Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Nika wystarczy, że Twój mąż kilka razy się posmaruje maścią i nic mu nie będzie. Ja też miałam kilka razy zapalenie i mój mąż do lekarza nie musiał iść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też miewam taki ból przy pępku. takie dziwne kłucie,,, ale wtedy robię przerwę i leżę, mam wrażenie, że to jest z przemęczenia albo za dużo wysiłku fizycz. ja mam teraz silne bóle w pachwinach, uda bolą jak po całej nocy barabara... a tu nie dość, że brak sił to jeszcze zasypiam o 9ej. dzisiaj siedzę dłużej bo oglądam \" you can dance\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Melduje się dziś jako pierwsza :) Już po sniadanku, zapraszam na herbatkę :) Muszę dokończyć pisanie pracy zaliczeniowej a coś nie bardzo mi idzie. I jeszcze ten egzamin jutro.... Buuu ale już nie narzekam :) Żyrafa napisz koniecznie jak wrazenia po usg 4D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczynki leci wam już może siara z piersi bo mi zaczeła wczoraj wieczorem byłam w szoku :) Leżałam z mężem i w pewnym momencie on czuje że ma mokra koszule dosłownie takie duże plami i jeszcze prześcieradło było troszkę mokre :P. Nie sądziłam że to tak wcześnie zaczyna lecieć:) A moja Niunia szalej dzisiaj od rana super :) Uwielbiam te jej kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny z rana.... mi leci ale z jednej piersi i to juz od 3 tyg.... co do seksu to my jeszcze korzystamy poki mozemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana:) Ja dzisiaj już spać nie mogłam o 4 rano;) Nie wiem wystarcza mi snu jakoś. Niby kładę się nie za wcześnie gdzieś ok. 22 no ale... Ja też już po śniadanku i herbatce. Już zdążyłam nawet włosy umyć i wysuszyć:P Ewelkajaw - nie masz się co martwić :P bo niektóre kobiety tak mają. Ja miałam przykład na swojej sąsiadce. Ona wręcz się śmiała z tego, że wstaje z nocy i cała zalana była. I zaczęło się jej pod koniec 6 miesiąca:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei chodze pozno spac i 7 juz wstaje, przed ciaza tak nie miałam:))) ja jem juz drugie sniadanie bo ja mam ograniczone porcje:( ze wzgledu na moja watrobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie martwie się :) tylko nie przypuszczałam że tak wcześnie:) ale mam nadzieje że tylko wieczorem a nie w dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama bym poszła na to USG 4D ale niestety u mnie w mieście nie mają takiego :( Żyrafko napisz jak wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Zyrafko co byś polecała z leków na receptę dla kobiet w ciąży oprócz clotrimazolu?A Tantum rose można stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) zaraz przyjezdza do mnie babcia:) Nie moge doczekac sie wizyty jutrzejszej u lekarza... Zyrafko daj znac jak usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pomogę zawiele przy zapaleniach. a jeśli chodzi o żele do higieny to używam zwyklaczka z ziaji, póki co pasuje mi. ja miałam dziś rano połówkowe. super wrażenia, aż mi łęzka poleciała, zresztą mąż też miał czerwone oczy jak wychodził. dzidziula jak najbardziej ok no i znamy płeć - będzie chłopak, mam zdjęcia siusiaka :) NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... ..KG NABYTE 1.Figlarna........26.......synek ....24.08.........tuchola............+2 kg 2.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 4.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 5.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 6.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........7KG 7.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 8.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 9.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k........+10,5 kg 12.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk. ............+1kg 13. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 14.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 15. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... ........+1 16.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........2 kg 17.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 18.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 19.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 20.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 21.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+2kg 22. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... ...+6 kg 23. ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... ..3 kg 24.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... +2,5 25.basia19g......23......chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........5kg 26.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 27.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 28.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 29.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 30.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 31. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 32.aga86..........23..........?............16.09.......N asielsk.........+3,5 33.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 34.sylwinka25...25.........?...........18.09......Jaroci n...............1kg 35.Magdakate...25.......syn............17.09...Cambridge .. .......+4kg 36.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 37.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 38.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 39.Puchatek22...24.....córcia......20.09......Skierni ewice.......5kg 40.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 41.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 42.agunda.........27....Chlopak.......22.09......wroc ław...........3kg 43.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 44.