Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Aśka ja mam dokładnie to samo:) Jak już się położę do łóżka to już nie ma ze mną zabawy, kilka chwil mi wystarczy żeby usnąć:) Mój mąż nie ma ze mnie wieczorem pożytku:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
żyrafko ogladałam pierwszą część tego filmu na drugiej byłam na wizycie i trochę żałuję......ale pewnie dzieci mi pokażą o co chodzi:P nitaanita dobre :):):):) coś mi to przypomina......mmmm ale na prawdę super!!!!! fakt nie którzy ludzie zachowują sie jakby kobiety w ciąży nie widziały jakiś czas w markecie oglądałam coś na regale dla kobiet w ciąży i przechodziły dziopy około 17 lat karki by im się skręciły a jedna to aż się wróciła zeby zobaczyć co trzymam w ręce......no ale nie ma co sie nad tym zastanawiać dlaczego ludzie na nas patrza......po prostu wygladamy REWELACYJNIE i jest na czym oko \" zawiesić\" :) ja jutro jadę do Zusu z wezwaniem ciekawa jestem jak tam bedą patrzeć na mnie:P :P:P:P a co do wózka czy wogóle istnieje jakiś idealny mmmmm........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę mamy łóżkowy dramat:):):biedni ci nasi mężczyźni...... żyrafko jeśli tam jeszcze jesteś co mam zrobić bo po spacerze boli mnie brzusio w okolicach pępka???pytam i pytam i nikt mi nie chce odpowiedzieć..... co do wózków to też mam oko ma firmę Tako, ale byłam dzisiaj w kilku sklepach i podoba mi się z coneco, jak znajdę na allegro napiszę jaki model. u nas jest producent jedo, też mają fajne i janpol. duży wybór więc na pewno nie będę zamawiać na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moja kumpela przytyła 24 kg. i ja już sobie wyobrażałam siebie przy moich 70 kg dodatkowe 24 to prawie stówka..... koszmar z ulicy wiążów:):):) a tu schudłam 5 kg i wchodząc w 7 miesiąc tylko te 5 kg przytyłam, uf..... co prawda wszystko poszło w brzuch ale zaczynam się toczyć jak piłeczka....i nie mam już czasami siły i dyszę, na to najbardziej zwracają uwagę ludzie, gruba w ciąży i ledwo żyje.... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból okolicy pępka? Może się przeforsowałaś? A jaki to ból? Ciągły, przerywany? Ostry, tępy? Umiejscowiony w jednym miejscu czy rozlany? Połóż się, łyknij no-spę i zobaczy co się będzie działo, po odpoczynku powinien minąć. Ból tak wysoko nie musi być związany z ciążą, może to być coś z np. żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja przytyłam 3 kg i już mi ciężko jest chodzę wolniej i jak wchodzę po schodach to też sapię:);) wogóle to śmiać mi się chce właśnie ze wspomnianej wyżej koleżanki, ponieważ ona już jest 4 miesiące po porodzie a nadal chodzi tak jakby nosiła jeszcze dziecko i do tego śmiesznie sapie:) ja przy niej to pikuś. A Ty pewnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A moja koleżanka w ciąży przytyła 38 kg. Krótko karmiła piersią bo dziecko jej nie chciało jeść iprzeszła na modifikowane ale dosyć szybko straciłe te kilogramy chociaż teraz waży 60kg a przed ciążom ważyła 55. Więc nie ma się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafa-dluga dzieki za odpowiedz odnosnie tej wody. Zapytam jeszcze w szpitalu :) Żyxczę wszytskim miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja juz po wizycie u ginekologa. jestem 27 tc i moja córeczka wazy-1,100 kg.jest spora, ale co tu sie dziwic jak pierwsze urodziłam 4,100 kg....do tego mam wysokie cisnienie i bede miała cesarke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko to taki ból, jakbym nabiła sobie siniaka i boli przy naciśnięciu i brzuch jest dość twardy.. Może być,że trochę się za dużo nałaziłam.... jutro leże plackiem i wypoczywam. a właściwie to zaraz idę do łóżka i niech mąż masuje nóżki:):):) chociaż tyle:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wszystkie przyszłe mamy :) dawno tu nie zaglądałam ale ostatno przez remont mam ograniczony dostęp do kompa u mnie prawie bez zmian na obciążeniu glukozy byłam juz w tamtym tygodniu cytryny nie bralam smakowałao jak woda z cukrem lekko plastikowa dość slodkie ale dasię przeżyc pielegniarka mowiła że nie można w czasie tej godz pić wody min (ktos o to pytał) ale ogólnie badanie ok tylko to czekanie i pobieranie krwi 2 razy blllllleeeeeee :P moj Filip rusza się i kopie prawie cały dzien a wieczorem i w nocy to prawie nonstop w sobote byłam na uczelni i strasznie sie przestraszyłam poszłam z kolezanką do parku i na lody ( mały kawałek drogi) i nie mogłam wrócić dostałam okropny ból w dole brzucha po prawej i lewej stronie na zmiane nie wiem co to miało byc już miałam dzwonić do gina albo po karetke ale usiadłam i troche przeszło ale jutro ide do gina to zapytam a może miała któraś z was podobnie albo wie co to?? a dzis zle się czuje boli mnie zołądek ale da się wytrzymać mąż oczywiście w delegacji co do rzeczy dla małego ja nonstop