnia dziewczynki!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Witam wieczorowa pora z Madeira Island . Nie ma tu w kompie polskich znakow wiec nie popisze ,bo jakos tak nie potrafie. Spieklam sie na skwarka i juz mi tesko za domkiem.Jednak jestem stwor stacjonarny i najlepiej mi na wlasnych smieciach,nie wyobrazam sobie wakacji na dwa tygodnie juz raz ten blad zrobilam i myslalam ,ze zaczne wyc po 10 dniach. No nic spadam ,bo mi zaczynaja na race patrzec inne osoby co chca sie do kompa przykleci To do srody.Kicia licze na dobra kawke :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooostro tu :P No to robię kawkę i sobie ją sama wypijam :P I życzę sobie miłej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×