Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolę koty

upiłam się i nie wiem za bardzo co pisze

Polecane posty

jak w temacie... upilam sie winem sama jestem w domu i upilam sie i smiedsznie jest :D slucham jaqkeiegos przuglupa jamesa blunta ale smeci masaKRA kuyrwa jestem pijana :D i co:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy potargał wiatr
a ja herbatkę piję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampsanakolanach
heh, witaj w klubie u mojego brata :P Rozmawiam z nim właśnie przez gg, i nieco trudno jest mi rozczytać jego pismo :) Schlał się i jeszcze stara się mi coś tłumaczyć. Cóż. Zabawnie jest :D Miłego wieczoru/nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----głupia koza
beeeeeeeeee -nieładnie pić do lustra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mieladnie haha fajnie wlansie jutro nawet zjaecia mam na studiach heh nie no fajnie sie tak upic samej :D nikt mi nie zrzedzi ze pijana jestem krfa nie wiem co pisdze :D ale wesolo ejst heheheh o ja pierd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w oggole tow iecie ze szkoda zycia na kiepskie wino? no ale jak ktos ma takie dobre jak ja to nie szkoda :D ej posiekam sie ze smiechu posikam buahahah leze na klawiatuirze smiesznie jest starsznie smiessnzie jezu nie smiejcie sie ze mnoie ale ja jestem pijana :D :D nie moge hahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampsanakolanach
Haha niezła zabawa nie? Ja mam orzeszki w czekoladzie, sok i leże sobie na sofie, okryta kocem, mój pies, jamnik leży mi na kolanach i stukam sobie w klawisze na laptopie :) poza tym, jest mi zimno i siedzę w rękawiczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrutna flądro nie moge :D mam sluchawki na uszach i ip[oda podlaczonegop io jestem pijana i nie wiem jak go wylaczyc haHAHAHHA zart wiem jak ale blunt fajnie smeci poslcham rano jak wu=ytrzezmwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie4 chce slucghac how to win a love bo wlansie zegfnam moja love :D znaczy to smieszne nie jest ale mi jest smiesznie ej jakbysciew mnie widzieli hahaha leze na klawiatiurze zajebiscie musz eto jeszce keidys powtoprzyc bo moje wino jest w promocji hahahaha tansze o 5 zeta nizz zazwyczja o masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilemaszlatdziecko
ile ty masz lat dziewczynko???czy mamusia i tatus o tym wiedza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedza bo ich nie ma tu a lat mam wystarczajaco :D znaczy cos trovche wiele ponad 20 :D stara du[a ejstem ale co tam niedobrze bo wino sie skonczylo a nie mam wiecej wiec chyba zaraz ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilemaszlatdziecko
no to niedobrze ze nie ma winka :( ja mam jeszcze troche, moglabym cie poczestowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pijmy wino za kolegów, którym szczęścia w życiu brak. Za tych, którym zawsze idzie nie tak, kobiety nie te i zimy zbyt złe. Pijmy wino za kolegów do dna, bo oni - to my, a my - to już mgła" sama osiecka ta pisala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz pewnie bedziesz latwa
podaj aders to podjade :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem łatwa :D ale przypomnialo mi sie cos jak ktos mi mowi na imprezie: pij pij bedzie latwiejsza to ja mowie: [pij pij nie bedziesz dal rady :D zawsze skutkuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wez przestan
pij pij nie bedziesz dal rady-----nie rozumie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fotke
Najlepiej piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×