kupuje ubranka mam juz polowe komody zajetej :) hi hi sory za blędy i brak interpnkcji ale pisze prace zaliczeniowe i międzyczasie tu brak czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz glukoze miałam tak ze mnie nie kuli na czczo tylko miałam wypic glukoze na czczo ( u nas nie pozwalaja cytryny) nic nie pic przez godzine ani nie jesc i po godzinie pobrali krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka 1978 JEŚLI SIE MARTWISZ I NIE POKOISZ ZAWSZE MOŻERZ JECHAĆ DO SZPITALA POWINNI CI ZROBIĆ USG I BĘDZIESZ WIEDZIAŁA CZY WSZYSTKO JEST OK LUB POPROSTU ZADZWEONIĆ DO SWOJEGO LEKARZA Jeśli chodzi o seks to myślałam że nie będe pociagać mojego męża z brzuszkiem lub poprostu świadomość tego że w moim brzuszku jest mała istotka będzie go przerażała ale nic podobnego :) :) A ludzie może sie na nas glapią bo choć jesteśmy w ciąży to i tak wygladamy atrakcyjnie :) Ja jutro pewnie dostane skierwonie na to badanie z glukozą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska1978 powinnas sie skontaktowac ze swoim ginem z powoduy twardego brzucha on rozwieje twoje watpliwosci ja miałam twardy brzuch co sie okazało skurcze macicy, biore fenoterol i brzuch jest miekki ale lezałam w szpitalu 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 : jak wysokie masz cisnienie? bierzesz leki? pytam bo ja od chyba 16tyg jem dopegyt 2x dziennie. Bardzo chcialabym ominac cesarke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolibanWitaj koteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj koteczek;) boziu miałam nic nie pisać ale jak przeczytałam o przytyciu ponad 30 kg to litości... chyba już bym się musiała toczyć żeby tyle przytyć przy moim wzroście :D:D:D Ja na razie mam 6-7 kg na plusie a i tak to z kg za dużo jak bym chciała...ale co tam raz zrzuciłam 20 to i teraz dam radę jakby coś :D Ja jakoś mam ostatnio dużo energii więc większość czasu spędzamy z córcią na dworze ;) no i na siłownię chodzę na zajęcia dla kobiet w ciąży.. i wreszcie czuję się super.. nic mnie nie boli kręgosłup odpukać przestał mi dokuczać więc mam nadzieję że jeszcze troszkę pochodzę .. nitaanita-fajny ten tekst :D piszecie o kasach pierwszeństwa... to bez komentarza.. fakt że jakoś tak bardzo bardzo jeszcze po mnie nie widać.. ale trochę jednak, moja córcia nieraz marudzi i stoję w kolejce w kasie pierwszeństwa i nikomu do głowy nie przyjdzie żeby przepuścić.. chyba że jestem padnięta to mówię żeby mnie przepuścili bo jest to dedykowana kasa i powinni zwrócić uwagę ustawiając się w niej... sytofala a dlaczego ty do tego zusu jedziesz???? na komisję cię wzywają???? \\Koteczek mnie też czeka glukoza...tylko niestety to powtórka i 75 teraz bo mi 50 wyszła za wysoka...ehh a ja tak jej nie lubię.... ale cóż trzeba to trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oles ja biore tak jak ty dopegyt tylko 3 razy dziennie i dzisiejsze cisnienie 150/104 niestety po tym dopegycie to ono jest dalej wysokie.... ja do 5 miesiaca schudłam 14 kg przez wymioty w 6 miesiecy przytyłam 0,9 kg a teraz 7 kg...czyli i tak dalej waze mniej niz przed ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
aska 1978 naprawdę dzieli nas 20km, muszę koniecznie zajrzeć do tabelki.No to pewno że się spikniemy! trzeba jeszcze resztę zgrać.. spadam spać,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, a stosujesz dietę DASH albo małosolną? Wysokie ciśnienie w ciąży to nie przelewki... A może ktoś z okolic Białegostoku się znajdzie? Bo wy wszystkie porozsypywane po całej Polsce i jeszcze dalej, a ja tu na tych kresach taka sama.... ;) Dziś idę do ginekologa, dowiem się jak mój wynik glukozy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Zyrafa-dluga: niestety nie moge wypelnic ankiety poniewaz nie mam worda i nie moglam sobie poradzic z uruchomieniem tej ankiety w innym programie:( wczoraj mialam bardzo ciezki dzien:( w pracy dostalam bardzo silnych skurczy i brzuch zaczol mi twardniec. bardzoi sie przestraszylam poniewaz wczesniejsza ciaze poronilam wiec teraz pomimo 22 tygodnia cala ciaza jest dla mnie opatrzona wielkim strachem:( nie wiem co robic:( dzisiaj nie ide do pracy bo od rana znowu cos mnie pobolewa brzuch i mam nadzieje ze to tylko bole rozciagalace ale nigdy nic nie wiadomo:( tutaj nawet nie chce mi sie isc do lekarza bo to bencwaly i nic nie wiedza. mam tylko nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 : to u mnie jest troszke lepiej cisnienie mam max 140 a to dolne max 80 ale generalnie to dolne przewaznie nizsze w okolicach 67-70 przestalam dosalac jedzonko. MAm nadzieje ze cisnienie sie nie podwyzszy i nie wykluczy porodu naturalnego. ja wlasnie jestem po wypiciu 75gram glukozy.... rany ale to slodkie bylo! Po dwoch godzinach znow pobranie krwi. ide za chwilke. Na szczescie moglam isc do domu a nie siedziec w labolatorium. