Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

u mnie najgorsze jest to że chyba ciagle bym jadla :( i nie tylko słodycze ale cokolwiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku Agnieszka G. to ja - nie zmieniałam nicku na n-k. Pisałam wcześniej na kafeterii, żebyście mnie dodały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 szkl cukru pół szkl oleju razem utrzeć i dodawać po jednym 4 jajka 2 szkl mąki wymieszać z 1 łyżeczką sody i 1 łyżeczką proszku do pieczenia i wsypywać do masy jajecznej na końcu dodać 6 jabłek pokrojonych w kostkę, pół szkl rodzynek i pół szkl orzechów posiekanych nożem na wierzch można zrobić polewę czekoladową i posypać orzechami przepis na polewę: pół kostki margaryny rozpuścić dodać 6 łyżek cukru, zagotować, dodać 2 łyżki kakao i parę kropelek wody, mieszać jak zacznie się gotować odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro tak o jedzeniu to kupiłam w kiosku taki mały poradnik kulinarny" przyślij przepis" za 0,99zł i są fajne rzeczy... na np roladki z włoską kapustą z fletem z kurczaka i brokułem, zrobię na pewno :):):) a dzisiaj robię potrawkę z kurczaka z marchewką i ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo!! to znacie ten przepis:):):) ja zjadłam kilka kawałków od razu. jest przepyszny i może postać parę dni, o ile nie jesteście łasuchami.... ja przed ciążą wogóle nie jadłam słodyczy a teraz pożeram w dużych ilościach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska: dzieki za przepis:)) na pewno sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, kilka dni mnie nie bylo a tu tyle stron zapisanych wow, i witam nowe brzuchatki... Zabrali mnie w piatek w nocy do szpitala z powodu tych moich bakterii w moczu.. Dostalam wysokiej goraczki i nie mogalm nic jesc a najgozej to pic. Okazalo sie ze nerki dostaly troche popalic wiec niemoznosc picia byla przez nerki, i do tego moje wrzody zoladka sie odnowily, przez brak jedzenia, temperature wysoka itd, wiec wszytsko razem kosztowalo mnie kilka dni w szpitalu i dozylne karmienie. Najwazniejsze ze z Malenstwem wszystko jest super. Ja jeszcze slaba ale pomalu dochodze do siebie. Jeszcze caly tydzien branie antybiotyku i potem badania kontrolne... Buziaczki, mam nadzieje ze juz naboire niedlugo sil i bede sie czesciej udzielac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asiu, a ten przepis to na dużą blachę czy na małą? Bo nie wiem na jaką wylać:) Zyrafko mam pytanie, albo może któraś z was wie: a mianowicie czy mogę stosować maść Clotrimazolum? Bez zalecenia lekarza? Bo wiem że ona ma słabe działanie, jest między innymi na tą nieszczęsną grzybice... No i ja nie wiem czy mi się coś takiego nie zrobiło... a do lekarza mam za półtora tygodnia, i nie wiem czy mogę tą maść użyć, czy dzidziusiowi to nie zaszkodzi!!! Poszła bym już do mojej pani doktor ale po pierwsze przyjmuje we wtorki, po drugie tylko prywatnie więc kosztuje, a po trzecie 26 i tak musze iść po L4. I nie wiem co robić, czekać czy iść, czy zastosować tą maść.... doradźcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy to normalne ze w 22 tyg. nie chce mi sie jesc?? jem tyle co przed ciaza i nawet nie mam zachcianek. nie wiem czy sie martwic czy cieszyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci zazdroszcze :D zachcianek jako takich nie mam, za to jedzenie bardzo polubilam :D tylko czy zdrowo jest jesc caly czas? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania76 dzieki za nazwe tych skurczy, mi nawet wczoraj na wizycie gin mówila o nich tylko zapomniałam tej nazwy. aska 1978 fajowy ten przepis, dzięki serdeczne, na pewno wypróbuje :) nitaanita dzieki za linka do Internetowej szkoły Rodzenia, juz sie zalogowałam i poprzeglądałam troszke te filmiki. Ja polecam obejrzec razem z mężem :) aska.osa uważaj na siebie. Mam nadzieje ze po badaniu kontrolnym bedzie wszytsko oki i tego Ci zyczę :) magdakate ja też nie mam żadnych dziwnych apetytów i zachcianek. Zaczyna mnie ciągnąć bardziej w strone słodyczy, an które nie moglam patrzec od początku ciązy ale to jeszcez nie tak bardzo jak przed ciązą. Ale to nie w stylu, ze muszę zjesć i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika mama wylała na dużą blaszkę, ale ciasto było niskie. pewnie lepsza byłaby taka kwadratowa średnia:) Magdakate ja do 24 tyg ciąży nie miałam wcale apetytu a od 1,5 tyg smaczek wrócił:):) cały czas też nie było widać za bardzo brzuszka a teraz wyskoczyła piłeczka. Mąż się śmieje, że chyba śliwek się najadłam, bo tak od razu urósł.... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też nie mam typowych zachcianek, ale jak jestem głodna to muszę:) coś zjeść i nie ma znaczenia gdzie i w jakim miejscu:) trochę tak głupio brzmi, ale tak jest. Czasami mnie najdzie na słodkie, ale wystarczy kanapka z dżemem, a nie tak jak przed ciążą - ciastka, batoniki:) No ale ponoć w ciąży wszystko się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
