Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ana banana

co sie ze mna stalo?

Polecane posty

Gość ana banana

hej, od ok 2 miesiecy staralam sie trzymac diete, pierwsze 3 tyg byly super potem mialam kilka kryzysow, lecz od 2 tygodni nie umiem sie powstrzymac i ciagle mam ochote na weglowady i ncne obzarstwa. nie wiem jak mam sobie z tym radzic. bardzo prosze o pomoc bo wpedza mnie to w frustracje i jest jeszcze gorzej, do tego ostatnio mieisaczki dostalam 10 dni za wcesniej a teraz mi sie spoznia ponad 10 dni lecz ciagle odczuwam stan przedmisiaczkowy(zly nastroj, pobolewanie brzucha) macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana banana
zadna z was tak nie miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jo jo. pewnie stosowałas bardzo ubogą diete i teraz organizm czerpie ile moze ,by namagazynowac ,na ewentualnosc kolejnego takiego kryzysu-czyli odciecia pokarmw w postaci restrykcyjnej diety planuj 5 posilkow i trzymaj sie ich...jedz wegle rano- nie doprowadz do sytucji,ze bedziesz glodna w ciagu dnia by nocą nie pochłaniac duzej ilosci jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana banana
Adorinka , wlasnie ta dieta byla pierwsza madra dieta w moim zyciu, jadlam ok 1300-1500kcal dziennie,cwiczylam, dbalam o to by nie zabraklo skladnikow odzywczych, jak mialam ochote na cisatko to je jadlam, ale nie zjadalam calej paczki, potem zdarzylo mi sie kilka odstepst tj jakis chipsy (tj,cala paczka)czy cos, a od 2och tygodni powstrzymac sie nie moge, do tego cierpie na bezsennosc od jakiegos czasu, ale to raczej nie z powodu diety. MamuskaM, nie , nie jestem mama i jak na razie nie planuje, najpierw trzeba studia skonczyc, no i tego jedynego znalezc:) ale dziekuje za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz że
najpierw studia.... Potrzebujesz dużo więcej kalorii jak się uczysz, organizm się buntuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje dzienne zapotrzebowanie moze wynosic 2300kcal. Piszesz, ze dodatkowo cwiczylas, czyli pewnie z 300kcal mozna jeszcze dodac(bo na dodatkowe cwiczenia tez potrzebna energii) - zatem uwzgledniajac cwiczenia Twoje dzienne zapotrzebowanie moglo wynosic ok. 2600kcal. Jadlas 1300-1500, czyli ok. 50% dziennego zapotrzebowania, a to juz niestety dieta cud. Zatem jojo to norma. Tak jak Adorinka wspomniala ... jedz normalnie, bo jesli zaczniesz glodzic sie od rana to wieczory moga byc bardzo obfite. O jojo nalezy myslec przed dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana banana
dzieki za pomoc, myalalm ze madrze podeszlam do sprawy, a jednak nie. czy jesli teraz zaczne jesc normalnie bez obzarstw,ale tez ok 1800-2000kcal dziennie,3-5 posilkow, ciagle cwiczac to jest szansa ze waga nie wzrosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana banana
Dr.Szpec dzieki za pomoc, wg tego kalkulatora ,moje zapotrzebowanie to ponad 2700kcal w dniu cwiczen, strasznie duzo. wiec zeby troche chudnac ale bardzo powoli a skutecznie, by ominac jojo szerokim lukiem, spozywanie 300kcal mniej bedzie ok? czyli jadlabym 2400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalkulator podaje przyblizony wynik, nie mozesz brak tego za pewnik, ze to 2700. Moze byc 2500, 2650, 2750 itp. Jesli liczysz codziennie kalorie to pozniej, poprzez obserwacje wlasnego ciala w oparciu o rozne dawki kalorii, jestes w stanie poznac wlasne zapotrzebowanie z bardzo duza dokladnoscia. Moze byc te - 300, ale najlepiej by bylo gdybys 1 dzien miala na diecie (-300) a nastepnny normalnie (zgodnie z zapotrzebowaniem) i tak w kolko. Jesli Tobie zalezy na skutecznym schudnieciu, a nie na szybkim, to polecam ten wariant. Wowczas o jojo nie moze byc mowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×