Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

ewela1777 - ja w Loveli piorę bo dostałam dużo próbek to je zużyje a potem się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate- a myślisz że on się różni czymś od naszego polskiego Persil sensitive plus? bo ja taki używam na co dzień i rzeczy córki już dawno w nim piorę i się zastanawiałam czy sobie nie podarować zakupu proszku dziecięcego jak mi sie te próbki skończą tylko w tym prać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuszkó to ja kupowałam tylko używane, no nie powiem bo troche nowych też, ale po przecenach, bo nówki sztuki nawet na allegro to drogo, a starczy na miesiąc:P dopiero teraz kiedy Karolinka ma rok, kupuje nowe bo starczaja na dłużej, a właściwie szwagierka nam zakupiła w stanach:) teraz dostaniem trochę ciuszkó, ale i tak juz licytuje parę dresików i innych fajnych komplecików dla Tomka:) Koliban ładne ciuszki to ja mam w szafie pochowane dla szwagierki, jak będzie miała dzieci, tzn to są ciuszki które one kupowała w stanach dla Karolinki, są cudne, ale sprzedawać nie będę bo sama dostałam:) a te co mam to bardziej na teraz na lato, a nasze to wrześniowe to wątpie żeby sie przydały wrześnióweczkom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) to musze kupic. Mam jeszcze takie pytanie kobiety rodzace dostaja jakies paczki lub cos ze szpitala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliban: nie wiem jaki jest ten polski bo w nim nigdy nie prałam. ja się skonsultowałam tutaj z koleżankami i one stwierdziły że ten bio jest bardzo dobry więc kupiłam i wyprałam a czy uczuli przekonam się poźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj był ruch na forum. Sporo do przeczytania. Stelka, dziękuję Ci za odpowiedź w sprawie nakłuwacza. Dziewczynki, nasze forum jest po to, żeby wymieniać między sobą opinie i doświadczenia, a nie żeby się kłócić. Ja byłam u mojego gina w 30 tyg, a następną wizytę mam dopiero w 35 tyg. Co lekarz to inne zalecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dużo próbek z Loveli i Jelpa, więc w tym prałam. Teraz kupiłam Jelpa i zobaczymy jak się sprawdzi. Te całe rozpinane bodziaki są świetne, na pewno bardzo wygodne bo nie trzeba przeciskać główki :) Stelka, poprzeglądam co ciekawego masz na aukcjach, może jeszcze na coś się skuszę :) Ewela, a co do paczek, to nie wiem jak będzie u Ciebie w szpitalu, zależy czy jakieś firmy przynoszą paczki czy nie. U mnie w obu szpitalach dają takie paczki, czasami nawet po 2 różne. W paczkach są różne próbki, najczęściej proszek, pielucha, chusteczki do pupki, Sudocrem i ulotki. Ania mała, ja też się zdziwiłam ;) Mąż powiedział że to pewnie jakiś dewiant, w sumie to możliwe że tak było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki ja nie chciałam tutaj wprowadzac jakies nieprzyjemnej atmosfery tylko powiedziałam ze rzeczywistosc jest całkiem inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) dawno mnie tu nie bylo z wielu powodow..miedzy innymi dlatego ze przeinstalowalam system w laptopie i zaginał mi link. U mnie wiele sie dzieje..ale chyba powoli na dobre.Jestem na zwolnieniu l4,ustabilizowałam sprawe pracy i jeszcze kilka drobnych rzeczy ktore daja mi wiecej spokoju. Tatuś w kwietniu stwierdzil ze chce brac udział w zyciu Nestora wiec zobaczymy jak bedzie to w praktyce,narazie sie troche interesuje.Tu tez mam problem bo nie wiem czyje nazwikos bede chciała dac małemu.Ja mam nazwisko nie polskie,ciezkie w pisowni ,ojciec natomiast zwykle krotkie polskie.Pasuja do imienia Nestor oba.zastanawiam sie tylko ktore lepiej bedzie tez dac z punktu widzenia prawa.Czy jak kiedys mamnadzieje poznam wartosciowego faceta to nie lepiej zeby maly mial moje nazwisko?czy wtedy nie bedzie to wygladalo jakbym nie znala ojca dziecka?moze dac dziecku proste nazwisko? Mały wogole ostatnio czesto ma ochote juz wyjsc,w zeszlym tyg wyszlam ze szpitala bo mialam skurcze.Jestem na cordafenie.lekarze maja nadzieje ze wytrzyma chociaz do 35 tyg a narazie mamy 31. Rzeczy mam juz prawie wszystkie.nawet pampersy naszykowane;)i przyznam ze juz powoli