Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zalamanaa_03

14 dni bez miesiaczki.

Polecane posty

witam mam problem, osatnia miesiaczke mialam 23.10 dzis jest 5.11 i miesiaczki nadal nie ma.. uprawialam 2x sex z chlopakiem przez ten okres, ale zabezpieczalismy sie (prezerwatywy) , nie spuscil sie we mnie, gumka nie pekla.. Jednak bardzo sie martwie, ze moge byc w ciazy, pare dni temu mialam normalne objawy miesiaczki, jajniki mnie pobolewaly, piersi staly sie twardsze, mialam uplawy.. jednak upolawy zniknely a piersi staly sie prawie normalne.. w niedziele mam zamiar zrobic test ciazowy, mioal ktos moze podobna sytuacje? bo jak nie jestem w ciazy to co moze mi byc? i czy byla mozliwosc zaplodnienia? bylabym wdzieczna za odpowiedzi:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zalamana... ja mam indentyczna sytuacje;;/;/ no dokladnie to samo... nawet podobne dni miesiaczki mialam i tez kochalam sie 2 razy z prezerwatywa bez wytrysku w dodatku... oczywiscie okresu nie mam i tez mialam objawy ale to wszystko ustalo i nic nie ma;/;/; odchodza powoli od zmyslow bo to jest bezsensu! bo nie iwedze zadnej logicznej mozliwosci zaplodnienia a jednak.... cos jest nie tak:( PS przeczytaj moj temat,.. zamiescilam go wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasikmorgenstern, przeczytalam twoj temat, widze ze jestesmy w podobnej sytuacji. ja rowniez mialam mature probna, jeszcze egzamin na prawko i stres ;/ okres rowniez mam nie regularny, miesiace temu 1 tydzien wczesniej dostalam, sex uprawiamy juz ponad rok, raz zdazylo mi sie ze spoznial mi sie 2 tyg, czasami po 1 tyg. ale martwie sie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie strasznie martwie;/;/ widze ze obie jestesmy w tej samej sytuacji:):) ehhh... ja nie widze zadnej mozliwosci bo jak !? czekalam z tym seksem sporo czasu zeby byc gotowa i jak bylam to wszystko pieknie a teraz mnie dopadlo i zaczelam sie denerwowac... bedziesz robic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, a ja juz tyle czasu wpolzyje, i ppowiem ci ze prawie zawsze stresowalam sie, moj chlopak probuje mi tlumaczyc ze to niemozliwe, ze sie stresuje i ze sama sie zablokowalam. ALE JAK MOZNA PRZEZ STRES ZABLKOWAC SIE NA 2 TYGODNIE?:/ dzis moj chlopak kupil 2 testy, w niedziele rano pewnie zrobie, choc bardzo sie boje :( mam nadzieje ze wyjdzie negatywny, tylko ze potem bede mialam sie zmaartwiac czy na pewno na 100% nie jestem w ciazy albo co ze mna jest nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi chlopak powiedzial ze czekamy do niedzieli. i o dziwo sie martwi bo zawsze mi mowil nawet jak nei wspolzylismy a mi sie cos uroilo ze to jest niemozliwe. a teraz tez mowi ze to niemozliwe i ze on nie iwe z czego to mialoby byc ! ale jednak sie martwi bardziej chyba tym czemu tego nie ma;/;/ ja testow nienawidze robic... robilam dotad 2 razy bo mi sie cos uroilo ocywiscie byly negatywne... a teraz sie boje cos go zrobic mimo iz to chyba serio jest niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 i 5
stres przesuwa okres, w ogóle zmieńcie sposób zabezpieczania bo to żadna przyjemność co miesiąc przeżywać takie schizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanpwilam sobie ze dopiero po 2 tygodniach zrobie, jutro miaja wiec w niedziele zrobie, jeszcze nigdy nie robilam.. i stres co bedzie jak wyjdzie pozytywny ;/ same przez to problemy, kloce sie z chlopakiem , bo ciezko znosi moje zalamanie i doly, mimo ze wspiera mnie jak moze;/ i sam sie martwi czemu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ich to tez stresuje tylko nie chca tego