Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

witam:) ja dzisiaj wstałam z bardzo twardym brzuchem:( żyrafko jak długo utrzymują się leki przeciwskurczowe w organizmie?? tak w przybliżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D u nas nie było burz ani deszczu a od rana strasznie gorąco później Was poczytam bo teraz lecę na badania będę pić słodką glukozę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate, nie mam pojęcia, to pytanie do farmaceuty. Poczytaj w ulotce, metabolizm każdego leku jest inny i zależy od wielu czynników, od dawki, od organizmu osoby która go przyjmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie teżani burzy ani deszczu choc przyznam ze wczoraj troszke na to liczyłam. Było tak okropnie duszno. agunda... pisz kochana z nami czesciej :) Miło ze sie odezwałąś Basiu 3mam kciukasy żeby dzidzia sie obruciła jeszcze. Tym samym zastanwaiam sie jak jest ułozona moja. Bo teraz nie miałam usg i na nastepnej wizycie pewnie tez jeszcze nie bedę miała. Pewnie dowiem się gdzies pod koniec sierpnia........ Sylwinka powodzenia w piociu glukozy :) Ja wybieram sie za tydzień na powtórke 75g :( A co do nose frida - to jest ona na mojej liscie wyprawkowej. Też słyszalam same pozytywne opinie i połozna ze szkoły rodzenia tez mi polecala. Podobno marimer wyprodukował też coś na tej zasadzie, podobno ciut tańsze ale nie dokopałam sie do zadnych opinii o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... sylwinka powodzenia na glukozie... aska1978 ja mam od kilku dni a nawet ponad tygodnia nogi tzw. słoniowate masacra... u nas ani nie było burz , ani deszczu za to duzo słonca... i michas znowu kapał sie w basenie.... co do fridy rewelacja- ale nie dla mnie:( mamy w domy jedna jest michasia, druga kupiona dla majki.... ale ja mam stany wymiotne i jak mam te smarcki wyciagac ustami niestety doprowadza mnie to do wymiotów:( i u nas smarki frida wyciaga maz a ja stara najstarsza grucha jakie kiedys były chodz laryngolodzy nie pochwalalaja tych gruch ja jestem z niej najbardziej zadowolona i majeczce kupiłam tez taka gruszeczke... dobrze jest w domu miec sol fizjologiczna do przemywania... co do tych wacików leko własnie nie byłam przekonana kupiłam ale bardziej ze to dla michasia.... musze ten spirytus kupic , a maz go rozrobi:)i najzwyklejsze patyczki sa najlepsze do tego zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate przewaznie leki maja swoje działanie ok.8 godzin.... tak mi kaze pilnowac czasu 8 godzin ginekolog przy dopegycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dopiero co wstałam bo odsypiałam noc. U nas burze zaczeły się od 22 i trwały tak do 3 rano przeszła jedna chwila spokoju i następna. ale nadal jest strasznie duszno. Wczoraj od ttej duchoty i słońca mimo siedzienia w domu strasznie spuchły mi nogi. Basi trzymam kciuki żeby mały się obrucił prawidłowa. A swoją drogą ja też newiem jak jest moja ułożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja majeczka od 29 tc jest ulozona głowka w doł od ponad 2 tyg jej głowka jest w kanale rodnym ze nawet nie mozna jej juz pomierzyc a lekarz mowi ze napewno sie z niego juz nie wysunie.... do tego majeczka jest tak smiesznie ulozona w brzuchu ze lekarz wogole ostatnio nie mogł jej pomierzyc tak sie wygieła:)))ja dzis zaczynam 37 tc i za tydzien wizyta:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek: dzięki:) ja kupię gruchę do noska bo jakoś nie jestem przekonana do fridy. Robert miał gruchę i jakoś żyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - no w sumie nie wiem jak ja będę reagowała na wciąganie glutków :) odkąd minęły mi nudności I trymestru mój żołądek pozostał niestety bardziej wrażliwy - a zawsze byłam twardziel :) ja wczoraj ak jak pisała żyrafa położyłam się płasko na pecach i wyczuwałam Olinka - główka z prawej strony, nogi od lewej, plecami do pępka odwrócony. W sobotę zaczynam 30t dopiero więc niech sobie jeszcze chłopak pofika póki może :) ja waciki też kupię na pępek ale na spróbowanie, jak nie podpasują to tradycyjnie