robie sie zmeczona tym stanem.Chciałabym byc juz po bo przytyłam bardzo duzo -35 kg.Najciekawsze ze nie wiem czemu bo naprawde nie jem duzo.cukier ok wiec nie moge znalezc powodu.:/ chcialabym moc juz troche sie poodchudzac, zobaczyc małego.termin przesunał mi sie na 10 wrzesnia z 16tego..ciekawe co to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny My już po śniadaniu. Mam od wczoraj ochotę na coś drożdżowego, ale takiego domowego a tak mi się nie chce piec jak pomyślę że tak gorąco a jeszcze nagrzać dod.piekarnikiem, ostatnio parę dni nie używałam komp. i ze wzrokiem lepiej okulistka nastraszyła mnie że jak się nie poprawi to mnie położy na oddział na obserwację, więc tym razem nie nadrobie czytania ale może uda mi się przynajmniej byc na bieżąco. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny.Mamśka jesteś tam? mam prosty przepis na ciasto drożdżowe, które się robi wieczorem bez urabiania wstawiasz do lodówki i rano do piekarnika... Koliban ja brałam Magnezin i po tym miałam straszną zgagę. teraz biorę slow mag i rewelacja, zero pieczenia. zaraz lecę po wyniki i mam nadzieję, że będą lepsze niż ostatnio. apropos slow magu to puls mi się zmniejszył i nie mam już takich uderzeń gorąca i kołatania serca. na początku byłam sceptycznie nastawiona bo co może internista się znać ale jednak jestem b wdzięczna, bo nie mogłam czasami normalnie oddychać... fajnie dużo wczoraj pisałyście, atmosfera faktycznie była niespokojna,ale ile nas jest tyle różnych poglądów. jak się z kimś nie zgadzam to piszę i często myślałam, że dostanę zj.... za swoją szczerość. z porad Żyrafki korzystam i nie tylko jej bo naprawde ciężko przy pierwszym dziecku mieć niewiadomo jakie wiadomości. a zapomniałam napisać zakupy się udały. kupiliśmy świetny materacyk, wanienkę ze stojakiem, przewijak, całą masę dupereli, butelkę, smoczki z aventu. i wybraliśmy wózek, zostajemy przy haucku, jest czadowy i w neutralnym kolorze. dobra zwijam się odezwę się później, lecę po wyniki i po prześcieradełka na przewijak, bo widziałam w second hand nowe z cenami za 3 zł szt. a w sklepie 15. i zobaczę za materiałem na pościel.. trzymajcie się i narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misha supr że tak sie ułożyło:) dobrze że chłop sie opamiętał:P co do kg to b yc może że duża cześć to woda, przecież my w ciązy lubimy puchnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Brzuszki... Jakos wczoraj mialam mieszane uczucia co do atmosfery na tym topiku..hmmmm....pozostawiam bez komentarza.... Aska 1978..super,ze udaly Ci sie zakupy...nic tak nie cieszy serca matki.... ;) Misha-WITAJ po latach!!!!! ....i zostan tutaj z nami....Twoj Syn ma super imie-NESTOR.....:) Fajniee,ze tatus wlaczy sie do opieki nad dzieckiem..mam nadzieje,ze obietnice wprowadzi w czyn...co do nazwiska...nie wiem co Ci doradzic...jak bylam w liceum,to mialam kolege,ktorego rodzice byli po rozwodzie(ojciec kompletnie sioe nim nie interesowa)I on,po ukonczeniu 18 lat zmienil nazwisko,na panienskie nazwisko matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:):):):) proszę przestać mi się tu kłócić :P lekarze są różni ja chodzę do swojego co 4 tyg tak samo jest z glukozą jedne dostają wcześniej na badania ja dopiero jutro idę jedni lekarze powiedzą płeć w 18 tyg inni w 28 tyg a i tak zdarzają się jeszcze pomyłki nie po to jest forum żeby się kłócić tylko wymieniać się doświadczeniami :) Ewela jak urodziłam córkę do dostałam paczkę a w niej były jakieś próbki proszku sudocrem pieluszka z pampersa i książeczki o pielęgnacji noworodka :) Aska jak leżałam w szpitalu co mi ciśnienie tak skakało to też byłam przebadana przez internistę oni sie tam znają na tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tu bede najgorsza ze napisałam do zyrafki , ale napisałam co mysle nie ukrywałam sie pod zadna pomarancza itd.... chodziło mi ze ja jej ne zarzucam ze zyrafka kłamie bo to nie o to chodziło, tylko ze praktykuje sie całkiem inaczej wszedzie.. mi np. połozna kazała przemywac pepuszek spirytusem 70 %, a mojej przyjaciółce mieszka 70 km dalej kazała samym czystym