pokazac;) ja jak test robilam 1 raz to plakalam bo sie balam bardzo i mi sie rece trzesly;P ale oczywiscie bylo wszystko okey:P no bo jak niby?:) nastepnym razem bylo lepiej:P ale 40 min sie zbieralam:P i oczywicsie byl negatywny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata temu spoxnial mi sie okres tak jakby wypadl.. mial byc np 20 stycznia a byl 20 lutego.. a od tego czasu bylo w miare ok.. gora 1,5 tyg spoxnienia nigdy wczesniej! i raz sie balam ze moge byc w ciazy ( bez seksu glopota!!) i sie balam i moja mama cos zauwazylam to poslam zrobic ten test ( to bylo pierwszy raz test robilam) i 30 minut po tescie jak byl negatywany ( ufff) byly pierwsze plamki:PP nie ma jak schizy, odetchnelam wtedy;P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się! dostaniesz okres! Ja ostatni miałam 24.10 i dziś dopiero dostałam okres i współżyłam z gumką:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu
Dziewczyny zrozumcie, że w ciąże nie jest łatwo zajść!! Gdyb y to było takie proste to raczej prezerwatywy by niedawały 89% zabezpieczenia tylko 0, prawda? i wszędzie by latały laski z brzuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze to raczej niemozliwe, ale martwi mnie brak jakich kolwiek juz objawow dostania miesiacxzki. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnelka
hejka ja mam taka sama sytuacje ale ja sie nie zabiezpieczałam bo sie staram o dzidziusia .. miesiaczki nie mam od 11 dni dzis byłam u ginekologa i nie mogl jeszcze nic stwierdzic wiec zapisał mi Luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orientuje sie ktos, co by bylo gdybym zrobila testy i by wyszly oba neatywne as nadal by nie bylo okresu? co mi moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze nic;) po prostu stres i miesiaczka sie przesuwa;) tym bardziej ze zaznaczalas ze nie masz regularnych:) moja kolezanka kiedys nie miala 3 miechy ale byla wtedy dziewica i nie iwedziala co jest grane , jak sie zapisala do gina to dostala okres;P:P z tego co wiem chyba dal jej jakies leki i od tego czasu ma regularne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzis pre-test z Mrozowska na pudelku :P wyszedl negatywny czy moge byc go w miare pewna, w koncu tyle dni spoznia mi sie okres wiec chyba ciaza powinna byc zauwazalna? za 3 dni zrobie drugi dla upenienia, chyba ze dostane okres. kasik a jak u ciebie\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róznie to bywa *
Ale nie zamartwiajcie się ! Testy są wiarygodne - najgorszy jest STRES :( I teraz znowu kolejny - bo jeśli nie ciąża TO CO ??? 1.W labort.zrobić test HCG Beta = 100 % pewności, koszt ok.30-40 zł - wynik od razu albo czasem trzeba chwile poczekać.A potem biegiem do gina.Zbada, zrobi USG dopochwowe i się wyjaśni.Przepisze tabletki - ale tylko i wyłącznie on - bo wykluczeniu ciąży. Szkoda nerwów - wiem łatwo się pisze ale jestem z epoki kiedy nie było testów - wyobrażacie to sobie ? To był dopiero GIGA stres. Podobnie było u moje córki - 2 m-ce ....ale badania wykluczyły ciąże, gin dobrał tabletki.Do tej pory miała regularne okresy.Możliwe że przyczyna leży w strefie hormonów + stres !! A więc głowa do góry i luz.Testy jest dobrze wykonywać w dniu kiedy wypadał termin miesiączki. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez mi sie duzo spoznial okres, chyba nawet ok 30 dni.....bralam wtedy antybiotyki bo na cos chorowalam.lekarz mi wytlumaczyl,ze tak sie dzieje czasem przez antybiotyki......innym powodem moze byc stres,albo jakis wyjazd. zawsze jak gdzies wyjade nie dostaje miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×