Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dasein

Jak powinien ubierać się facet przedział wieku od 20 do 30 lat?

Polecane posty

Gość ilonkaaaa
hahahah ale rafciu sie usmiałam ubieraj sie jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooooooo
Dla których styl skate czy hh mylą z dresem :) Nie mam ponad 30 lat aby ubierać się jak modniś czyli marynara, koszule, strugsy i cwelki :) To tylko okazjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skatestyle
Taaaa Ilonka "ubieraj się jak chcesz" ale na powodzenie nie licz. Pewnie to chciałaś dopisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaaaa
ale ty jesteś smieszny idz na rynek i kup sobie takie spodnie za 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooooooo
Powiedz w którym miejscu to kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaaaa
sprzedaje takie na rynku zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczka z boczka
Zauważyłyście, że właśnie co raz więcej facetów nawraca się na ubiór właśnie tak zwany szeroki? Ostatnio na ulicy szedł facet około 40stki z Nike Dunkami i język buta oczywiście na wierzchu! No i bluza z kapturem. Wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet ma 21 lat
i ubiera sie bardziej na sportowo sweterki? o masakra :O ciotka klotka z faceta? ja dziękuję :O może być styl elegancki, ale broń boże sweterkowy facet to facet, sweterki jak dla mnie są zarezerwowane dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczka z boczka
Ale takie spodnie mi się podobają http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2010-k1x/2041-swarmin-black.html lekko dresowe no i wkomponowanie biel z czernią buty białe, spodnie czarne, T-shirt biały i na dodatek ta czapka z prostym daszkiem powinna byc czarna :) Dobre na wiosnę - lato. Tylko jakim mężczyznom taki ubiór pasuje? Czy wszędzie on pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaaaa
śmieszne te spodnie wygląda jakby miała pampeersa włoznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet ma 21 lat
tego typu spodnie sa dla mnie przesada moj zaklada normalne spodnie (bez zadnych dodatkow sratkow typu zagiecia, cieniowanie), adidasy, bluze i wyglada ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaaaa
nom fajna nawet jak na nastolstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak już na lato
I aha fajne buty :D Dla każdego faceta taka bluza myślę, że by była dobra. Ale każdy ma gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafciooooooooo
Robicie z igły widły. Niby czemu taki styl miałby być gorszy od takiego przykładowo retro? Fakt tu się zgodzę wiele osób chodzący z takimi szerokimi spodniami jak te bawełniane co przedstawiłyście to gimnazjaliści. Ale po coś takie sklepy czy skate shopy powstały. Ceny są wysokie, więc nie każdego stać na takie ciuchy, więc i pewnie dorośli faceci tez kupują bo tak to by zaraz splajtowały takie sklepy. Bo nie każdego rodzica stać aby zakupić taki ciuch. Na przykład dla takiego Tedego takie ciuchy to rodzaj hobby. Mówi stać Go na to to kupuje i jeszcze ma firmę, która sama szyje podobne ;) Jestem przekonany, że jest wiele facetów co by nawet chciało chodzić w przysłowiowym dresie bo jest wygodnie ale nie mogą bo się boją co na to powiedzą inni. Takie głupie wymogi społeczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaoczny student
Widzę, że podobny temat co na uczuciowym o skaterach :D Daje Wam filmik http://www.youtube.com/watch?v=6eyvEMorkgc&feature=related Roodney Mullen, gość ma 43 lata i ubiera się jak widzicie jak. Jak skater i w dodatku obok Tony Hawka najlepszy skater na świecie. Deska to Jego pasja i życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaretkatruskawkowa
