Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

koliban: widzę że u ciebie też Alan:) u mnie tylko przez dwa L tak dla odróżnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie: dzięki:) samozaparcie bardzo się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia- do większości komód przynajmniej takich pseudo dziecięcych są montowane przedłużki.. i na to kładziesz przewijak, nie montujesz go niczym do blatu..a wg mnie dobry jest taki który nie będzie wystawał poza szafkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate- to jedyne imię do którego obydwoje byliśmy w sumie zgodni... :) no i fakt że córka ma Laura to chcieliśmy żeby pasowało i było podobnej długości.. zastanawialiśmy się jeszcze nad Natanem i Oskarem ale Alanek podbił nasze serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream -ładniutka ta komoda :) ta tańsza mi się wydaje nawet ładniejsza jak do pokoju dziecinnego..i w sumie niedroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLIBAN ale cena przesyłki 100 pln :( ...............całe ALLEGRO .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliban: mi osobiście Alan nie za bardzo się podoba ale Roberta ja wymusiłam więc teraz musi być takie imię jakie podoba się mojemu Ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, kurcze ale drogie te komody a przesylka to szok... popatrze jeszcze w sklepach, bo kolezanka mi cos mowila ze mozna kupic zwykla komode i zamocowac do niej przewijak... ja wybralam lozeczku do ktorego niestety nie ma przewijaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! czytam Was i w sumie czuję się jakbym tylko ja nic nie wiedziała. Budzę się codziennie i znów mam cały zestaw pytań do Was.Kiedyś mnie wyklniecie! Martwię się trochę bo to już 29 tydz a mój brzuszek jak piłeczka i jakby w ogóle nie rósł? W sobotę idę do gin zobaczymy co powie.Po za tym mała jakoś słabo się rusza.. Mam pytanko co do tego spirytusu, czy może lepsze są te gaziki? zastanawiam się co kupić.A tak w ogóle to im bliżej końcowi to strasznie się boję że sobie nie poradzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23- spokojnie dlaczego miałabyś sobie nie poradzić?? To naprawdę bardzo intuicyjnie potem jest i po prostu wiesz co masz robić.. nawet jak teraz masz milion wątpliwości... A jeśli chodzi o spirytus czy gaziki to ja już wcześniej pisałam że te gaziki jak dla mnie są strasznie sztywne i ciężko jest nimi pępek wycierać.. dużo wygodniej było mi jak miałam spirytus i wymywałam pępuszek patyczkami do uszu Basia ale dlaczego nie możesz zamontować do łóżeczka? Właściwie większość przewijaków ma taką blokadę jakby przykręcaną do dna i wtedy możesz go nałożyć na łóżeczko.. no chyba że masz turystyczne a ja to przegapiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu ja też kupiłam łóżeczko bez przewijaka i komodę też kupię bez przewijaka. Chce sobie go kupić osobno i przykręcić do łóżeczka, widziałam takie na allegro, a w sklepach na pewno też są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja chce lozeczko turystyczne... a te ktore znalazlam jest troszke wieksze od innych i watpie ze uda mi sie dokupic przewijak.. Aniu ja tez sie bardzo boje jak to bedzie:) ale musi byc dobrze, teraz mam czeste skurcze i sie boje zeby cos sie nie stalo przed planowanym terminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka ja sobie kupiłam takie osłonki tylko innej firmy. koleżanka bardzo mi polecała takie osłonki zwłaszcza przy pierwszym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23 dzieki, ja też sobie tak pomyslałam, ze zwłaszcza przy pierwszym dziecku mogą byc przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu19g - większość łóżeczek turystycznych ma przewijak w standardzie rozumiem, ze wybrałaś takie bez przewijaka? Ale miałam przygodę - ponieważ jutro mam wizytę u GINA nałożyłam sobie na dole krem do depilacji a tu dzwonek - kurier z przesyłkami - szybko wskoczyłam w t-shirt Męża - hymmm ale zapach kremu i palących się pod jego wpływem włosków oraz T-shirt na lewej stronie tył na przód do połowy pupci - naprawdę rewelacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam czerwona jak cegła bo krem wystawał troszkę na uda od wewnętrznej strony - więc dalej mi głupio - będzie miał co opowiadać w pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, powracam