Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

upal fakt ja tez mam dość nie mam czym oddychać co do wstawania w nocy na siku czest mi się chce siku tez mnie wszystko boli a czasem mam takie klucie tam na dole jak by dziecko mi od srodka szpilke wbijało ma któras podobnie?? albo wiecie może od czego?? ja zaraz spadam na śniadanie a poźniej pewnie znowu mi neta zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam bardzo złą noc. jak tylko się położyłam zaczęłam czuć w jednym miejscu uderzenia. chociaż nie wiem czy to były uderzenia może coś innego. przez ponad godzinę taki same i z tą samą częstotliwością. tak jakby puls w jednym miejscu był wyczuwalny. zaczęłam już się denerwować. zasnełam bardzo późno w nocy i teraz jestem zmęczona:( boję się dzwonić do położnej bo powie że to w ciąży normalne a ja czuję że coś się dzieje i nie wiem co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Brzuchacze :) Aska, gratulacje z okazji rocznicy :) Akna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Basiu, nie przejmuj się snami. W ostatnim trymestrze podobno wiele kobiet ma przerażające sny dotyczące ciąży i dziecka, ale jest to związane z emocjami jakie przechodzą, w końcu oczekiwanie jest stresujące, wszystkie martwimy się żeby wszystko dobrze się skończyło :) A z tego co słyszałam o interpretacji takiego snu - to właśnie świadczy o czymś zupełnie odwrotnym ;) Ja dziś pakuję torbę i wynosimy się do domu mojej mamy na kilka dni. Znowu pojechała i trzeba przypilnować dobytku ;) Cieszę się, bo tam nie będzie mi tak gorąco, chociaż podobno ma u nas od niedzieli znowu padać. Pogoda nie zna umiaru: albo bez przerwy zimno i deszcz, albo walnie wielodniowymi upałami nie do wytrzymania... Co jak co, ale lato tego roku jest paskudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo seredcznie dziekuje za pamiec i zyczenia :) Dla kazdej z Was po kawałku torta przesyłam priorytetem :) Asiu Tobie też wszytskiego naj, naj i duzo, duzo miłości :) Mnie mąż dziś zaprosił do restauracji wieczorkiem. Bardzo się cieszę, że w końcu gdzieś wyjdziemy. Pewnie wiecie o co chodzi.... Chyba potrzebuje czasami łądnie sie ubrać, umalować itd, wyjść gdzies z domku. A ostatnio mąż tyle pracował, ciągłe delegacje i ten remont ze nie było kiedy :( No i rano dostałam rezencik :) :) Co prawda sama wybrałam ale propozycja męża. I byłabym zapomniała (bo mi posta zeżarło) Puchatku kurier dotarł, no i chyba miał cos gratis :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u mnie to samo gorąco i duszno - mam tak nasłonecznione mieszkanie, że zwykłe starcie kurzy , umycie naczyń jest dla mnie katorgą ... chyba dziś nawet obiadku nie ugotuje ani dla nas ani dla piesków :( Leje się ze mnie ... wczoraj byłam u Gina - zwykła kontrola bez USG - powiedział, ze wszystko dobrze - dał skierowanie na mnóstwo badań łącznie z kiłą :P i zaprosił za 4 tygodnie i tak wczoraj się martwiłam bo za 4 tygodnie to będę 36/37 t.c. - czy to nie za odległy termin? jeśli chodzi o tego sprzedającego rp77 o którym piszecie to kilka stron wcześniej też go polecałam jest rewelacja - można kupić dużo a przesyłka kuriera tylko 12 pln :) jeśli chodzi o laktator - to ja nadal nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Akna wszystkiego najlepszego :) Cieszę się że przesyłka dotarła :) Trochę póżno ale za to z gratisem :) Asiu Tobie też wszystkiego naj naj naj :) I gratuluje tak wspaniałej rocznicy :) MDream coś Ci się chyba pomyliło z tymi tygodniami. Teraz jesteśmy w 31 tc (mamy jeden dzień różnicy w terminie) to za 4 tygodnie będziesz w 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam serdecznie dziękuję za życzenia.. nie wiem co się dzieje ale mam jakieś dziwne bóle..czuję jak sie Małe kręci i ból w pochwie.. poczekam troche jak nie przejdzie jadę na ostry dyżur.. Może leżenie pomoże, ale jak leże płasko boli mnie brzuch... oj kurcze mam nadzieję,że nie zrobię jeszcze mężowi niespodzianki na rocznice...