Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zestrachana

Boję się jutro iść do pracy

Polecane posty

Gość zestrachana

Nie wiem co mnie czeka. Zawaliłam dwie sprawy no i boję się. Miałam zgłosić szefa na szkolenie, termin był do 5 a ja zapomniałam na śmierć. Jutro czeka mnie szubienica:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj sie jakos to bedzie
to tylko praca, wyluzuj, jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń
do nich jutro z samego rana, może jeszcze go wpiszą na listę. Warto spróbować. Przy organizacji takich imprez termin nie jest sztywny, powiedz im jak było, na pewno coś się jeszcze da zrobić, tym bardziej, że 5 był w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestrachana
No myślę już o 7 próbować się dodzwonić. Szkolenie jest we czwartek. Do piątku był termin. Myślicie, że jeszcze da radę tym bardziej niewiadomo było czy szkolenie się odbędzie. Zależne to było od liczby uczestników i dopiero ok 5 mozna było sie dowiedzieć czy w ogole się odbędzie. Miałam zadzwonić ale była wizytacja a co z tym idzie zamieszanie i wyleciało mi to z głowy. Moja wina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgsfss
dobrze ze ja nie pracuje i nie mam takich problemow. zdystansuj sie do tego, zobacz jakie to glupie, jakie to bedzie miec znaczenie za np 50 lat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestrachana
Ale mamy tu i teraz. Nie wybiegam w przyszłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń
Spokojnie, im zależy na tym żeby było jak najwięcej osób. Zadzwoń raniutko, bez emocji, spytaj się czy w ogóle się odbędzie, a później się pokajaj się p poproś by dopisali go do listy i nie zapomnij podziękować. Tak na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestrachana
Tak też zrobię. Gorzej jak się nie zgodzą dopisać. Zdaję sobie że to kasa ale to chyba wszystko zalezy od kobiety która odbierze telefon. W jakim będzie humorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń
Pochwal jej profesjonalizm i doceń że na pewno wie co w takiej sytuacji zrobić, a no i niestety przede wszystkim pokajaj się, zmiękczysz tym każdą babkę, a jak nie to spytaj gdzie dzwonić dalej. Na pewno uda ci się to załatwić. Więcej optymizmu i humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaa2
do hdgsfss: aż żal czytać to co piszesz. Radziłabym zacząć jakąś prace, to wtedy zobaczysz co to znaczy zawalic jakąś chociażby najmniejszą sprawe. Może kiedyś to nie bedzie miało znaczenia, ale tak jak napisała zestrachana \'mamy tu i teraz\'. Jeśli nie wiesz co to znaczy problemy w pracy to sie nie odzywaj. Zestrachana - bądź dobrej myśli, zobaczysz, wszystko sie ułoży, tylko zadzwoń tam jutro :) trzymaj sie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brummm
hdgsfss siedzi w domu na "chałupniczej" i zawsze jak sie odezwie to kogoś dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×