spirytusem wkraplac 3 krople, wiec co miasto inne postepy...inna praktyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam pytanko do dziewczyn które brały coś na nadciśnienie. Mi wczoraj lekarka przepisała \\\"Dopegyt\\\" ale ja wyczytałam że to może zaszkodzić płodowi i teraz niewiem czy to brać?? Miałyście coś takiego?? Żyrafko może ty coś wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, Dosiadam się i ja :) Misha dobrze, że zaczyna CI się wszystko układać I że tatuś zmądrzał i wykazuje zainteresowanie synkiem. Ale w sprawie nazwiska to masz na serio niezły problem. Musisz przemyśleć wszystkie za i przeciw bo to ważna sprawa jest. Sama nie wiem co bym na Twoim miejscu zrobiła. Bardzo trudny wybór. P/S Twój synek będzie mial piękne, oryginalne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Koteczek w taki razie niemam wyjści i muszę brać. Ale się troche przestraszyłam tym co było napisane na ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek nie będziesz najgorsza. Wyraziłaś w sumie swoje zdanie i tyle. Żyrafka też się pewnie nie obraziła, bo lepiej podyskutować z osobą niż jakimś nieznajomym pomarańczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw na ulotce zawsze piszą, że w ciąży najlepiej nie brać, chyba że bezpieczeństwo matki przewyższa nad bezpieczeństwem dziecka (czy jakoś tam) i jak lekarz przepisał to wiedział co robi. Trzeba brać. Ja takie info miałam nawet na ulotce kropli do uszu, co wydawaćby się mogło że nie mają wpływu na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw z tego co pamietam nasza sylwinka bierze go od poczatku i wiecej tabletek niz ja. ja biore od 19 tc. a twoj płód jest starszy i w pełni ukształtowany.... na wiekszosci leków pisza takie głupoty a bierze sie to w ciazy:) a wysokie masz cisnienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misha fajnie że się odezwałaś. Co do proszków to ja będe prała w Jelpie. Obudził mni dzisiaj o 8 kurier który dzwonił że ma dlamnie paczkę i czy ktoś będzie w domu między12:30. Fajnie w Niedziele zamawiałam a dzisiaj już dostanę dam wam puźniej znać czy fajne żeczy i jak coś to podam wam stronkę bo szybko realizuą zamówienia. Co robicie dzisiaj na obiad, ja mam zamiar zrobić pierogi z jagodami ale niewiem czy mi wyjdą bo to będzie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wam powiem moj problem : wiem dlaczego oddział szpitala w ktorym chcem rodzic jest zamkniety:( kilka dni wczesniej rodziła tam kobieta z ospa wietrzna i dezynfekcja... przyjmuja do porodu , ale nie ma porodów rodzinnych narazie ani odwiedzin i przez 1, 5 tyg tak bedzie... wiec zdecydowałam ze jezeli złapie mnie cos w tym czasie pojade gdzie indziej to za to moja mama z babcia mi truja dupe ze ja wymyslam szpitale... jak mnie wkurzyły myslalam ze je pozabijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ciśnienie mam 140/90, a zawsze miałam 12/80 mam brać 2 tabletki dziennie. I przepraszam za wczoraj ale miałam zły dzień i tobie się oberwało i nie tylko bo mój M stwierdził że chyba idzie burza bo taka była straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy, babcie a przede wszystkim teściowe! wiedzą najlepiej :) Moja mi wczoraj np. oznajmiła że wóżek to w sumie nie jest nam potrzebny. Wyszłam bo bałam się, że jak pociągnie dalej swój wywód to dojdzie do rękoczynów. Brak słów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam 140/90 w tym momencie nawiecej mam 120/80 lub 110/50 i dzieki temu moge rodzic naturalnie:) nic nie szkodzi.. wczoraj tez miałam zły dzien wyłam bez powodu miałam skurcze co godzine i myslalam ze to juz sie zaczyna, do tego opetał mnie strach porodu i juz wogole byłam zła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym zmieniła szpital bo to nigdzy nic nie wiadomo, a mamą i babcią się nie przejmuj starsze osoby tak mają. Czy u was też tak gorąco u mnie w słońcu 40 stopni balkonu nie otworze bo mój M śpi po nocu, a za oknem robią droge i strasznie się tłuką masakra dzis się rozpłynę chyba zaraz. Na razie mykam idę rozwiesić pranie i myć głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×