Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dasein

Jak powinien ubierać się facet przedział wieku od 20 do 30 lat?

Polecane posty

Gość szukamodpowiedzinatopytanie
tak jak moj facet. firma reserved i c&a, stylowo ala retro, czasem bardziej elegancko. styl reserved jak najbardziej. sztruksy w madna krate, skorzana kortka, modny stylowy kaszkiet, torba pzez ramie skorzana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszijjjjjakkkakkaa
jesli wybierzesz płaszcz to jasne ze nie skorzany- skorzana moze byc kurtka. płaszczyk do kolan, szary melanż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamodpowiedzinatopytanie
odwiedzaj sklep reserved, c&a, cubus - ale styl reserved jet najlepszy . sa roznego rodzaju sweterki w paski, kamizelki w romby, dobrze dobrane jeansy, czarne spodnie w delikatne paski, sztruksowe marynarki, ciemna rozpieta koszula + pod spod t-shirt z nadrukiem, skorzany pasek, fajny zegarek to tez wazne elementy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkasia
mój facet prawie tylko w reserved kupuje ciuchy, nic innego m usię nie podoba, we wszystkich sieciówkach jakieś pogneicione bluzy i porozciągane spodnie tylko. no może ejszcze house czasem jak co śsportowego potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trfhb vrshnaet
przeciez reserved to badziewie:/ kiedys mnieli dobre ciuchy, ale teraz jakosciowo sa marne no i nic specjalnego jesli chodzi o wyglad:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmnknkhskd
A tam, daj spokój, jest taki obrazek ENDO - gej i gejsza - i kogoś takiego chcą z ciebie zrobić... wejdź na www.komix.blog.pl i poszukaj tego obrazka... może znajdziesz:) Nie mam nic do osób metroseksulanych, niech sobie są, jakie są, skoro mają taki kaprys, ale jakby mój facet popylał w kaszkiecie, sweterku w romby i sztruksach w krateczkę, to dla mnie byłoby to wybitnie nie halo. Mój facet nosi: skórzaną kurtkę, normalne dźinsy, gładkie koszule (ciemnoszare, granatowe), pod które wciąga ciemne, zwykłe podkoszulki. Ładnie pachnie, nie goli zupełnie brody, tylko sobie zostawia taki mały zarost, to jest ok:) jak trzeba, umie nosić garnitur i krawat:) ma 29,5:) może z tłumu się za bardzo nie wyróznia, ale przynajmniej wygląda jak normalny, zwykły facet, a nie jak stworzenie, które mogłoby mi balsamy podbierać i spędzać w łazience więcej czasu, niż ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa cie pienicze
Czy wy ludzie nie macie własnego gustu ? Reserved ma kiepskiej jakości rzeczy, do tego sa tandetne bo nie mają wykreowanej marki pod wzgledem ciuchów a danego trendu :/ jakby worek po ziemniakach był modny to też by sprzedawali ;) Facet powinien się ubierać jak lubi, oczywiste jest że schludnie i odpowiednio do okazji, stanowiska itp. Jeśli ktoś lubi sportowy styl to wkłada adidasy, bluze i ulubione jeansy, ktoś chce być elegancki to wkłada płaszcz, ale nie róbcie z siebie debili ;| a już najgorsze sa kobiety narzucające styl facetom :/ nie każdemu pasuje styl retro, ani metro itp, a styl ubierania retro jest dla ludzi retro, muzyka, starocie itp. Metro zalezy też od stylu życia, metale to osoby nieposkromione i nietuzinkowe i tak też wyglądają, A nie ktoś myśląc że jest modny ubierze sie w retro a nienawidzi staroci, słucha techno itp ... znajdzcie ludzie to co lubicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój się ubiera niedbale
Klasyczne płaszcze do kolan, skórzane, materiałowe, ciemne dżinsy, ciemne koszule, podkoszulki latem, golfy zimą, glany, półbuty, garnitury do pracy. Bez wzorków, rombów, paseczków, krateczek, biżuterii, fikuśnych dupereli i taki styl wydaje mi się najbardziej męski. Włosy czesane wiatrem a zarost trzydniowy ;) No ale co kto lubi, sam musisz zdecydować w czym najlepiej się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
mi sie podoba styl zary: ciemne koszule, np czarne w cienkie prazki. do tego dzinsy. buty typu zara. na wierzch sweter, ciemnofioletowy albo jakis w paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś, który nosi kaszkiet, skórzaną torbę przez ramię, spodnie w kratkę, prążki czy w co tam jeszcze, to zwykła męska cipa a nie facet. Nie wiem co gorsze, jeśli ubiera się tak sam z siebie, czy jeśli daje się tak ubierać lasce, bo wtedy już jest cipą do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