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatek 22 - z moich obliczeń wynika, ze jutro zaczynam 32 t.c ale nie mniej jednak to i tak trochę długo jak na ostatnie tygodnie aby przerwa w badaniu była 28 dni :( {kwiatek} dziewczyny zamierzam kupić blender taki z kilkoma końcówkami do siekania ucierania itd tylko zastanawiam się czy warto? czy używacie blenderów - jeśli tak do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdream - ja używam blendera dość często. Różne sosy, puree warzywne, zupy krem gdy mam ochotę zamiast zwykłej. no i też będę polowała za jakiś czas za porządnym jak maluch zacznie jeść. mam zwykłego robota kuchennego też (prezent ślubny), ale wyciągać całego, te częśći.. blender jest dużo praktyczniejszy dla mnie, mniej miejsca zajmuje. akna - happy birthday! i romantycznego wieczorku życzymy :) basiu - tak jak pisała żyrafa, sny niby odczytuje się na odwrót, więc głowa do góry :) ja muszę kupić laktator, bo jak najszybciej po porodzie chce wrócić do szkoły, każdy piątek i sobota zjazdy wiec przyda mi się. zastanawiam się tylko jaki?????? myślałam o avent isis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdream - co do blendera to nie powiem Ci jak się te inne końcówki sprawują bo ja mam tylko tą do blenderowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziekuje :) Torciki powysyłane :) szkrabek9 ja zastanawiam sie nad avent isis. Też zamierzam kupić gdyż planuje wrócić na uczelnie i też mam zajecia pt, sob, ndz no i myślę ze się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ja tez mam wizyte dopiero za 3 tyg i 3 dni... bede w 35 tygodniu. mam nadzieje ze z tymi snami tak jest jak mowicie:) zaczynam zamawianie u tego sprzedawcy co piszecie:) ale jest tak goraco ze nic sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska1978... Ty nie szalej...znaczy sie Twoja Niunia niech nie szaleje...Poloz sie i zrelaksuj-w miare mozliwosci... A my dzis skonczylismy 33 tydzien ciazy, wiec znaczy to,ze wkroczylismy dumnie w 34!!!! ;) A Malenstwo spokojne dzisiaj...pare razy tylko przejechalo po zeberkach i odpoczywa...hmmmmm.... Ja laktatora na razie nie kupuje ale gdyby co to tez Avent Isis biore pod uwage... Ide ogarnac moj przybytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdream ja mam blender+kruszarkę do lodu. końcówki są do ubijania piany, do miksowania zup, ja często robię jogurt +owoce, dodatkowo mam pojemnik z nożami do szatkowania warzyw, robię w nim nawet packi ziemniaczane bo super rozdrabnia ziemniaki,i wspomnianą kruszarkę do lodu, ja wrzucam mrożone owoce i robię sorbet... polecam blender braun jest świetny. możesz np później do tego dokupić pojemniki próżniowe... osobiście uważam że blender jest lepszy niż robot, władasz końcówki do zmywarki i problem z głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Brzuszki. jak zwykle naprodukowalyscie, ze Was doczytac niemoge.. a u nas wszystko dobrze, male szaleje macha raczkami i nozkami na raz jak szalone. wiecie co ja prawie nic nie mam dla maluszka, troche kosmetykow, ubranek ale to moze dopiero z 10% tego co powinno byc, ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie moje gadanie niewiele pomaga..ale proszę żeby troszkę sie uspokoiło... i nie wiem czy leżeć na