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oles ja stosuje sol niskosodowa dla wysokocisnieniowców... nie pije nic z kofeina... ale moj organizm jest taki durny w ciazy z 1 ciaza miałam to samo, do tego dochodza gabaryty dziecka i trzeba ciac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mi za to wczoraj wieczorem podniósł cisnienie mąż -nie mozna być zbyt dobrym bo oni i tak tego nie docenią ale jestem zła na niego :< Znalazłam fajny komplet poscieli dla maleństwa mi sie tak spodobał że chyba go kupie a jak sie wam podoba tylko szczerze :) :) http://www.allegro.pl/item627355424_super_komplet_poscieli_bez_wypelnienia_363932.html sorki za błedy ort:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czytam ten topik od początku, zaglądam do Was codziennie. Jestem w 24 t.c., będzie to moje drugie dziecko. Mam już 9- letniego synka Wojtka. Chciałabym się do Was przyłączyć i czasem coś skrobnąć. Jest to moja upragniona ciąża, udało nam się dopiero po 3 latach starań( w międzyczasie miałam jedno poronienie w 10 t.c.). W tej ciąży też miałam problemy-od 6 t.c plamienia i krwiak w macicy ale już jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate jak masz wolne to koniecznie dzis lez, to bardzo wazne przy twardnieciu brzucha, Koteczku ty jestes ze swietoszowa kolo boleslawca? ja kurcze zaczelam sie troche martwic tymi moimi twardnieciami brzucha bo sa inne niz wczesniej, najczesciej w nocy jak chce siusiu i wroce z wc no ale SA i mnie to bardzo niepokoi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... ..KG NABYTE 1.Figlarna........26....synek ....24.08.......tuchola....+2 kg 2.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 4.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 5.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 6.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........7KG 7.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 8.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 9.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k..........+9kg 12.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk.............+1kg 12. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 14.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 15. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... ........+1 16.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........2 kg 17.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 18.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 19.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 20.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 21.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+2kg 22. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... ...+6 kg 23. ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... ..3 kg 24.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... +2,5 25.basia19g......23......chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........5kg 26.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 27.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 28.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 29.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 30.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 31. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 32.aga86..........23..........?............16.09.......N asielsk.........+3,5 33.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 34.sylwinka25...25.........?...........18.09......Jaroci n...............1kg 35.Magdakate...25.......syn............17.09...Cambridge .. .......+4kg 36.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 37.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 38.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 39.Puchatek22...24.....córcia......20.09......Skierni ewice.......5kg 40.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 41.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 42.agunda.........27....Chlopak.......22.09......wroc ław...........3kg 43.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 44.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-7kg 45.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 46.szczesliwaaa..26......Adaś......23.09…...... Dębica ............+2kg 47.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 48.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 49.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 50.Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............4kg 51.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 52.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 53.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 54.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............4kg 55.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 56.