NikaP- możesz stosowac te maśc... Mi na początku ciąży polecił ja lekarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę zjeść cytrynę dziennie:-) w sobotę 2 wciełam, bo mnie inaczej skręca;-) a tak poza tym to jadam w miarę normalnie;-) W pracy dostaję szału;-( Miało być lżej, a w rzeczywistości biegam od biurka do biurka. Chyba od przyszłej środy biorę L4 - przynajmniej bez stresu się obędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile mam siedzieć to ciasto w piekarniku i wjakiej temperaturze?? Nika maść możesz brac bez problemu ale jeśli ci nie przejdzie to idź do lekarza ja tak zrobiłam bo okazało się że maść była za słab a im wcześniej do lekarza się udasz tym krutsze leczenie u mnie trwało 3 dni :) i przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie Figa idź na L4 bo inaczej Cię zamęczą. Ja też pracowałam w biurze, ale lekarz mi zabronił siedzieć cały dzień i przy komputerze. A zresztą ja pierwsze 3 miesiące dzień w dzień wymiotowałam, a nawet zdarzało się parę razy dziennie:( Na szczęście mam już za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję Wam dziewczyny za informacje, tak właśnie zrobię, najpierw jej użyję a jeśli to nic nie da to przyspieszę wizytę u doktorki tylko nie chce mi się do niej chodzić co parę dni i za każdym razem 60zł zostawiać... ale zdrowie jest ważniejsze!!!!!! A jutro robię ciasto z przepisu Aśki:) uwielbiam jabłka i orzechy!!!!!! ale sie najemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja dzisiaj wybrałam sie na pedicure stopek , potem do pracy dogladnac i w koncu na spacerek z synkiem:) teraz mam czas dla was:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NikaP, Clotrimazol w kremie nie powinien zaszkodzić, aczkolwiek znam lepsze leki do stosowania w ciąży, jednak te które znam są na receptę ;) Aska.osa, to nieźle się rozłożyłaś, trzymajcie się zdrowo :) A ja jutro zabieram męża pod pachę i idziemy na USG 4D. Nie mogę się już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No właśnie mi chodziło o coś bez recepty, już kupiłam ten krem i go w takim razie zastosuje a jak nic nie pomoże to zadzwonie no doktorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie też nachodzi na to USG 4D i też się chyba wybiorę, tylko muszę popytać bo nie mam pojęcia gdzie je u nas w okolicy wykonują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze na stany zapalne uzywam clotrimazolum czopki, clotrimazolum masc i laktacyd płyn ginekologiczny nie mylisc z płynem do higienny intymnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A Clotrimazolum czopki mogę kupić bez recepty? Może też bym spróbowała. Słyszałam też że laktacyd jest bardzo dobry zwłaszcza dla kobiet w ciąży narażonych na infekcje różnego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest na recepte czopki ale jak pojdziesz do apteki poprosisz to ci sprzedadza pani widzac moj brzuszek zawsze mi sprzedaje:))) ja ci podałam laktacyd płun ginekologiczny go rozrabia sie z woda jest super... a do czestych infekcji uzywam płyn do higienny intymnej pliva f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki!!! Czyli mam szansę żeby się samej troszku podleczyć albo przynajmniej zapobiec pogorszeniu sytuacji:) Podniosłaś mnie na duchu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie Nika idź do apteki to może Ci dadzą bez recepty, mi dawali.:) Dziewczynki mam pytanie - dziś od rana mam bardzo dziwny hmm ból wokół pępka jak tego dotykam to tak dziwnie kłócie jest:( zaczynam się martwić, że to coś poważnego może być. Zyrafko jak możesz to napisz coś o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Muszę też męża wysłać do lekarza na wszelki wypadek żeby się przebadał ale z tym będę miała większy problem pewnie bo wiadomo jak faceci reagują na wieść że muszą pokazać swoje skarby obcej osobie:) Niby teraz nie współżyjemy no ale lepiej dmuchać na zimne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×