siłę, bo jak chodzę to mi lepiej i nie mam skurczy tylko jak sie kładę to wszystko mnie boli.. wiem, że to dziwne, ale tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**akna** wszystkiego najlepszego :) mdream - tez planuje zakupic blender z koncowkami, mialam do tej pory zwykly i chyba wymienne koncowki beda troche praktyczniejsze i same urzadzenie zajmie mniej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja laktatora na razie nie kupuje chyba że zrobi mi się nawał wtedy kupię z Aventu. na razie nie biorę go pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzień dzisiejszy nie planuje także kupna laktatora ani wyparzacza ani podgrzewacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę ciągle o sterylizatorze ale ceny ich są wysokie. mama poradziła mi żebym kupiła podgrzewacz ale skoro mam mikrofalówkę to po co mi podgrzewacz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuje za odpowiedzi :) ja chce kupić taki http://www.allegro.pl/item683694117.html mamy akurat 2 sierpnia rocznicę i zawsze coś kupujemy do domku więc tym razem padło na blender bo mój M uwielbia ugotowany ryż z bananem i mleczkiem - jest przepyszne tym bardziej jak zrobi sobie z tego kaszkę ryżową za pomocą blendera :) a ja bym była zainteresowana pozostałymi końcówkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate, mleka kobiecego nie wolno odgrzewać w mikrofalówce - zabija wszystko co dobre w mleku. Ogólnie rzecz biorąc mikrofala to kiepski pomysł na podgrzewanie jedzenia małym dzieciom, bo nie jest zdrowa, ale jeżeli ktoś już bardzo chce - można podgrzewać, byle nie mleko kobiece. Ja na razie nie będę kupować ani podgrzewacza, ani laktatora, a sterylizator w ogóle sobie daruję. O sterylizowaniu już kiedyś pisałam, że w domu nie ma niczego niebezpiecznego dla dziecka, a wszystkie drobnoustroje da się wyniszczać zwyczajnym płynem do mycia naczyń i ewentualnym zaparzaniem we wrzątku. Laktator i podgrzewacz - pomyślimy o tym w październiku, zobaczę jak będę sobie radziła na zajęciach. Fajnie się złożyło że trafiłam na tego samego sprzedawcę co Ewelkajaw, mam nadzieję że Basia też znajdzie u niego coś dla siebie :) Ale u nas gorąco....... Spakowałam się i idę :) Zobaczę kiedy się pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki żyrafo :) nie wiedziałam o tym że nie wolno grzać mleka w mikrofali. zaraz dopisze na rezerwową listę podgrzewacz. ale też o tym będę myślała dopiero jeśli zrobią mi się nawały i będę odciągała mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam kupić podgrzewacz... Na dzień dzisiejszy nie zamierzam kupować laktatora, ani wyparzacza.... Ja zaprawiłam morele, ogarnęłam dom, poprasowałam i powoli muszę wziąć się za obiad... ziemniaki duszone, kalafior i jajko sadzone.... a Wy co dziś macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec zamowilam na ok 250 zl :) Malonkoo ja robie frytki z kielbaska i surowka jakos nie mam sily ostatnio na wymyslne obiadki lekarz kazal odpoczywac to drugi dzien odpoczywam. Zaraz zabieram sie za pisanie pracy... ja laktatora nie kupuje narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Najlepszego dla dziewczyn z okazji urodziń irocznicy ślubu. Byłam dzisiaj rano na badaniach, potem o 8 przywieźli nam komode jest świetna teraz tylko wyprać ciuszki i poukładać. Ja kupie laktator bo koleżanka mi mówiła że w 3 dobie jest nawał mleka i się przydaje ona wysyłała meża do apteki i kupiła z Beby ono elektryczny widziała dzisiaj i jest fajny. co do podgrzewacza to jeszcze zobacze bo sama nieiwem ale na to jest jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×