Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

chochlik_ no to super ze Ci sie udało cos fajnego znaleźć. Tym bardziej ze z apołowę ceny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko a ceny u tego sprzedawcy sa nizsze niz w sklepie bo ja sie w cenach jeszcze nie orientuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna mnie przy 1 córce osłonki wogóle nie były potrzebne a za to przy 2 tak bo tak mi popękały i krwawiły brodawki że nawet przez osłonki było ciężko, takie osłonki nawet w każdej aptece są więc moim zdaniem dopiero jak wystąpi problem to można kupić po co kupować jak mogą się nie przydać. aska 1978 podaj ten przepis jak możesz bo dziś skończyło się na kupnych drożdżówkach ale to nie to samo co swoje zyrafa-dluga mnie ostatnio ze skórczami to wzięło po małym co nieco z mężem ale podobno najbardziej na skórcze wpływa stymulacja piersi - na mnie to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz jestem zla. Maz dzwoni ze nie wiem ile mu zejdzie na warsztacie z samochodem a ja mam do lekarza a przed chcialam zrobic jakies zakupy bo nie ma nic do jedzenia. Kurcze ja to nigdy nie moge nic zaplanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poddaje się. 2 dni mnie nie było i czytam już 2h - dzisiejszy dzień nie doczytałam, bo musze się połozyć, a to oznacza iść do domku;-( Dzięki za odpowiedzi o Zusie, chyba sobie do nich przedzwonię, jak nie będzie pieniędzy w ciągu kilku dni. Mi lekarz kazał liczyć ruchy od 30 tygodnia 3 razy dziennie po 1h. Ręce na brzuch i liczymy. Jak będzie mniej niż 5 na godzinę, to zjeść coś, poruszać się i liczyć kolejną godzinę. Podobno maluchy będę coraz mniej ruchome, więc mam nie wpadać odrazu w panikę, bo to może być też kwestia pogody czy tego, że mała chce spać. Moja niunia potrafi przez 2-3 dni nie dawać mi się wyspać, a w kolejne 2-3 jest spokojna:-) U mnie w kilku sklepach drożej niż na allegro (masakrycznie drożej) w innych są te same ceny, bo i sklepy na allegro wystawiają:-) W sumie pieluchy flanelowe, kolorowe kupiłam za 4zł. Ja uwielbiam tą stronkę, ale to ze względu na zdjecia, apetyt mi rośnie jak sobie oglądam:-) http://www.kwestiasmaku.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia spokojnie:-) u mnie też tak zawsze. Jak już by wszystko mogło być ok, to mnie skurcze łapią i wedy też nici z czegokolwiek. a i miło, że odezwały się dziewczyny, które kiedyś tu częściej pisały:-) Wczoraj kupiłam "Mamo to ja" i jakaś dziewczyna pisze, że u niej w szpitalu potrzebowała kosmetyków do pielęgnacji dziecka, choć słowem o tym nie wspomniano wcześniej. Jak jest u Was? Ja się muszę w takim razie u siebie zapytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapiekanka wyszła fajna :) Z majonezu zrobił się sosik który fajnie podpasował do frytek. Zapiekanka powinna być w piecu około 40 minut, patrzcie jak się zapieka bo ser może się za mocno upiec i wyjdzie skorupka, a ma się ciągnąć (też zależy od rodzaju użytego sera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że wszyscy zajadają się pyszną zapiekanką żyrafy bo jakoś tu cicho się zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie buszuje bo necie... ja zajadałam się bułką z serem żółtym i pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogladam gotwe na wszystko pierwsza serie :P tak to jest jak sie samemu siedzi w domu. byle do piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dziewczyny chyba popadały z tego upału ;) Przypomniały mi się dwa zapomniane wątki: Jedna z Was pytała o to czy można powiesić sobie lawendę w sypialni. Doczytałam, że w ciąży powinno się unikać wysokich stężeń i dawek lawendy, więc może lepiej powiesić ją w innym pokoju niż sypialnia? Tak na wszelki wypadek... Któraś też wspomniała w Fridzie, takim odsysaczu do noska... Jest polecany przez Zawitkowskiego, tego fizjoterapeutę noworodków i niemowląt, więc pewnie warto sobie taką Fridę sprawić. Można dzięki niej delikatnie odessać to co zalega w nosku, chociaż pewnie na początku czy gruszka czy Frida sprawią dziecku podobny dyskomfort, ale cóż - fluki trzeba wyciągać. Ja kupiłam zwykłą gruszkę do noska, skoro umiem ją obsługiwać to czemu nie ;) Nie korzystałam nigdy z Fridy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj miałam odloty - normalnie ciśnienie mi skacze - chyba od tego upału...czy ciśnienie 110/95 powinno mnie niepokoić? tętno 97 - położyłam się i teraz się unormowało ale zwykle to dolne mam bardzo niskie - w okolicach 55/60 - więc jak poczułam zawroty głowy to wiedziałam, że coś jest nie tak...a może magnezu mi mało albo coś...ciężko mi się oddycha...mój gin pewnie by mi kazał jechać na ostry - ale nie dzwoniłam do niego...nie chcę panikować bez potrzeby...aczkolwiek jest stresik jak jest się samemu w domu i dzieją się takie rzeczy...mnie to straszy zatorowością (po zakrzepicy) i za każdym razem