Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

zobacztmy jakie sprzety maja tutaj w Irlandi, pozniej zdecyduje czy wybrac sie prywatnie na jakies dodatkowe. A jak tam Dziewczynki u Was poczatek tygodnia sie zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie bardzo leniwie.... hihi tak sobie siedze przed kompem i podjadam Zaraz zabieram się za obiadek, włącze jakieś pranko, posprzątam troche itd. Nie było nas caly weekend i tak troszkę nie posprzątane mam :) Ale zamierzam to zaraz nadrobic.... I potem koniecznie musze sie pouczyć bo zaliczenie w sobote.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy..i sie niemoge konca doczekac, za kilka miesiecy pewnie zatesknie :) niestety tutaj ciaza nie jest traktowana jak choroba i o zwolnieniu nie mam mowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nasza-klasa.pl/profile/950233/gallery/8 to jest zdjęcie usg3d w 12tyg, mało wyraźne bo to zdjęcie zdjęcia, ale jak to zobaczyłam to byłam w szoku, a ok 20 tyg można zobaczyć maleńka twarzyczkę itp. i tak usg 4d to usg w ruchu i mój gin ma takie więc sie już cieszę, bo za 3 tyg zobaczę moja kruszynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
ja właśnie posprzatałam, zrobiłam pranie i zaraz biorę się za obiad.... A Wy co dziś serwujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Acha i próbowałam odnaleźć ta naszą klasę... No i nie mogę:( Chyba coś źle wpisuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki właśnie skończyłam czytać to co naprodukowałyście przez wekeend. u mnie w sumie tak samo mam dni kiedy czuje sie super a mam takie że nudności męczą mnie cały czas. ja ide 13 III na usg. co do płci to dla mnie może to być niespodzianka, ważne żeby dziecko zdrowe było, za to mąż bardzo chce wiedzieć! pozdrawiam wszystkie buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z racji że mam dziś 1 dzień urlopu to umyłam okna, a na obiad bedzie ryba z ziemniakami lub frytkami i surówką, no i może zupa pomidorowa bądź pieczarkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Ja mam od wczoraj usmażoną karkówkę i do tego zrobię pyzy i buraczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na obiad odgrzewany bigos z ziemniakami, i wczorajsza zupka ziemniaczana. jutro idę na USG, nie mogę się już doczekać, strasznie się tym ekscytuję :) poza tym że zobaczę swoje Maleństwo, to jeszcze lekarz zdecyduje, co z moją torbielą jajnika - zostawić czy usunąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misha: szczerze współczuję. Czy na tej Twojej umowie płacą Ci składki na emeryturę itp? Kobietki, to jak z tym dentystom? Jak często chodzicie? Ja dziś cały dzionek mam pod znakiem młdości... W dodatku postanowiłam, że musze powiedzieć w pracy, pomimo, że dostałam kolejna umowę na miesiąc przez tą cholerną agencję. Może się okazać, ze dopracuje tylko do końca marca;-( Orientuje się może ktoś w prawie pracy? Gdyby mi tak nie chcieli tej umowy przedłużyć i wziełabym L4, to czy po zakończeniu umowy ZUS przejmie obowiązek płacenia? Coś mi sie takiego o uszy obiło, ale nie mam pojęcia czy to tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z dentystami? jak ząb boli to trzeba iść, tyle :) można leczyć zęby w znieczuleniu miejscowym, w ciąży jest to dozwolone jeżeli ktoś potrzebuje. ja ostatni raz byłam u dentysty we wrześniu, mam przeleczoną większość zębów, ale mam w ustach zębową bombę z opóźnionym zapłonem - pewnie odezwie się w trakcie ciąży... trochę mnie to przeraża bo niedawno miałam ciężkie przejście z dentystą (rok temu), najpierw trafiłam w środku nocy na pogotowie z silną reakcją alergiczną (na zatrucie zęba), potem nadwerężyli mi moje i tak zwichnięte stawy żuchwy i 3 dni jadłam papki bo nie mogłam żuć... męczyłam się z tym zębem ponad pół roku. na razie dentystów mam dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa co do dentysty to w ciąży zaleca się chodzenie, ja chodziłam choćby na usuwanie kamienia a i w poprzedniej ciąży w pierwszym trymestrze pobywpadały mi wszystkie pląby to w drugim chodziłam na robienie ich od nowa, bo niby