Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolę koty

upiłam się i nie wiem za bardzo co pisze

Polecane posty

az taka pijana i latwa nie jestem :D ej no dobra jestem pijana ale zeby od razu takie teksty:o wez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
ale zeby od razu takie teksty --trzeba probowac wykorzystywac dogodne styuacje :p A czemu pijesz? Rzucil cie facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rzucil :D ja nie znam slowa "rzucil" :D ot tak se znaczy zakonczylam pewna znajomosc ale zeby od razu "rzucil"?? :D bez przesady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze:o no i przeszlo mi to szumienie w glowie :( buuu a nie mam wiecej wina a wodki nie chce i co teraz:o ej szkoda nocy na sen!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
Uwazaj zebys nie przegrala zycia jak wielu tu na forum i nie tylko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my life is brilliant :D ja kocham zycie zwlaszcza jak mam przy sobie moje ukochane carlo rossi a na kafe zagladam od czasu do czasu i nie przegram zycia hehe nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
To tylko taki nick czy jnaserio wolisz koty? I wolisz koty nic co albo kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwole koty:) no teraz serio, bo juz mi przeszlo upojenie lubie koty, fajne zwierzatka to są:) a że nie mam nic innego do kcochania to wolę koty niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
a że nie mam nic innego do kcochania to wolę koty niż nic---no to jak nie masz co tnie wiem czy twoje zycie jest takie brillant :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest bo mam przynajmniej koty a Ty co, psycholog od siedmui bolesci? przeszdl zeby zepsuc mi humor nawet dzis? udalo sie, gratuluje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
Przepraszam jakby co :) Ja cie kocham wiec nie jestes sama [love[ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
Dla Ciebie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzieki :) ale mnie nikt nie kcha, nie wyslislaj sie :D juz sie przyzwyczailam a ta laska... jest oblesna:o nie stac cie na kogos lepszego?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
juz sie przyzwyczailam---nie przyzwyczajaj sie bo to juz nieaktualne :) Teraz jestem ja nie stac cie na kogos lepszego?-----tez tak mysle :) Ma 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
Tez tak mysle mialo byc odnosnie tego ze jest oblesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
Ja mieszkam w Katowicach tu jest Tesco otwarte 24/7 wiec moglbym kupic wino czy wodke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
Zasnelas chyba albo cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz bym miala byc bi to wybralabyl jakas delikatna filigranowa brunetke :D dzieki ale ja nie moge odwzajemnic milosci :D bo ja kocham tylko siebie nostress - mysle tylk o sobie jestem egoistka mezczyzni make me feel that way hehe dido slucham dlatego tak angielszczyzna jade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlej chlej, nie ma to jak kolejny alkoholik. Nic dziwnego, że wszyscy cię mają w du.pie oprócz jakichś nieznajomych na kafe, którzy nie widza jaki z ciebie kaszalot :o Pozdro & poćwicz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wodki nie lubie a w ogfole to utro znow szkole mamod rana i musze byc trzezwa juz jestem przeszlo mi ide spac chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
wybralabyl jakas delikatna filigranowa brunetke---czyli kogos podobnego do ciebie? :) jestem egoistka mezczyzni make me feel that way --- A co z seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
którzy nie widza jaki z ciebie kaszalot-----ciekawe skad on to wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
Papa 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks wg Foulcault to wymysl historyczny seksu nie ma to tylko potrzeba fizjologiczna seks jest nam potrzebny tylko do prokreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź idź, jutro będzie kolejny szary dzień w którym jak zwykle zdasz sobie sprawę, ze jesteś delikatnie mówiąc nikim i pójdziesz znowu się napić, nic nie warty odpadzie społeczny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba że
ale jestescie mili, byle komuś dopierdolić heh - to o Was tylko świadczy Dziewczyna chce sobie popisac na śmiesznie po pijaku a ludzie tylko czekają żeby pokazać jak bardzo musi byc nieszczęśliwa :D;D śmieszne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×