Ja uwielbiam jak chłopak nosi dzinsy ale nie obcisle w tylku i nie takie za luzne.. moga byc poszarpane, powycierane :) Do tego adidaski lub jakies trampki ladne :) t shirty lub koszule takie sportowe. Okularki czarne i wlosy na zel albo dluzsze typu zac efron ( no moze troszke krotsze i jakos postawione fajnie ) I najlepiej brunet z delikatnym zarostem i opalony Mrrr Np. Lukasz Zagrobelny :) A i uwielbiam rozowe i czarne koszule & t shirty u chlopakow , koszulki polo w paski np :) A nienawidze: - pantofelkow do dzinsow - obcislych spodni - wsadzonych t shirtow w spodnie - wiesniackich sweterkow ( niektore sa ladne) - wiesniackich ciuchow, butow - dresow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że 20-30 lat to jest źle określony przedział. To jest akurat taki czas, gdzie najwięcej się dzieje w naszym życiu - kończymy naukę, znajdujemy pracę, często zakładamy rodzinę. Zupełnie inaczej widzę styl np. 21 latka (który często jest jeszcze po prostu zwykłym studentem - żyje od imprezy do imprezy, ciągnie kasę z jakichś dorywczych zajęć i stara się kupować tanie i fajne ubrania), a inaczej 29 latka, który pracuje (więc zobowiązuje go to do pewnego stylu ubierania - choć oczywiście zależy to od charakteru wykonywanej pracy). W tym przedziale wiekowym ludzie bardzo się zmieniają - zmieniają się ich priorytety, oczekiwania, motywacje - całe życie, a więc także określone preferencje i gusta. A najważniejsze jest, żeby ubierać się w to, w czym czujemy się fajnie i dobrze. Nie jest sztuką przebrać się za kogoś, kim się nie jest, albo wyglądać jak żywy manekin jednej z firm odzieżowych. Chyba nikt z nas nie lubi wyglądać jak 20 innych osób mijanych na ulicy. Chociaż, patrząc na ludzi 'na mieście', to już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobiebyla
gustownie i stonowanie, fajne dodatki..... jezeli facet ma ochote na odjechane buty ok, ale niech nie łączy ich z mega kolorowym szalem i czapka pilotka z kosmosu- niefajnie jest w koncu wygladac jak cyrk:) zgadzam sie co do polówek , ale co do opietych dzinów takich jak np z kolekcji cipo&bax ....... baja :* pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam wszystkiego ale napiszę na zadane pytanie w temacie Mój mąż ma 26 lat i ubierą sie hmm luzacko hehhe:D Przeważnie mass, clinic, jigga, czasem reporter ale nie za często spodnie szersze (na szczęscie przeszła mu już potrzeba posiadania spodni z krokiem na kolanach:P) ale w dalszym ciągu nei zaloży spodni które będą opinały mu pupę. Czasem zalozy dresy ale to po domu albo jak idziemy z małą na dwór. Bluzki to różne od polo (naprawde nie za czesto - niestety :O), zwykłe t-shirty, bluzy z kapturem i bez, czasem bluzki na długi rękaw takie cieniutkie, blizej ciała... buty to adidasy najrózniejsze kurtka przewaznie sportowa stwierdził, że do końca zycia bedzie się tak ubierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawytemat wpodnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze obcisłe skórzane spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paroweczka
Mnie sie podoba, jak facet nosi normalne dżinsy, nie jakies tam z dziurami i przetarciami, tylko zwykłe, klasyczne, do tego zwykłą koszulę jednokolorową, pod tym zwykly tshirt w jakimś spokojnym kolorze. Kurtke czy płaszcz to jak chce - nie robi mi to różnicy. Nie podobają mi sie te wyfiokowane fircyki w kaszkietach i w jakichś szmatach w romby, kratki, prząki, cetki i chuj wi co. Dla mnie to ciotowate Zwykły, klasyczny, z lekkim powiewem luzu - taki styl podoba mi sie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super link wiewiórko, dzięki;) Może znajdę tam coś ciekawego dla mojego chłopca, bo ostatnio ciągle chodzi w tym samym i już patrzeć na niego nie mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavvel
KU*WA! FACET NIE POWINIEN MIEĆ W OGÓLE PROBLEMU TYPU "W CO SIE UBRAĆ". PRAWDZIWY FACET MA JEDNĄ (GÓRA DWIE) PARĘ DŻINSÓW, JAKIŚ PODKOSZULEK I KURTKĘ. NAJLEPIEJ SKÓRZANĄ. ZNOSZONĄ. I PAMIETAJCIE: UBRANIA FACETA DZIELĄ SIE NA 3 KATEGORIE: - CZYSTE - BRUDNE - BRUDNE, ALE JESZCZE MOZNA ZALOŻYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię u facetów sportowy styl. Nie cierpię jak facet jest przesadnie wystylizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezidentyfikowany
Facet powinien ubierać się tak jak mu się podoba, tyle. Ja mam kręcone ciemne włosy, długie koszulki (XL czasem XXL nawet), spodnie raczej wąskie. Mi się podoba taki styl i jest mi w tym dobrze, a to jak wyglądam w tym z perspektywy innych osób to jest inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie raz zalozylem dresowa kurtke dzisiaj. Jestem mezczyzna! Kurtka wyszczupla talie i poszerza ramiona, czuje sie nieswojo , a mam wrazenie ze dziewcznyny sie ogladaja, tak jakbym byl jakims klaunem. Nie chce tego, chce sie czuc neutralnie, i swojsko. Chyba zaloze dres. A wy dziewczyny uwazacie ze obcisla kurtka czarna skorzana z kieszeniami jest taka na styl gejowski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×