o dlugim weekendzie, moze nizbyt wypoczeta, ale.... no to zabieram sie za czytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ brzuchatki u nas dzisiaj taki upal ze nwet nie mam sily nic pisac bo mi rece spuchly ;/ maly jest bardzo aktywny, brzuszek faluje. wizyty mam co 4 tygodnie, tez myslalam ze bedzie kazal czesciej a tu nic. milego dnia. odpoczywam dalej, strasznie mi slabo ,35 stopni bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**akna** niezbyt bo dopiero za 2 tyg wyprowadzka na swoje a jak patrze na to co sie dzieje w domku to niemoge usiedziec spokojnie. no i bez auta jestem, a ze komunikacja publiczna tutaj bardzo slaba z 30 min dojazdu do pracy zamienilo mi sie w 2h. no ale nienarzekam, ciesze sie ze jest lato i ze nie jest za cieplo ani za zimno i.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedrzemałam się... ;) Ta wczesna pobudka tak na mnie zadziałała. Mam w domu pozasłaniane żaluzje, żeby słońce nie nagrzewało mieszkania, ale i tak jest duszno... Koliban, mój lekarz jest dziwny i nigdy nie sprawdzał jak się ma moja szyjka. Więc i dziś nie wiem, czy się nie skraca, czy trzyma. W sumie nie martwi mnie to, bo ciąża jest już duża i liczę na to że za miesiąc już urodzę. Prawda, wczoraj się trochę przeforsowałam, szybko rano wysprzątałam cały dom, potem kawka z koleżankami, a wieczorem małe co nieco z mężem... Za dużo wszystkiego jak na jeden dzień Basi, no i taka reakcja organizmu. Szkrabku, profesjonalne liczenie ruchów polega na liczeniu raz dziennie, codziennie od godziny 9 rano - liczysz do 10 ruchu i zaznaczasz godzinę ostatniego ruchu na karcie. 10 ruchów powinno się poczuć w ciągu godziny. Inny sposób to liczenie ruchów przez 1 godzinę każdego dnia o stałej porze. Ja liczę bez zalecenia lekarza, wyrywkowo, raz albo dwa razy dziennie. W sumie to czuję Basię przez cały dzień, czasem wyrabia 10 ruchów w 5 minut. Dziecko ma różną aktywność w ciągu dnia, nie musi się ruszać cały dzień, tak aby w każdej godzinie naliczyć tych 10 ruchów. Ważne żeby codziennie mieć świadomość tych ruchów i nie schizować, jeżeli liczenie rano pójdzie fajnie, a po południu dziecko już nie jest takie ruchliwe. A te waciki Leko rzeczywiście są sztywne i nie da się nimi dokładnie osuszyć pępuszka. Można sobie je kupić na takie awaryjne sytuacje, gdy nie ma możliwości korzystania z buteleczki spirytusu i patyczka, bo Leko jest bardzo wygodne, ale są dość drogie w porównaniu ze zwykłym spirytusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small size zapraszam do siebie, 17st teraz pewnie odrobine wiecej, mily wietrzyk, lagodne sloneczko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka77 juz rozumiem dlaczego niewypoczęta :( A tak swoją drogą to był dla Ciebie bardzo pracowity weekend......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) U NAS UPAŁ W SŁOŃCU PONAD 40 STOPNI MASAKRA Miałam jechać na zakupy i do rodziców ale nic z tego mam samochód bez klimy i chyba bym sie ugotowała ŻYRAFKA STELKA dzieki za odpoiwedz w sprawie nosidełka ,faktycznie wypełnie pieluszka lub reczniczkiem :) SZKRABEK tr kocyki eźtra na lato w szczególności ten biały JA mieszkam z tesciami ogólnie sie nie wtracają może dzieki mnie ponieważ nie nawiazuje za bardzo rozmów zwiazanych z moim stanem i zakupami .Jedyne co tesciowa mówiła kiedyś to po co chodze do lekarza prywatnie a jakby sie dowiedziała że chcę zapłacic położnej to pewnie by sie wypowiedziała na ten temat za moimi plecami lub osobiscie by mnie skrytykowała:(Za to boje sie co bedzie po porodzie dopiero wtedy zaczna sie dobre rady :( :(Dzieki bogu mama sie nie wtraca babcia równierz :) KOTECZEK z usztywnianego rożka możerz wyjaćmatke kokosowa i bedzie zwykły rożek . ANIABUU22 ja też sie boje czy sobie poradze ale damy jakoś rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak MDream to lozeczko ktore wybralam nie ma przewijaka.... Zyrafko ja tez wczoraj z mezem wieczorem zaszalalam i mi tak brzuch stwardnial ze balam sie ruszyc... u mnie leje juz z godzinke a mialam isc na ogrodek po warzywka na obiad jak za pol godz nie przejdzie pojde z parasolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa140283 witaj :) Oj ja tez się zaczynam bać czy dam sobie ze wszytskim radę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×