będę obmywała. Moja koleżanka chwaliła je sobie, siostra zaś nie - więc ile mamuś tyle opini - jak ze wszytskim zreszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, u mnie burza za burzą była tak od prawie 22 do rana - popadało konkretnie rano gdy o 6:00 szlam po świeże bułeczki to tak milusio chłodno a teraz zaczyna się skwar ... a ja zaraz prysznic i do Gina ... ja kupiłam marimer + sól morską też marimer udało mi się zamówić w aptece internetowej Balneum 500 ml za 45 pln ... wczoraj przyszły rożki - i powiem, ze jeden Brzuszek kilka stron wcześniej miał racje - te nieutwardzane to żadna rewelacja - dobry kocyk je zastąpi - tak więc ciesze się tylko, ze dałam po 15 pln za sztukę i jak tylko Samuel przestanie z nich korzystać moje psiaki dostaną po 1 do koszyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja jutro ide na drugie badanie glukozy mam nadzieje ze bedzie dobre, dziekuje za mile przyjecie do waszego forum, we Wroclawiu dzis niesamowity upal z rana mam nadzieje ze to jakoś wytrzymam. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) bardzo Wam dziekuje za slowa pocieszenia Koteczku termin mam na 16 wrzesnia, Zyrafko dziekuje za stronke ale ja chyba nie bede mogla wykonywac tych cwiczen ze wzgledu na skurcze bo lekarz powiedzial ze aktywnosc fizyczna pobudza macice... kurcze boje sie bo naprawde wolalabym rodzic sn... boje sie cesarki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Koteczku zaczelam 32 i zostaly mi w sumie 3 tyg zeby maly sie przewrocil bo pozniej to juz male prawdopodobienstwo... a byl juz ulozony dobrze... Koteczku Ty mialas cesarke? czy jest az tak strasznie jak sie nasluchalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu: ja też miałam cesarkę i szczerze powiedziawszy dla mnie była wybawieniem. nic nie pamiętam bo spałam:) teraz się boje bo już nie usypiają tylko w kręgosłup kują:( po cesarce musiałam tylko dłużej leżeć niż inne dziewczyny ale za to spokojnie mogłam siedzieć a one nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja wczoraj dopiero wieczorem miałam czas zajrzeć na forum i czytania miałam co niemiara. Byliśmy wczoraj w Ikei obejrzeć łóżeczka-nic ciekawego. Za to chodząc po sklepie czułam się jak słonica. Naprawdę muszę już wolno chodzić, muszę trzymać męża za rękę,żeby się dostosował do mojego tempa. W ogóle miałam wrażenie,że mały mi chce wyskoczyć z brzucha. Nie wiem czy tak mi twardniał brzuch czy to synuś się tak rozpychał. A w pewnym momencie poczułam taki ból w boku, jakby mi przyfasolił z całej siły. Chyba muszę się pospieszyć z zakupami, bo niedługo nie dam rady chodzić po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fridy to ja na pewno nie kupię, bo nie dam rady wyciągać glutków z nosa własnymi ustami. Odruch wymiotny gwarantowany. Z pierwszym synkiem używałam gruszki i było ok. Aha, rożek kupuję zwykły, nie usztywniany. Nawet w zwykłym trzyma się dziecko bardziej stabilnie niż w kocyku. A później rożek służy jako kołderka, np do wózeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ale mi kolezanki opowiadaly jak to okropnie sie goi rana na brzuchu, ze nie mozna sie zalatwic i takie rozne straszne historie:( no i nie wiem czy ten wymiar glowki na serio nie jest grozny... Aniu ja tez jak ide na zakupy to sie bardzo mecze... zaraz siadam na allegro i bede zamawiala wozek i inne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu ja nie miałam zadnych skurczy boli nic , pełna rewelacja pewno ze dochodzisz do siebie dłuzej ale jak ja wczoraj zobaczyłam kumpele 5 dni temu rodziła i popekała niemilosiernie to az przeraza mnie ten porod naturalny powiedziała ze mi nie powie co i jak ze pogadamy po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu: mi rana bardzo dobrze się zagoiła i nie miałam żadnych problemów z poruszaniem się czy nawet z myciem. bałam się pierwszego prysznica ale nic a nic nie czułam. dlatego teraz także chcę cesarkę bo przy naturalnym można bardzo popękać a tego boję się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się wkurzyłam na maxa!! dostałam paczkę z ubrankami które wydawało mi się że już przyszły. wszystko mam poprane i poprasowane a teraz muszę jeszcze raz nastawiać pralkę i to dla 3 ciuszków. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny, mam nadzieje ze nie bedzie zle w sumie porod naturalny tez moge miec ciezszy jak glowka jest troche wieksza... moj maluszek wazy teraz 1600 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jeden dzień nieobecności i nie idzie nadrobic czytania:P MDream co to allegro to ja akurat kupowałam gotowy szablon tez na allegro który sobie sama instalujesz i tylko dodajesz opis i zdjęcia, a zdjęcia dodawałam z aukcjonera, bo tam można tworzyć darmowe galerie i wtedy nie płącisz za dodawanie zdjęć na allegro:) co do cesarki to ja miałam i teraz tez będę mieć, ja akurat wspomiam bardzo dobrze i chyba nie chciała bym już rodzić naturalnie, no ale to moje odczucia, ja byłam przytomna przy cesarce i widziałam moje maleństwo zaraz po i pierwszy krzyk:) nie wiem jak kiedys ale teaz leży się 12 h i potem można wstać i chodzić, najgorszy jest tylko moment jak trzeba pierwszy raz wstać, ale potem ok, no ale każdy inaczej to przechodzi... co do Leko to dla mnie porażka, co prawda używałam przy Karolince ale tylko dlatego że sam pępuszek odpadł w szpitalu a w domu tylko juz goły pępek trzeba było przemywać, ale jak bym miałą kikut obmywać to się nie da bo sa za sztywne:) ja mam fride i teraz też będziemy używać, mi jakoś wszelkie wydzieliny mojego dziecka nie straszne:P a grusza nie dało wyciągnąć sie nic:P na początku jak wyszliśmy ze szpitala to Karola miała katarek to tylko zakrapiałam solą fizjologiczna i obracałam na brzuszek i gluty same wypływały:P:P:P:P:P lece bo mąz zaczyna akcje gruntowanie i malowanie i jak pomaluje to wprowadzamy sie na pieterko:) jak cos pominełam to sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie :-) Milam potworna noc .PO tym wczorajszym usg jak mnie ta baba wymeczyla to bolal mnie brzuszek i chyba mialam skurcze ale siedzialam grzecznie ,odpoczywalm i przeszlo .W nocy byla jakas maskra kolo mnie w prawym boku tak jakby jajnik ale co to bylo nie wiem.Brzuszek mnie bolal ,latalam do kibelka .A Borysek tak szalal jak nigdy .Chyba ruszal wsyztkimi mozliwymi czesciami swojego ciala .Glowka ,nozkami ,i raczkami i pewnie jeszcze dupke wypchyal .Az mnie bolalo .Nie wiem czy milam skurcze .Wstyd sie przyznac ale nie wiem jak maja wygladac skurcze ,bo ich nigdy nie mialm .Ale brzuszek bolal mnie tak jak na okres ale nie zaczesto tylko troszke .Jak obudzialm meza o 5 rano to troszke przerazil sie ze to moze byc juz porod .Ale sama nie wiem co to bylo.Przespalam sie troche kloje mnie dalej ale juz nie boli brzuch .Synek sie zmeczyl i tez spi .Wiec ja dzis leze caly dzien.Jestem dopiero w polowie 31 tyg ni nie zabardzo chce juz sie spotkac z synkiem .Dobrze by bylo zeby zaczekal jeszcze z miesiac . Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, u mnie dzisiaj standardowo checi do pracy brak a to dopiero poczatek. Bylam na badaniach moczu, okazalo sie ze cos jest nie tak i maja wyslac probke do laboratorium, mam nadzieje ze to tylko po zabiegu laserowym ktory mialam robiony podczas urlopu w Pl. basia moje malenstwo takze wazy 1600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf dziewczyny jak jest gorąco.. wróciłam właśnie ze spożywczaka i padłam.. kupiłam golonki na obiad(rzadko robię a m uwielbia i chcę mu zrobić przyjemność)... a w biedronce są przepysznie słodkie nektarynki, polecam, właśnie wcinam drugą:) Ja dostałam listę zakupów od położnej i są tam gaziki, więc pewnie kupię dla świętego spokoju ale widziałam że szwagierka używała tylko patyczków do uszu.. mnie na razie jakoś poród nie przeraża, tyle kobiet rodzi to i ja dam radę.. chyba zacznę się bać i panikować jak odejdą mi wody:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunda... pogadaj z nim tak po rodzicielsku :) Niech siedzi i już :) :) :) W końcu kogo jak kogo, ale Ciebie to musi posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×