mój tez nie :D za to uwielba koszule i dopasowane (ale bez przesady :P ) dzinsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co złego w kaszkietach? Sam nie ubieram jakiś dziwnych spodni w kratę itd., ale kaszkiet czarny czasem noszę (na wiosnę lub jesień), bo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż czasem mam wrażenie, że kaszkiet jest na tyle archaiczny, że aż pretensjonalny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widzę że większość nie lubi oryginalności, zero swojego stylu, polotu wszyscy tacy sami, atak klonów hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamodpowiedzinatopytanie
LUDZIE czy wy powariowaliscie????? jaki metroseksualny!!!! wiecie coto wogole znaczy? na pewno metroseksualny nie jestfacet ktory ma styl reserved. poza tym tam sa tez przystepne ceny. a jak ktos ma odrobine gusty to swietnie moze dobrac sobie rzeczy. poza tym styl mojego faceta kazdy chwali,nigdy nie bylo negatywnej opini. macie chyba wypaczony poglad na tego typu styl. bo to styl RETRO. tonacja w brazach i bezach,zero obcislychrzeczy,wszystko fajnie skomponowane i meskie. a nie jakies metro. chyba macie kiepska wyobraznie platajaca wam figle, bo blednie sobie to wszystko wyobraziliscie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamodpowiedzinatopytanie
poza tym najlepiej wtopic sie w tlum, brawo ! :) i jak juz pisalam metro to tak jak sobie wyobraziliscie - kamizelka,pod spodem rozowa koszula, bialy kaszkiet, obcisle jasne spodnie w krate z jakas naszywką. sorry ale nie o tym pisalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na to nie poradzisz u nas jak ktoś potrafi fajnie się ubrać i wybić z tłumu uznawany jest za dziwoląga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kaszkiety i romby nie są
nie są fajne. Ja tam wolę MĘSKICH facetów ubranych w klasyczne, męskie ciuchy a nie takich, którzy gonią za modą i kombinują z dodatkami, kapelusikami, sweterkami we wzorki i żelem we włoskach. Nie podoba mi się nadmierna stylizacja u facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkvgdUK
Ha! A mój facet ma futro na klacie, uwielbiam je, bo jest milusie i uważam, że w takim futrze do twarzy każdemu prawdziwemu chłopu:) facet z takim pluszowym futerkiem tu i ówdzie - może się w ogóle nie ubierać:) bez futra - to nie ma o czym mówić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkvgdUK
Pluszowym - w sensie takim fajnym, a nie sztucznym:) Kocham mojego Misia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkasia35
w ogole co to za uwielbienie dla reserved, cubusa, jakies c&m? innych, porzadnych marek chyba nie znacie. ja uwielbiam odzież męską np. z river island, burtona, topmana, crew clothing, tm lewin... to jest wlasnie fajny, z klasą, a nie pretensjonalny styl dla mężczyzn w okolicach 30tki. no mój facet ma 25 i styl reserved mu jak najbardziej pasuje. river island burton itp może i fajne, ale nie każdego na to stać. pracowałam kiedyś naprzeciw burtona w silesia city center i powiem ci, że może z 5 osób tam dziennie wchodziło. jakość reserved wcale nie jest zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcisle skórzane spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wsłasnym stylu :P Może w ciuchy wojskowe i glany, może w skórzane spodnie, płaszcz i czarny golf... a ostatnio poznałam jednego w kowbojkach i jeansach - do tego stylowa ręcznie robiona biżuteria... fajnie wygladał :P Podsumowanie: czysto, schludnie i twarzowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooooooo
A co myślicie drogie panie o stylu ubiory faceta w przedziale 20-30 lat z takich sklepów? http://www.urbancity.pl/ Nie, nie to nie jest reklama tylko moja ciekawość. Mam już 24 lata a nadal lubie w takie ciuchy się ubierać co kiedyś moja była nazwała dziecinadą. Oczywiście mam różne koszule, ładne kurtki, palta, jeansy ale najlepiej się czuje w takim luźnym ubiorze. Coś w stylu sportowo-skejtowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooooooo
Chciałbym aby się wypowiadały panie, które mają jakieś pojęcie a nie telewizyjno-stereotypowe kluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×