ten drugi trymestr najbezpieczniejszy, bo ja jak mam mieć robione zeby to tylko ze znieczuleniem:) co do agencji pracy tymczasowej to przyznam szczerze że nie bardzo sie orientuje, musiałabym ustawę tą poczytać, normalnie jest tak że jak masz umowę na czas określony to dopiero po 3 miesiącu ciąży maja Ci obowiązek przedłużyć do dnia porodu, więc logicznym było by że jak będziesz po tym trzecim miesiącu to powinni Ci płacić L4 do dnia porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja dziś byłam pierwszy dzień w pracy po L4 i kurcze jednak się stenskniłam za tym moimi dzieciaczkami jak mnie zobaczyły to nie mogłam się uwolnić szczegulnie od jednej Waneski jest taka kochana niby jestem zmęczona ale jednak zadowolona. :) Jutro kolejny dzień zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa84 ..zatrudniona jestem na umowe zlecenie,a ostatnio pojawiło sie kilka osobktorym przeszkadza moj stan..wiec nie wiem czy mnienie zwolnia,narazie zaczał sie nowy miesiac a umowy mam miesieczne wiec chyba ten miesiac mnie jeszcze zostawia,a dalej to ja juznie wiem co bedzie. czyli kiedy proponowałybyscie załozyc sprawe o alimenty?bo jesli on specjalnie powie ze chce badania na ojcostwo to i tak trzeba bedzie czekac do porodu a to trwa troche wiec i tak szybko kasy nie dostane,a wiem ze tak zrobi bo bedzie chcial pokazac ze jest gora a a sie mam prosic..bosh:( gdybym miala duzo kasy nic nie musiałabym sie prosic ..strasznie tego nie lubie..i co powiem kiedys dziecku:( jestescie kochane i dziekuje wam za wsparcie:* ,ostatnio przestałam sie udzielac bo u mnie sie nic nie dzieje,jestem sama,pracuje i kazdy dzien wyglada praktycznie tak samo.no oprocz tego ze jestem teraz chora..ale czytam codziennie co piszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Smutno, pusto jakoś się tu zrobiło. Pogoda też się popsuła. Miałam jechać z dziewczynkami na zakupy wiosennych butów ale pogoda odstrasza. W dodatku jestem taka zmęczona jakbym nie przespała całej nocy, strasznie mi nogi marzły, mimo że w pokoju było ciepło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :)U mnie tez pogoda nie ciekawa.Szaro i pochmurno,pewnie znowu bedzie padac:o Zycze Wszystkim brzuszkom milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam wszystkich serdecznie. U mnie pada od wczoraj wieczora bez przerwy :( Jest okropnie!!! I też jakiś taki nieciekawy nastrój mnie dopadł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba tylko ja bede oryginalna jak powiem, ze u nas piekny sloneczny dzien:) I oby sie nie zepsul! Dzis mi sie dobrze pracuje bo mam swiadomosc ze jutro i pojutrze mam urlop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, szczesliwaa jak ja Ci zazdroszcze tej pogody!!! U mnie ciągle pada i pada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie też pochmurno i deszczowo.a do tego jeszcze siedzę w pracy i mimo że nie było mnie tylko 1 dzień spraw do załatwienia mam mnóstwo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
A u mnie słonecznie:) I nawet pranie na dworze powiesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci zazdroszcze Malinka ja robię dziś drugą turę prania i będę musiała suszyć w domu. A wczorajsze tak piękie wyschło na sloneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
iza339- a z jakiej cześci Polski jesteś??? ja z wielkopolski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaa3
Hej dziewczyny Ostatnio rzadko mam dostep do internetu. U mnie stresy związane z krwawieniami wczoraj to chyba kulminacja krwawienie jak po porodzie a bóle skurczowe myślałam że to koniec ale dzidzia ma się O.K. jest silna/y dostałam duomox na anginę tego ochydztwa nie idzie przełknąć. Dzisiaj jest lepiej,krwawienie trochę ustało.I jestem bardzo optymistycznie nastawiona.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Hmm.. mamuska- a w którym tyg jesteś??/ I skad te krwawienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny ! U mnie na szczęście słonecznie co nastraja optymistycznie do świata - i tego Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×