Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolę koty

upiłam się i nie wiem za bardzo co pisze

Polecane posty

hej, dzieki za wsporcie:D nie jestem nieszczesliwea :D przeciwnie - po tym winie czuje ze zycie mi wraca:D i nie jestem juz pijana, to bylo chwilowe zamroczenie ale sa tacy frustraci co umieja tylko innym dowalic , no coz - ich strata :) ze nie moga sie posmiac ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
Ja przeciez bylem mily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja wole pośmiać się z ciebie :D Wchodzenie na forum i chwalenie się, ze się coś wypiło samemu to jest poniżej poziomu krytyki, no chyba, że wypiło się 2 litry paliwa rakietowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
Wchodzenie na forum i chwalenie się, ze się coś wypiło samemu to jest poniżej poziomu krytyki-------jak to jej sie rzadko zdarza to co w tym zlego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja wole pośmiać się z ciebie Wchodzenie na forum i chwalenie się, ze się coś wypiło samemu to jest poniżej poziomu krytyki, no chyba, że wypiło się 2 litry paliwa rakietowego. No dobra, smiej sie :) ja sie tez smieje :D ale ide sie posmiac do lozka bo troche niemilo sie robi na kaffe (jak zwykle zreszta) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
Moze podaj numer gg :) Ale nie wiem czy bedziesz chciala :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest nic złego. To jest tylko coś idiotycznego, ale widocznie niektórym to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×