upomina, że jak zacznę się dusić...to...ale to profilaktyka...właśnie - idę zrobić zastrzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dawno nic nie pisalm ,ale czytam ,czytam codziennie .Produkujecie jak szlone :-) Ja dzis bylam na usg -jakis poslizg byl i siedzial tam 2 h az milam dosc .Ale zato widzialm mojego maluszka kochanego .Ulozopny juz do porodu ,glowka w dol bardziej po lewej stronie ale juz na ostatnim usg byl tak ulozony .jestem w 31 tyg.i 3 dni .Data porodu sie nie zmienia :-) Wazy 1600g i od glowki do pupki ma 28 cm .I tu pytanko Czy to dobra waga i wzrost przy cukrzycy ciazowej ?????? rozwija sie prawidlowo ,wszytko na na swojim miejscu .baba mnie ponaciskala i pokula az mnie caly brzuch bolal biednyBorysek pewnie sie wytraszyl ;-)Teraz szleje w brzuszku . Ja na ostrej doiecie z racji cukrzycy wiec na plusie 5 kg Natraszyla mnie kuzynka dzis ze przy cukrzycy mozna wczesniej urodzic .Wiec w sobote robie osteczne zakupki i pkuje torbe niech sobie spokojnie lezy w szafie .Tak was czytam ,jestem przerazona ze jeszcze nie mam tyle rzeczy dla malenstwa ,a o praniu to jeszcze nie myslalam,dopiero za tydzien przywoza mi mebelki do malego wiec wtedy sie za to zabiore Goraco pozdrawiam i milego wieczoarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a koliban - czy Ty możesz się ze mną skontaktować jakoś??? na naszej - bo ja Ciebie szukam i nie pamiętam czy byłaś pod innym nickiem czy już Cię tam nie ma...bo zaglądam tam bardzo sporadycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo...Jestem moderatorem klasy wrześniówek :D tak mnie najłatwiej znajdziesz jak coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam u lekarza i popsul mi sie troche humor:( dzidzius sie przewrocil i mam ulozenie posladkowe a przez ostatnie 2 wizyty byl juz glowka w dol.. a ja tak chcialam uniknac cesarki, bede sie modlic zeby sie jeszcze odwrocil... szyjka zaczela sie delikatnie skracac, lekarz powiedzial ze te skurcze mam dosc silne i musze uwazac bo naprawde grozi mi przedwczesny porod a najlepiej byloby jeszcze z 4 tyg wytrzymac, zwiekszyl mi dawke no spy... no i jakis jeden wymiar glowki jest powyzej normy lekarz mnie uspokajal ze wszystko jest ok to tylko uroda dzidziusia taka bo wewnatrz wszystko jest ok ale ja i tak sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsiu: będę trzymała kciuki żeby wszytko było OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIGA ja z ZUS miałam taka sytuacje zwolnienie miałam od 10 czerwca do 9 lipca a pieniądze przysłali mi za okres od 10.06do 30.06 .Od razu zadzwoniłam żeby to wyjaśnić i okazało sie ze zabrakło im funduszy i wszystko zaległe czyli moje 9 dni L4 z lipca będzie wyrównane w lipcu .Czyli tak jakbym dostała pieniądze w2 ratach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIU może jeszcze zmieni pozycje :)Własnie niewiecie kiedy dzidzia sie ostatecznie układa do porodu czy jest jakis termin . Frida -moja znajoma używała i bardzo sobie ją zachwalała i też ja zamówiłam na alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny.. Ale miałam kiepską noc! Tak strasznie bolały mnie nogi, że nie wiedziałam co ze sobą zrobić, pewnie na tą pogodę. u nas wczoraj było tak czarno jak nigdy, jednak ominęło nas najgorsze i burze przeszły bokiem. pokazywali właśnie w tv, że znowu pozalewało. a jak u Was, spokojnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka tak się też nie otwiera, skopiuj sobie ten ostatni link w google i się otworzy, bo nie chce mi sie pisać całego przepisu.... ciasto podobno zawsze się udaje i najważniejsze nie trzeba wyrabiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia - wierze, że maleństwo się przewróci. właściwie to kiedy jest czas żeby już było ułożone główką w dół? tak naprawdę to do samego porodu? u nas późnym wieczorem przeszły małe burze więc powietrze jest dużo lepsze, teraz trochę chmur ciągle jest i niech tak zostanie - mam dość prażącego słońca :( ja też o fridzie słyszałam wielepozytywnych opini i raczej kupię (nastęona rzecz potrzebna a której nie było na mojej liści wyprawkowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś pamięta na której stronie kopiowane były wyprawki to please podajcie, szukam i szukam i nie mogę się tego dokopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas burze właśnie przeszły.Obudziły nas grzmoty, a teraz juz tylko pada. Ale mnie ssie głód, idę coś zjeść :) Dziecko ma czas na obrócenie się główką w dół do 34, czasem 36 tygodnia. Niektórzy mówią że dziecko przewróci się przed samym porodem, ale to raczej bajki, może i czasem coś takiego się zdarza ale raczej nie ma co na to liczyć. Basiu, jakiś czas temu pisałam już że są ćwiczenia które mogą pomóc dziecku w obrocie, znajdziesz je tutaj: http://porady-poloznej.pl/polozenie-dziecka-w-macicy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×