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów.........1,5kg 57.NikaP...........22....Michał.........29.09.......k/Ja sła...........-1kg 58.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............0kg 59.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 60.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........+2kg Mam nadzieję,że dobrze skopiowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Aniu76 pewnie, że możesz się przyłączyć :) pisz jak najczęściej :) Ja jestem chora :( Wczoraj byłam u lekarza i dostałam leki. Wszystkie homeopatyczne. Mam brać do środy. Jak nie będzie poprawy to muszę zgłosić się po antybiotyk. Mam nadzieję, że poprawa będzie bo nie chciałabym zaszkodzić maleństwu antybiotykami. Ale jak będzie taka konieczność, to nic na to nie poradzę. Teraz bardzo dużo osób choruje. W przychodni tłumy, a wirusy niestety nie omijają nas ciężarnych. A powinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam, bo są 2 dwunaste pozycje. NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... ..KG NABYTE 1.Figlarna........26....synek ....24.08.......tuchola....+2 kg 2.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 4.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 5.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 6.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........7KG 7.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 8.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 9.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k..........+9kg 12.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk. ............+1kg 13. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 14.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 15. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... ........+1 16.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........2 kg 17.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 18.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 19.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 20.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 21.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+2kg 22. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... ...+6 kg 23. ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... ..3 kg 24.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... +2,5 25.basia19g......23......chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........5kg 26.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 27.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 28.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 29.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 30.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 31. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 32.aga86..........23..........?............16.09.......N asielsk.........+3,5 33.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 34.sylwinka25...25.........?...........18.09......Jaroci n...............1kg 35.Magdakate...25.......syn............17.09...Cambridge .. .......+4kg 36.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 37.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 38.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 39.Puchatek22...24.....córcia......20.09......Skierni ewice.......5kg 40.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 41.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 42.agunda.........27....Chlopak.......22.09......wroc ław...........3kg 43.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 44.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-7kg 45.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 46.szczesliwaaa..26......Adaś......23.09…...... Dębica ............+2kg 47.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 48.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 49.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 50.Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............4kg 51.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 52.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 53.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 54.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............4kg 55.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 56.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów.........1,5kg 57.NikaP...........22....Michał.........29.09.......k/Ja sła...........-1kg 58.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............0kg 59.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 60.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........+2kg Mam nadzieję,że Koliban się nie pogniewa,że jest 13-sta. Tak mi jakoś wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×