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-7kg 45.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........5kg 46.szczesliwaaa..26......Adaś......23.09…...... Dębica ............+2kg 47.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 48.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 49.szkrabek9.....26.........synuś...........25.09.......Śląs k ...............7kg 50.Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............4kg 51.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 52.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 53.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 54.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............4kg 55.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 56.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów.........1,5kg 57.NikaP...........22....Michał.........29.09.......k/Ja sła...........-1kg 58.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............0kg 59.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 60.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D wczoraj źle się czułam od rana coś mi się żołądek buntował co zjadłam to wszystko zwymiotowałam dopiero wieczorem zjadłam kolację wypiłam herbatę i jakoś mi przeszło dzisiaj jest już dobrze Ewelka mi też zaczęła siara lecieć z obu piersi i tylko wieczorem :) chochlik z tego co wiem to można stosować w ciąży tantum rosa :) co robicie dzisiaj na obiad bo ja mam ziemniaki udka z kurczaka i sałatę ze śmietaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga76 - mam zamiar iść na to L4, bo dziś już mnie też wymęczyli od rana;-( Siara mi też już się pojawiła (tylko ja dopiero w 20 tygodniu, a od 17 się zaczeło). Nie mam wielkich mokrych plam, ale po nocy trochę proszku z brodawek trzeba zmyć. Kłucie w okolichach pępka tez mi się zdarza, ale bardzo rzadko i delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek9 no to moje gratulacje :) A mąż to wzruszony tym, ze bedzie chłopak czy całym tym badaniem (widokiem dzidzi)? Ja to sie chyba nie doczekam do 28 maja na moje usg połówkowe.... Sylwinka 25 co do obiadu to ja dziś serwuje zupę ogórkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka, nie zazdroszczę, całe szczęście już Ci przeszło. dlamnie wymioty to jest po prostu kara boska, płaczę, wyje - nienawidzę tego :) a u mnie jeszcze nic siary niema. dziękujemy za graulacje. akna - mąż był wzruszony ogólnie widokiem ruszającego się malucha, stało się to dla niego jakoś bardziej rzeczywiste, że mamy dzidzię rosnącą. a że baaardzo chcieliśmy dziewczynkę to potrzebujemy kilku godzin, żeby przestać mówić do brzucha Rozalka, będzie teraz Olafek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczyny. Szkrabku gratki!!!!! u mnie było podobnie. Mąż dopóki nie widział Bąbla to jakoś tak nie bardzo uczestniczył w ciąży, ale jak byliśmy razem to zaniemówił z wrażenia i mimo,że bardzo chciał poznać płeć jakos to go już nie interesowało. Ważniejsze jest,że zdrowe.... za to ja byłam rozczarowana. Choc i tak twierdzę,że to chłopiec. mam też pytanie.. czy robiłyście badania na cytomegalię???? wczoraj dzwoniła do mnie znajoma, że jej bratowej stwierdzili to paskudztwo i bardzo się martwią..... ide w poniedziałek do gina, pewnie też poproszę o skierowanie, bo jak się dowiedziałam o skutkach to bez przeginki miałam dość... u mnie na obiadek szparagi i schabowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabek gratuluje synka :) Cudowne to chwile z mezusiem ogladac malenstwo, bardzo to zbliza faceta do dzieciatka.... Zyrafa daj znac jak usg... Aska 1978 moj skarb nie mial badan na cytomegalie tez, ale w uk to nie robia takich rzeczy w ogole... Sylwinka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka : mi siara zaczela leciec juz w 18 tygodniu i nie wiem czym to jest spowodowane moze tym ze to juz kolejna ciaza? mowia ze w kolejnych ciazach wszystko idzie szybciej. a co do tatusiow to moj maz w pierwszej ciazy nawet brzucha mi nie dotykal do lekarza chodzil bo tak trzeba a do szkoly rodzenia to go sila i szantarzem zaciagnelam jak powiedzialam ze nie bedzie wiecej sexu jak nie pojdzie. no i biedny musial pojsc. ale za to jak urodzilam i rano przyszedl do szpitala to jakos dziwnie wygladal. wtedy byly szpitale zamykane z powodu grypy i malego tylko przez szybe widzial. z ta ciaza jest inaczej. na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek: gratuluje chlopaka:) widze ze coraz wiecej chlopakow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiadek kapusta młoda na gęsto, mizeria, puree ziemniaczane i zwykły schabowy albo jajko sadzone, nie wiem na co się zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zakupach i kupiłam świeży szpinak, jutro będzie na obiad,do tego ziemniaczki i jajko sadzone:):) codziennie się coś kombinuje, żeby małe dostało trochę witaminek..... czy pijecie dużo soków??? ja jakoś nie bardzo mam na nie ochotę, wolę nowalijki, dużo zielonego do obiadu i do białego sera rzodkiewkę i szczypior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam takie pytanie, dzisiaj w nocy obudził mnie straszny ból brzucha, wypiłam gorzkiej herbaty i troche pomogło, ale później to się zaczęło niesamowite \"jeżdżenie\" po jelitach a na koniec biegunka :( i tak spędziłam ponad 30min w wc. Później znowu jakieś skurcze na żołądku nie wiem co mam myśleć, do tej pory mnie boli. Od 3 tygodni biorę tardyferon fol. Czy to może mieć wpływa na to, jestem juz 23 tc mała kopie niesamowicie dzisiaj tez mi dokucza, mam nadzieje, że Jej te moje dolegliwości nie zaszkodzą?? Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Witam Was dziewczynki! Aska 1978 czy ty byłaś na usg 3d, 4d? czy ktoś w ostrowie wykonuje takie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×